Temos peržiūra
Infinity tereino pirkimas
Marukas
Rolandai, neuzteks mums tu klubo pinigu tereinui, kad apstatyti stala. Uz juos mes nupirksim geriausiu atveju kokius 3-4 namukus, priklausomai nuo didzio. Geriausias varjantas susimesti po 15 euru patiems ir dar isleisti tuos klubo pinigus. realiai gautusi apie 140euru tereinui, kas mano nuomone yra labai normali suma jei nori tureti kazka grazaus ir gero.
Karolis vienam stalui FOW tereinui isleido apie 1000lt, vienas.. ir nemato problemos. nes norejo tureti gera tereina. O mes 4 negalim sumesti 60 euru? ypac kai dali tereino dar dapirksim uz klubo pinigus..

Plius mums reikia isbandyti briezinius, jei jie bus geri galim pjauti daugiau namuku. Namukai manau turetu pigiau kainuoti, nes ten maziau liniju nei ant stelazu ir kopeciu.

Bondua terrain kainuoja 50 euru uz 3 dezutes, i kurias net inveiti negalesi mes turim tokius 3.. ir plius uz tuos 60 euru mes gausim daug daugiau terraino nei nusipirktume is bondua. ir grazesnio

Atnesiau nemokamo popierinio tereino i kluba, situacija nepagerejo
Redagavo Marukas 2015-02-17 17:16
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Marukas parašė
Rolandai, neuzteks mums tu klubo pinigu tereinui, kad apstatyti stala. Uz juos mes nupirksim geriausiu atveju kokius 3-4 namukus, priklausomai nuo didzio. Geriausias varjantas susimesti po 15 euru patiems ir dar isleisti tuos klubo pinigus. realiai gautusi apie 140euru tereinui, kas mano nuomone yra labai normali suma jei nori tureti kazka grazaus ir gero.
Karolis vienam stalui FOW tereinui isleido apie 1000lt, vienas.. ir nemato problemos. nes norejo tureti gera tereina. O mes 4 negalim sumesti 60 euru? ypac kai dali tereino dar dapirksim uz klubo pinigus..

Plius mums reikia isbandyti briezinius, jei jie bus geri galim pjauti daugiau namuku. Namukai manau turetu pigiau kainuoti, nes ten maziau liniju nei ant stelazu ir kopeciu.

Bondua terrain kainuoja 50 euru uz 3 dezutes, i kurias net inveiti negalesi mes turim tokius 3.. ir plius uz tuos 60 euru mes gausim daug daugiau terraino nei nusipirktume is bondua. ir grazesnio

Atnesiau nemokamo popierinio tereino i kluba, situacija nepagerejo



Bandua games 3 namukai kainuoja 26 eurus: http://www.banduawargames.com/en/designed-for-infinity/4434-q-building-pack.html. 36 eurai su siuntimu, tik namuku. Taip i juos ieiti negalima, bet kaina ne 50 euru is kur tu gauni 50 euru nzn (ne patys graziausi namukai taip pripazinsiu) Beto cia kaip pvz

Marukai, kas mane erzina visame sitame, yra tu ispjovei ir tada renki pinigus. Realiai nemaciau nei namuko, nei tvoru, tik kazkokia fotke stelazu tavo tu. Nieko nesuderinai ir pan. O tada nori surinkti. Dabar kai as jau rekiu, kad davai imam ir klubo pinigus, tai jau ir tu sakai ok, nors pries tai nesutikai kaip supratau. Cia jau pliusas.
Bet tas padarymas pirmiau nesuderinus mane erzina iki negaliu.
As ir galiu pripjauti terraino uz 100 euru ir sakyt tada sumeskit, nu toks elgesys is principo mane erzina.


PS. Del namuku i kuriuos ieiti gali, kaip ir faina, bet is dalies nepraktiska, jei yra stogas ir ji kilnoti reik, o ant stogo stovi chebra kazkokia irgi
Redagavo TerTer 2015-02-17 17:51
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Namukai nepadaryti, bet as ju nenoriu daryti vien tik uz savo pinigus. turbut tai naturalu? Nenori nesimesk, ar tu reksi ar ne, man po..ui.
As senai sakiau, kad neuzteks tu klubo 300lt normaliam tereinui. reikia daugiau, is kur juos paimti?
Mane uzknisa, kai nieko nevyksta, o tik daug destoma. Nupirk bent tuos bondua namukus uz 15euru, ir bus ziauriai gerai.
Manes ju kokybe netenkina, todel as noriu kazko geresnio. Geresnio kainuoja daugiau. Bet kadangi as pats dazysiu, ir projektus pats darau, tai kaina tikrai mazesne gaunasi nei bondua namukai.

