Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Turnyru organizavimo aptarimas
Sir_Vicious
Sveiki,

Metas pradėti galvoti ir svajoti apie kitą turnyrą. Tad prašau visų pareikšti savo norus ir fantazijas koks norėtumėte kad jisai būtų.

Mano asmeninis siūlymas: daryti 2000 pts turnyrą su maelstorm misijomis ir labai griežtu laiko laikymusi. Pvz. žmonės nepateikę savo mūšio rezultato iki laiko pabaigos gauna sakykim abu po viena tašką ar kažkas panašaus.

Kitas variantas daryti 1000 taškų fully painted turnyrą, be unbounbo, įprastinės misijos, bet pvz su keturiais ar gal 5 mūšiais.

Trečias pasiūlymas, gal kas kada yra susipažinęs su Kill Team taisyklėmis ir galėtų padėti kill team turnyrą suorganizuoti vėlgi norėtusi jau tada fully painted.

Galvojame ir dalijamės mintimis ir idėjomis.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Craghack
Pametysiu rusisku kapeiku i jusu darza

O eskalacija? Pavyzdziui, pradet nuo Kill Team (200 pts), paskui 500->750->1000->1250->etc, darant grazias pertraukas tarp turnyru? 250 pts nudazyt visiem butu laiko (nebent imi 50 guardsmenu )
Rastvedys ir Karvedys
Mes už Maelstormo misijas su Unboundais ir visais priedais, 1500-2000pts.

Kelios idėjos:

Turnyras-Eskalacija galėtų būti pvz:
1-mas mūšis: 1000pts - visi dažyti
2-tras mūšis 1500pts - visi dažyti
3-čias mūšis 2000pts - dalis gali būti nedažyta
1000pts leistų sutaupyti laiko ir skirti 2000pts mūšiui, tokiu būdu gal pavyktų sutilpti į vieną dieną. Pradinis 1000pts Army Listas turi būti įtrauktas ir į 1500pts ir į 2000pts army listus.

Kill Team yra atskiras žaidimas, tai gal geriau padaryti jam atskirą demo-treniruotę-renginį.


Kitas varjantas - 2000pts padalinti į 2 dienas: vieną dieną 2 mūšiai, antrą vienas arba atvirkščiai. Pvz. pradedam penktadienį vakare, pertrauka, šeštadienį - likę 2 mūšiai.
Ratliker
Man variantas 4 musiai po 1000 tasku visai patinka
BE unboundo ir suoperheaviu.

Dvieju dienu turnyras man rodos bus musu comuniciui per sudetingas, o ir sveciams is kitu miestu nepatogu.

O vat escalationo variantas visai idomiai skamba. tik jis tipo kad 1500 listas turi but tas pirmo musio 1000 listas + dar kaskas uz 500pts ar tesiog atskiri nepriklausomi listai?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Rastvedys ir Karvedys
Ratliker parašė

O vat escalationo variantas visai idomiai skamba. tik jis tipo kad 1500 listas turi but tas pirmo musio 1000 listas + dar kaskas uz 500pts ar tesiog atskiri nepriklausomi listai?


Mūsų idėja: 1500pts = pradinis 1000pts listas + kažkas; 2000pts = pradinis 1000pts listas + kažkas.
Ratliker
Rastvedys ir Karvedys parašė
Ratliker parašė

O vat escalationo variantas visai idomiai skamba. tik jis tipo kad 1500 listas turi but tas pirmo musio 1000 listas + dar kaskas uz 500pts ar tesiog atskiri nepriklausomi listai?


Mūsų idėja: 1500pts = pradinis 1000pts listas + kažkas; 2000pts = pradinis 1000pts listas + kažkas.


Aha, aisku.
O kaip i sita schema isipaiso pvz Gobbito titanas uz 800-900pts? pirmam musije bus tik jis ir sekanciuose "apaugines" troopsais; ar pagal jusu ideja sis formatas zaidziamas be superheaviu?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Rastvedys ir Karvedys
Ratliker parašė

O kaip i sita schema isipaiso pvz Gobbito titanas uz 800-900pts? pirmam musije bus tik jis ir sekanciuose "apaugines" troopsais; ar pagal jusu ideja sis formatas zaidziamas be superheaviu?


Taip įsipaišo. O kur problema?

