Temos peržiūra
Neeilinis susibėgimas RIKYJE
Ragabash
Aš šian forume užsireginau ir kažkaip pasigedau atskyro posto naujam žmogui. Galit pradėti nuo to

Šiaip paties webo įžanginis langas su tekstu atrodo įdomiai - tikrai jaučiu, kad tas žmogus, kuris jį rašė yra "into it", bet man kaip naujam žmogui atrodo labai tolimas. Dėl to be abėjo lindau į forumą pasižiūrėti kaip bendruomenė rašinėjas n all, bet jei ne šitas postas, tai šiek tiek būtų sunku suprasti kas vyksta Lietuvoj.

Jei būtų kokia viena paskyra su bendru overview, kas ir kaip renkasi, kokiam laikui, kaip žiūrima į naujus žmones, kokie žaidimai pagrinde žaidžiami ir kokie eventai vyksta, būtų labai super.

Netgi iš senbuvio perspektyvos tokia paskyra man rodos yra super, nes jei turi pažįstamų, kurie pas tave būdami pamato figūrėles ir susidomi, gali nukreipti į tą paskyrą visai bazinei info.

Mažas trigrašis mažo žmogaus
Kronas
Aš nekalbu apie girtus ir prisigėrusius. Tikiuosi ir neteks.
Kalbu apie aplinką, įvaizdį ir iš to išplaukiančias pasekmes.

Įsivaizduojat, kad 14-metį dar leistų į tokią vietą žaisti, jei jis atsitemptų mamą, kad jam nupirktų dėžutę Space Marine'ų?

O juk ne kartą buvo iškelta tema būtent apie tai, kad trūksta šviežio kraujo, wargeimingas miršta ir t.t...

Hobbyshop'ui pradėjus organizuoti X-wing turnyrus, atsirado 7 nauji žaidėjai per 3 mėn, 4 turnyrus, kurių nebuvau matęs žaidžiant X-wing iki tol. Dalis jų jau tapo žaidimo fanatikais ir žaidžia 5x dažniau už mane, kitą dalį, esu įsitikinęs, pamatysiu turnyruose dar ne kartą.
Per kiek laiko būtų pasiektas tas pats rezultatas Rikyje? Net neįsivaizduoju...

Tai galiu pasakyt, kad Hobbyshopui pradėjus organizuoti X-wing turnyrus, dabar turime aukso amžių.
Ir kultūringa, draugiška aplinka čia yra tikrai ne paskutinėje vietoje...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Su tuo reikia sutikti Kronai, aisku Rikiui reikia nauju tvarkingu stalu, normalaus tereino, gal truputi pasitvarkyti aplinka ir viskas butu ok. Bet viskas kainuoja pinigus... Rikis pinigu neturi.. Tad kaip viena is opciju tvarkytis savanorisku pagrindu, aptarti darbus ir susimesti savo paties gerovei graziem stalams, kedem ir panasiai. Uzsakyti tereino...
Redagavo Marukas 2015-05-07 18:07
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Ragabash parašė
Aš šian forume užsireginau ir kažkaip pasigedau atskyro posto naujam žmogui. Galit pradėti nuo to

Šiaip paties webo įžanginis langas su tekstu atrodo įdomiai - tikrai jaučiu, kad tas žmogus, kuris jį rašė yra "into it", bet man kaip naujam žmogui atrodo labai tolimas. Dėl to be abėjo lindau į forumą pasižiūrėti kaip bendruomenė rašinėjas n all, bet jei ne šitas postas, tai šiek tiek būtų sunku suprasti kas vyksta Lietuvoj.

Jei būtų kokia viena paskyra su bendru overview, kas ir kaip renkasi, kokiam laikui, kaip žiūrima į naujus žmones, kokie žaidimai pagrinde žaidžiami ir kokie eventai vyksta, būtų labai super.

Netgi iš senbuvio perspektyvos tokia paskyra man rodos yra super, nes jei turi pažįstamų, kurie pas tave būdami pamato figūrėles ir susidomi, gali nukreipti į tą paskyrą visai bazinei info.

Tas intro buvo rašytas skambiomis frazėmis žmonėm, kurie išvis neįsivaizduoja kas tai tokio, ir buvo skirtas ne šitam puslapiui. Tiesiog su laiku buvo šiek tiek atnaujintas ir perpanaudotas. Bet jo, jei jau užėjai į šitą puslapį tai tikėtina, kad jau žinai ko ieškai... fair enough...

Norint pamatyti preliminarią statistiką, galima paspausti ikonėles, esančias kairėje puslapio pusėje prie "Artimiausi renginiai" ir "Sužaisti mūšiai", ant kurių parašyta "Archyvas". Susidarys maždaug bendras vaizdas kaip dažnai vyksta renginiai ir kaip dažnai kas ką žaidžia. Kažkoks puslapis su statine informacija labai greit pasentų, nes visiems patinka nauji žaisliukai, ir labiau pradedama žaisti kas nesenai buvo išleista/perleista. Ar tai būtų nauja WH40k armija, ar naujas Infinity sistemos leidimas.

Bet aišku jei yra kažkokios konstruktyvios idėjos, visada jas galima pateikti žinute forume arba parašius man asmeniškai.