Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Reportazas is Chalenger turnyro Poznaneje
Karolis
Sveiki,

savaitele teko maltis po Europa, tai nuspredziau pakeliui nuvykti paziureti ir i FoW turnyra Lenkijoje.
Pateiksiu savo ispudzius ir kelias foto - gal kam bus idomu.

Taigi kaip pasakojo vietiniai, Lenkijoje yra FoW lyga kuri tesiasi visus metus ir joje yra triju tipu turnyrai:
1.lokaliniai (kuriose laimeti taskai turi nelabai dideli koficienta bendroje lygoje)
2.Chalenger - kuriuose taskai turi dideli koficienta ir skaiciuojasi visi per metus sudalyvauti tavo turnyrai
3.Masters - kuriu taskai turi didziausia koficienta, bet is visu per metus dalyvatu, zaidejui uzskaitomi tik du geriausi jo rezultatai.

Kaip supratau, gale sezono zaidejas , turintis daugiausiai tasku, tampa ETC Poland komandos kapitonu. Kapitonas i komanda automatiskai turi priimti antroje ir trecioje lenteles vietoje esancius zaidejus, o ketvirta ir penkta gali parinkti visiskai savo nuoziura.

Sis turnyras man buvo gan neiprasto tasku formato 1550LW.
Kadangi ten zaidziama tik su nudazytomis armijomis, teko listas susidaryti is savo vokisku tanku (o ne amerikietisku, kas siam taku kiekiui butu, mano manymu, parankiau), kas man yra nelabai gerai nes is mano turimu dazytu modeliu sunkiai gaunasi bent 4 platoonai (kazkodel ideja pasiimti trained, o ne veteranus kilo jau po turnyro ).

Taigi supratau, kad ipratus zaisti su 1780 gan sunku persiorientuoti i smarkius tasku pokycius, nes pas mane trys platoonai turejo tik po 3 unitus ir vienas 4.

Visas turnyras vyko dideleje zaidimu parodoje, kuri vyko parodu rumuose panasiuose i litekspo.

Triuksmo aplink buvo nemazai, bet isijautus i zaidima to visai nepastebi ir netrugdo, tik gale turnyro visi supranta, kad yra prareke balsus :).

Turnyras buvo 1 dienos, jame buvo zaidziama po tris musius - pinceris, hasty attack, bei encounteris.

Dalyviu buvo kazkur apie 30.

Stalai buvo puikus - tereino buvo tikrai pakankamai, jis buvo labai geros kokybes, taip pat visi stalai turejo savo temas, ir visas tereinas tiek spalviskai tiek logiskai gan derejo. Net stalu pagrindu spalvos atitiko tereina - kur dykuma ten dykuma, kur ziema ten ziema ir pan.

Musiui buvo skirta 2h30min bendro laiko ir jei per ta laika nera suzaidziami 6 ejimai, tai skaitomos lygiosios net jei defenderis turejo laimeti pasibaigus laikui (kad niekas netemptu laiko). Taip pat buvo pastatytas monitorius su dideliu laikmaciu, kad visiems butu aisku, bei naudojama kompiuterizuota turnyro tasku skaiciavimo ir poru generavimo sistema.

Taigi pirmas musis pinceris:



antras hasty atack - teko buti defenderiu nors ir pries mechanizuotus zelandiecius nes jie mat crocodilus turejo ir seip yra bjaurus del savo sukombinuotu britisku ir amerikietisku artilerisjos geruju savybiu:



trecias musis encounter pries hetzeriu spieciu palaikomu king tigro (listas is Desperate measures):



seip kelios nuotraukos:





Turnyre buvo naudojama lenkiska tasku skaiciavimo sistema, kuri buvo labai neaiski per pirma musi, bet viena karta suskaiciavus praktsiskai, viskas pasidare aisku kaip ant delno, ir toliau problemu nebuvo.
Redagavo Karolis 2014-11-02 11:33
Sauliusp
Kaip sekėsi?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Smagus turniriukas turejo buti. kaip kariauti sekesi?
Redagavo Marukas 2014-11-03 10:33
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Rastvedys ir Karvedys
Dėkui už gražų reportažą iš užsienio!
Batma
Super! Bet lenkų skaičiavimo sistema vis vien yra per daug complicated
Karolis
Sekesi gan neblogai, turbut palanki menulio faze buvo