Jei visgi tai problema, tada galime bandyti mažinti iki 800pts ir auginti iki 1500pts ir 2000pts. Tokis specialus pasiūlymas-akcija-barjeras Gobbito titanui

Bet galima eiti ir kitu keliu: neriboti ir nedaryti unitams patekimo barjerų, o įvesti handikapo sistemą dalyviams. Pvz. turnyro laimėtojai gauna handikapo taškų ir tada tegu nešasi, ką leidžia taisyklės. Aišku, su titanu pradžioj gali pavykti laimėti, bet kuo toliau, tuo bus sunkiau.
Redagavo Rastvedys ir Karvedys 2014-10-29 11:54
Sir_Vicious
Bet pvz jeigu darom maelstrom misijas ir esant eldaru titanui ir neduodant taskų už wipeoutą(kas iš esmės esti labai logiškas žingsnis, nes žmonės gal tada pradės misijas vykdyti ir taškus rinkti) tai titanas pirmam turne išnešęs viską surinks tris taškus, kai kiti kitame mūšyje turintys armija sakykime motociklų lakstys ant stalo ir sužais 6 turnus ir surinks 20 taškų. tokiu atveju tas titanas iš esmės tampa balastu.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Ratliker
Mintis aiski.
Unbound ar ne?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Sauliusp
Jeigu misijos bus naudojamos įvairios ir terrainas pakankamas, manau, kad galima žaisti kaip kas nori ir su kuom nori, Titanai nebėda.
O kas liečia Unbound ar ne, tai turi nuspręsti organizatoriai, nors aš sakyčiau, kad lietuvoje dar mažai kas gali pasidaryti normalius Unbound rosterius, todėl leidus unbound, gali būti, kad didžioji dauguma liks nuskriausta.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Ratliker
Sauliusp parašė
Jeigu misijos bus naudojamos įvairios ir terrainas pakankamas, manau, kad galima žaisti kaip kas nori ir su kuom nori, Titanai nebėda.
O kas liečia Unbound ar ne, tai turi nuspręsti organizatoriai, nors aš sakyčiau, kad lietuvoje dar mažai kas gali pasidaryti normalius Unbound rosterius, todėl leidus unbound, gali būti, kad didžioji dauguma liks nuskriausta.


Heh, del unboundo turi sprest organizatoriu, o del titanu jis sprest, reik suprast, neturetu http://www.wargames.lt/lt/forum/post/new/2546/36992#

Musu metoj titanai keicia situacija ant stalo labiau nei unboundas; taigi ir leidziami (arba ne) kartu su ju.

Jei darom Escalation su superheaviais, tai matyt ir unbounda reikia leist, nes be unboundo Eldarai negales atsinest savo 900pt daikciuko (netilps 1hq 2Troops).
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Craghack
Jei darysim escalation, visks priklauso nuo to, kokia pradine tasku riba pasirinksim. Ty, jei pradesim nuo 500 ir kelsim kas 500 su salyga, kad , pvz, 1000 pts liste tures but tai, kas buvo pries tai buvusiam penkiasimtiniam - niekas jokiu titanu neides. Nebent yra kazkas uz 500 pts.
Redagavo Craghack 2014-10-31 09:45
Gobbitas
Man atrodo, kad čia yra painiojami du pavadinimai "Escalation" add-onas, kuris leidžia imti superheavius, ir "escalation" formatas, kurio principas – prieš kiekvieną naują mūšį prie jau esamos armijos pridedami papildomi modeliai už tam tikrą, iš anksto sutartą, taškų skaičių.

Mano giliu įsitikinimu, tai "Escalation" add-ono naudojimas turėtų būti skirtas tokiems labiau pasitaškymo, Unbound turnyrams – "Maximum Pain" galėtų būti gražia kaspusmetine tradicija, kuri leistų visiems išsitraukti savo didžiausius/gražiausius žaislus.

O paprastuose turnyruose, nepriklausomai nuo misijų formato ir pan., manau, turėtų būti Battle-forged, max 2 sources, no self-allying apribojimai.

Aš pats ruošiuosi kažkada suorganizuoti nedidelį (manau, ~1000 tšk.) turnyrą "Grim Rainbow", kurio pagrindinė idėja būtų max po 1 unitą iš kiekvieno kodekso entrio – vadinasi, jokių dviejų Daemon princų, 5 Wave serpentų ir pan Bet visas šitas dar tik vidutinio nuotolio ateities planuose
X-Wing – Galactic Empire.
Ratliker
Su didziaja dalim tavo minciu sutinku Gobbitai.

Tik vat self-ally apribojimas man atrodo neitema, nes dauguma armiju gali taa apeit alisindamasi su savo supplementais arba giminingom armijom (spacemarai+spacemarai), ir kelios armijos kurios to nemoka lieka nepagristai nuskriaustos (necronai, tyranidai, orkai...)

Ir kaip itariu i ta santuriu turnyru formata butu itraukta No superheavies/no lords of war apribojimas, nes jei pradeda vaiksciot titanai, jau tampa ne taip svarbu is keliu codexu emi visa kita...

"1 of each" turnyro ideja skamba tikrai idomiai.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Voidness
Man irgi 1 of each idėja labai patinka Ir ta maximum pain, kaip kaspusmetinė idėja. Taipogi aš labai už maelstorm misijas ir labai neprieš jų pamodifikavimą ar pvz. suliejimą su tradicinėm misijom.
We are LEGION 我們軍團