Tu turetum dirbti kazkokioj biudzetininku istaigoje, ten visi labai megsta derinti, svarstyti, derinti, o rezultatas buna po keliu metu arba jo nebuna visai As neturiu laiko smaukytis, arba darom arba ne.
Kam as uzvedziau sita tema? tam kad derinti

P.S prepainted bondua namukai kainuoja 48 eurai.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Tai jei namukai dar nepadaryti viskas ok gi, čia pagrindinė TerTer putojimo priežastis ir yra. Kad "va padariau, o dabar sumeskit už tai"
TerTer
Taip, jei tu butum parodes ka darai ir bent susirinkes is visu ok, meties ar ne, ok darom ar ne, viskas ok. Dabar as padarau, o jus man sumeskit, sorry tokiu dalykiu nepernesu.

Gal gali parodyt visiem kas bus daroma uz babkes, kuriu nori po to kai uzsakai, ir kiek ten ko gausis. Pirmiau parodydamas, manau butum normaliau pasielges, dabar nu taip nevisai graziai.

Realiai sorry, bet ekpermentuoti uz visu babkes ir atrodo ne kas. Kur as pats pasibraiziau, tai tikrai pradziai ispjaut noriu pats uz savo babkes (jei bus tinkama kaina, o ne kad nupirkti pigiau), o ne pjausiu ir ziuresim kas gausis, o jus sumeskit man.

Nebutina pirkti Prepainted namuku, dabar ir nebus prepainted, todel kainu lygint prepainted su ne prepainted nereiktu Jei jau lygini kainas, tai bent jau panasiai ziurek, abu nedazyta. Nes dazyti viena ar kita jokio skirtumo. Ne konkursui dazoma, ir paprastas nudazymas yra gerai.

Ir galiausiai, taip nesimesiu as sitam tavo terrainui, kuri tu savivaliskai uzsakiai primesdamas, kad visi mesis. As geriau pats nupirksiu jei ka terraino.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Ok, gali nesimesti, tragedijos nebus. Jei nupirksi tereino, tai bus ziauriai ok, veliava tau I rankas.

Pavizdzius padariau, eksperementus dariau uz savo babes, sudejau foto I dirbtuves. Idejau seniau ir nuoroda to ka planavau padaryti.

Taip Batma, tereinas nepadarytas, siuo metu nusiusti projektai kainos paskaiciavimui ir patikrinti ar viskas gerai. Ter yer putojasi nes jis tiesiog nervuojasi kai reikia mestis babkiu Kita vertus nereikia


kainas ir lyginu su nedazutais namukais. Dazyti gaunasi gerokai brangiau.
Redagavo Marukas 2015-02-17 21:29
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Baigiam pestis ok. Ar man reiks i istatus itraukinet tereino pirkimo ipatumus?

Jei cia taip visiem blogai tai gal kiekvienam paimam tos plokstes lapa ir kas nori tas taip ir susiprojektuoja? Turesim daug random sudo kuris nesiderins viens su kitu ir visu bus laomingi.
atsisiunciam coreli pasisarom brezinius maruko draugas ispjauna ir kiekvienas susimoka iz savo projekta ir valio.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Marukas parašė

kainas ir lyginu su nedazutais namukais. Dazyti gaunasi gerokai brangiau.



Tai jei su nedazytais lygini, tai is kur 50euru? 3 Namukai kaina 26eurai, tai gal ir lygink atitinkamai.

Marukai, tu vel nesupranti kas man nepatiko, ne tas kad reik mestis, o tas, kad tu rasiai jau uzsakyta ir sakai sumeskit babkes.
Marukas parašė
Taigi uzsakiau pirma partija pjovimui, bus namas su atkeliamu stogu, pora stelazu su tiltukais ir laiptukais, pora tvoreliu. Uzims gana nemaza stalo dali. Visa tai kainuos 60euru, taigi turime susimesti po 15 euru jei metames keturiese, ir po 12 jei penkiese.
Plius klube yra pora nauju matu, kuriuos reikia uzdeti ant stalu, vienas infinity tematikai tinka, kitas labiau fantasy, tai bus warmachinom.