Nors pirmas priesininkas buvo mano nuomone silpniausias, bet pirma musi laimejau su salyginai daugiausiai nuostoliu - paskutinis likes tigras ant lentos pries zudamas desperatiskai saudydamas per smoka ismete du 6 ir nusove mano du stuh ir dar vienas viena stuh sunaikino atskrides rudelis. Nors likes stuhas ismete morale, bet platoonas jau skaitesi broken pagal lenkiska skaiciavimo sistema ir truputi tasku praradau. Bet sunaikinau viska kas buvo ant lentos.

antra musi jau poravo pagal pergales taskus, tai teko jau zymiai geresnis zaidejas su daug tarptaunites patirties ir tikrai geru taisykliu zinojimu ir zelandieciu listu. Nors sekesi irgi gan neblogai - laimejau beveik be nuostoliu, tik vel paskutini ejima atsipalaidavau ir kai pergale jau buvo aiski, uzmirsau viena atskirai stovincia puma atitraukti is pestininku rango ir asaulte ja suvalge. Bet taskams viena prarasta masina neturejo jokios reiksmes. Sunaikinau lyg ir 2 platoonus ir viena broken padariau.

trecias musis buvo finalinis, oponento listas tikrai geras (pamates pagalvojau, kad kaip tik labai tinkantis pries mano tankus) ir zaidejas kaip supratau vienas is lygos lyderiu, bet pavyko laimeti isvis be nuostoliu mano puseje - o sunaikinau daugiau nei puse platoonu ir first ir second in comand ir priesininkas automatiskai pabego.
Karolis
dvigubas postas kazkaip gavosi
Redagavo Karolis 2014-11-03 11:29
Gambler
O tai vieta kelinta?

P.S. Aš suprantu, kad jei ne pirma, tai pralaimėjai turnyrą, bet vistiek įdomu
Redagavo Gambler 2014-11-03 11:50
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Kronas
Super raportas.

Dėl to taškų skaičiaus, aš užtai mėgstu žaisti skirtingom taškų sumom. 1350, 1480, 1850 ar dar kaip nors, kad reiktų pasukt smegenis kaskart susidarant listą, o ne su tuo pačiu pastoviai žaisti...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Karolis
Jo, reiketu dazniau pasikaitalioti taskus zaidziant. Ir proga butu daugiau modeliu isigyti:-).

O del vietos, tai viskas pas lenkus tvarkingai :-), vietiniu korupcijos ir nelenkakalbiu diskriminavimo nebuvo tai dave didziausia taure :-)
Gambler
Tai užėmei pirmą? Ar ten didžiausia taurė būna paguodos?
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Gambler
Karolis parašė
Jo, reiketu dazniau pasikaitalioti taskus zaidziant. Ir proga butu daugiau modeliu isigyti:-))


Drįsčiau nesutikti - naudojamų taškų kiekis niekaip neįtakoja turimų modelių kiekio. Jei žaidėjas nieko naujo ar įdomaus nesugeba sugalvoti tam pačiam taškų skaičiui - čia jau nebe taškų kiekio problema.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Karolis
jo pirma. nu kai kuriems tingiems zmonems (pvz man.) be konkretaus tikslo sunkiai atsiranda laiko modeliu dazymui, tai turnyras kuriam reikia nauju nudazytu modeliu, nes senas nudazytos armijos kompleketavimas netinka, ispiria i uzpakali ir privercia susikaupti ir nudazyti kazka naujo. mano atveju si kart buvo pumu platoonas.
Gambler
Turnyrai svetur yra puikus stimulas nusidažyti, nes paprastai reikalauja pilnai dažytų armijų.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Marukas
Sveikinimai Karoli, tikrai sauniai pakariavai,dabar lenkai galvos, kad Lietuvoje ziauriai kietai losiamas FOW
Redagavo Marukas 2014-11-03 17:49
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad
Marukas parašė
Sveikinimai Karoli, tikrai sauniai pakariavai,dabar lenkai galvos, kad Lietuvoje ziauriai kietai losiamas FOW

Kaune. Kaune žiauriai kietai lošiamas FoW
Redagavo Nomad 2014-11-03 19:39
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Marukas
Nomad parašė
Marukas parašė
Sveikinimai Karoli, tikrai sauniai pakariavai,dabar lenkai galvos, kad Lietuvoje ziauriai kietai losiamas FOW

Kaune. Kaune žiauriai kietai lošiamas FoW


Na taip, kaunieciai rustus zaidejai... vilnieciai turnyruose rikiuojasi tik nuo 3-cios vietos
Redagavo Marukas 2014-11-03 23:28
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/