Ne tavo parasymas "uzsakiau" ir "turime mestis po 15euru"? Vat sita dalis, nepatiko. Uzsakei ir tada davai sumeskit.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Marukai, panasu kur tu pjauni labai dideles kainos. Nes as uzklausiau tenai ir Vilniuje, tai Vilniuje tam paciam variantui pasiule 3 kart mazesne kaina. Kaune 35eurai, vilniuje 11,6 euro. Cia bendrai info.

Pabandysiu uzsakyt as Vilniuje, ziuresim kas gausis
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Realiai siuo metu dar neuzsakyta, buvo tik nusiusti failai perziurai ir kainos paskaiciavimui.
Kadangi neturiu noro irodyneti kad tai geras tereinas, tai uzsakymo nedarysiu ir estafete perduodu kazkam kitam.

Ter ter tie namukai yra maziukai, ir su 3 nera ka daryti, ju reiketu bent keleto komplektu. kaina butu tikrai didesne nei 36 eurai su siuntimu. Plius jie gana ploni. failo isklotine kuria buvau paruoses uzema 1mx0,6m, ten tikrai butu buve daugiau tereino.
Redagavo Marukas 2015-02-17 23:24
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Tai uzsakinek jei nori, nieks nepraso irodinet, kaip sakiau as prie sito neprisidesiu, as atskirai uzsakyiu terraino Nes vien tas dalykas, kad ten man kaina paskaiciavo 3x maziau, tai as ten pabandysiu

O jei jum tinka sitas, prasom meskites ir pirkit

PS. Del bandua games namuko mazumo, nu nezinau ar tokie maziukai: Maziausias namukas 110x110x62mm, vidutinis 150x150x84mm, didziausias 195x195x110mm Nu nepasakyciau kad tokie maziukai, kokio jau dydzio tavo namukas buvo jei nepaslaptis? Beto tavo ar namo kitu namuku reiktu ir daugiau nei 3 Kodel tau tie bandua namukai taip uzkliuvo nezinau, ten jie tikrai normalus paprasti, funcionalus, nieks nesako juos pirkti ir pan. Bet palyginti galima visada su kazkuo
Redagavo TerTer 2015-02-17 23:59
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Mano namukas buvo berods 15x25, na jis bent jau buvo su langais, durim, kopeciom, nukeliamu stogu, grindim. Dezuciu kaip is bondua mes ir dabar turim, nemokamai.

Tau kaina skaiciuoja vienaip, man kitaip

Na as tada palauksiu kol tu padarysi, gal ir as tada ten nusiusiu jei pigiai gausis.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Nu tai ok, jei tau kaina kitaip skaiciuoja puiku, kad tau pigiau. As pasakiau is savo puses, kodel man netiko. Todel tu gali pagaminti savo varianta ir palygint bus galima veliau
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Nu ka suklijavau savo pirma bandyma terraino:



Visa sita atsiejo apie 17euru, nes pasirodo nepaskaiciuota Plokste buvo, plius plokste nebuvo isnaudota visa, gal 2/3 tik, tai siaip gautusu apie 15euru speju sita visa, jei isnaudojant kita dali kitiem dalykam plokstes. Kas nevykusiai gavosi, tai ta didesne tvora su spirale, per maza baze ir krenta, reiks pakeisti.
Redagavo TerTer 2015-02-21 21:06
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Gerai padirbeta, labiausiai patiko didelis namas, konteineriai ir tas kompiuteriukas. Tvoros kazkaip skistokai.
As taip pat ispjoviau nama, tiksliau garaza, foto veliau ikelsiu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Taip tvoros ekspermentines ir nevisai grazios, reiks patobulinti jas. Kompas padarytas, kaip objective, kad butu kur reik kokia console hackinti.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Atrodi neblogai :-)
Dabar jeigu nusiustum marukui brezinius o jis savo draugui tai butu aisku kur pigiau ir galim kept :-)
Redagavo AKu 2015-02-22 14:57
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Galesiu pasiusti marukui, jei jis pasiteiraus. Marukai atsiysk savo mail per pm jei nori pasidomet.:)
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Namukas ir konsolė gerai atrodo, tvoros nelabai. Kontainerius net nežinau ar yra tikslas pjauti lazeriu, gal galima surasti kvadratinių objektų pigiau ir juos nuspalvoti.
TerTer
Konteineris siaip turetu gautis is visos sumos ten 1-1,5 euro kokia, tai gal normalu
Sekantis namukas jau dizaino fazeje (islaikant vienoda stiliu)
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels