Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW tunyras - geguzes 16 d.
Marukas
Mane kauliukai pritrauktu ir miniatiuros pritrauktu ir net rulete pritrauktu Smagu tureti koki mazmozi is turnyro.. pasizaisti galima ir siaip, o jei jau vartojamas tas skambus zodis Turnyras, tai ir turi buti turnyras, tai turetu buti siek tiek daugiau nei pasizaidimas.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gunchik
Noriu atšaukti savo dalyvavimą ir pasiūlyti pernešti turnyrą į kitą savaitgalį
TerTer
Tai cia lieka 4zmones, manau tikrai verta nukelineti tada.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Cia ne i tema, bet as vis tiek atleksiu iki Rikio, jei kas turi noro papliekti WM/H, tai laukiam ir buvusiu FOW turnyro dalyviu su Luxiu ir greiciausiai Daniu(jei penktadieni daug negers)
Redagavo Marukas 2015-05-14 17:36
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
NU as pamastysiu, kad gal ir nulekti i Vilniu sulosti ka nors, WM/H ar koki FOW ar infinity Reiks paziuret
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Gambler
Kad jau belieka 4 gal ir vertėtų nukelti.

P.S. Kronai, with all due respect, tamsta pastoviai skundžiatės, kad wargeimas miršta, niekas nežaidžia ir pan, bet kažkaip sunkiai pamenu kada pats buvai užsukęs palošti FoW. Nekalbant apie dalyvavimą turnyre.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Kronas
Būčiau dalyvavęs, jei būtų susirinkę bent 8 žaidėjai. Ir parašiau ko reikėtų, kad ateitų daugiau (tokių kaip aš) žaidėjų.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
Dar 6 tokie pat žaidėjai, kurie laukia, kol užsiregistruos "bent 8 žaidėjai" ir turnyras neįvyksta. Nors jei būtų nelaukę ir susiregistravę visi tai žiūrėk ir 10 susirinktų.

Čia hipotetinė situacija ir į nieką pirštais nerodoma.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
NU taip sutinku su Gambleriu Jei visi pradzioje registruotusi, butu turnyras tikrai ivykes.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Gerai, turnyras nukeliamas. Nauja data bus paskelbta veliau.


Guardas
Man tai data netiko, todel tikrai nesedejau ir nelaukiau kol bus 8

Jeigu jau nemazai pasisake kas vilioja ateiti, tai man salia gero laiko ir smagios kompanijos dar ir terrainas ir bent siek tiek dazytos oponentu armijos.

Anksciau turnyruose man tai terraino mazoka buvo, pas save epizodiskai po truputi darausi, renku jau si ta turiu, bet transportuoti i turnyrus nebutu patogu. Nes dalis luzta.

Va tyzeris:

magyar
Grazu, Guardai. Thumbs up.

Pasirodo sprendimas nukelti turnyra buvo itin savalaikis. Siandien musu pasazho puseje - tamsu.


TerTer
Elektra atjunge rikiui? Ar kaip suprasti?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
RIKIS turi. Tiesiog pasaze rusyje isjungta. Virsuje chebra jau lempas montuoja, gal del to. Tikekimes, kad laukti liko nebedaug.


Batma
Guardas parašė
Anksciau turnyruose man tai terraino mazoka buvo, pas save epizodiskai po truputi darausi, renku jau si ta turiu, bet transportuoti i turnyrus nebutu patogu. Nes dalis luzta.

Man atrodo daugumai per paskutinį turnyrą pritrūko terraino. Jei kiek daugiau žmonių dalyvauja turnyre, pas mus šiek tiek tuštoki stalai būna. Nebent aišku apkrauti viską miškais.. to gėrio pas mus tai daug
Karolis
Praeita turnyra papildomo tereino (ne misku) buvo visa pilna didele deze. Bet kompetetingi organizatoriai nusprende, kad jo nereikia, nes ir taip per daug ant stalu jo ir to reikia tik man ir mano zaidimo stiliui. Ir jie geriau zino. Tai, kad problema ne tik tereino buvime, bet ir organizatoriaus poziuryje :-).
vytzka
Oho, kokie kaltinimai. Taip, Karoli, viskas daroma prieš tave. What the fuck?
Redagavo vytzka 2015-05-21 07:18
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Karolis
Nei as pykstu, nei kaltinu tave asmeniskai :-), tik konstatuoju fakta, kad kai as pastebejau, kad ant stalu truksta tereino ir kad visa pilna jo deze as dar esu atvezes, tu atsakiai, "kad tau su tavo vokieciais visada tereino truksta". Tai kad cia ne asmeniski kaltinimai, kad viskas daroma pries mane (ta karta as zaidziau su amerikieciais ir,jei pamenu teisingai, butent del tereino nebuvimo beveik visas partijas laimedavau per kelis ejimu), o tai, kad kiekvienas is musu turi skirtinga poziuri i ivairius zaidimus ir apie tai kaip reikia juos losti :-). Vieni megsta vienus dalykus kiti kitus ir tai yra visiskai naturalu (kaip pvz yra Ter Ter - jis megsta zaisti greitai as ne ir tai vistiek nesudaro jokiu asmeniniu problemu). O jei mano nuomone nesutampa su organizatoriaus tai as turiu kelis variantus: arba nedalyvauti kai turnyras organizuojamas to zmogaus, arba prisitaikyti ir tam turnyrui priimti to zmogaus poziuri, arba kartu su kitais benruomenes nariais pabandyti issakyti savo nuomone ir tiketis, kad organizatoriai organizuoja renginius bendruomenei o ne sau ir atsizvelgs i bendruomenes daugumos poziuri.
vytzka
"kad tau su tavo vokieciais visada tereino truksta" nereiškia, kad terraino nėra tik tam, kad tau asmeniškai būtų blogiau, o kad tu mėgsti prisivežti savo gerokai per didelių 20mm skalės namų ir tvorų ir paskui dar aiškinti visiems kad žaidžiame pagal true line of sight kai StuGas mato priešininko tanką o priešininkas StuGo ne (nes sienelė yra tiksliai tokio aukščio kad StuGo nesimatytų) tai irgi niekam čia ne naujiena.
Redagavo vytzka 2015-05-21 09:40
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Karolis
Kadangi sitos problemos labai juokingos palyginus su kitomis gyvenimo problemomis, tai galim pasikelti sau nuotaika padiskutuodami toliau :-).

Kolkas as gal ne ant tiek susireiksmines ir paranojikas (bent noreciau tiketi), kad galvociau jog visas tereinas turnyre statomas taip, kad man "asmeniskai" blogiau butu (cia jau matyt paranojiskai istoriskai labiau raudoniesiems budinga galvoti, kad visi specialiai jiems "asmeniskai" bando pakenkti).

Tai pat dekui, kad paaiskinai man mano pasamoninius mastymo procesus, del ko as ta tereina perkuosi, gaminu ir naudoju - taigi visiems senai aisku buvo, o man paciam kazkaip tik dabar akis atverei- taigi visa tai tam, kad as savo stugus galeciau paslepti.

Nors zaidime yra taisykle ir jos as visada laikiausi, kad jei as tave matau tai reiskia ir tu mane matai, ir tada kai zaidziama su true line of site ir kada ne.

Bet dabar palieskime kita tema.

O ta tema butu tokia: turnyro organizatoriaus (kaip paslaugos teigejo (nes turnyras vis tik yra mokamas)) bendravimo budas su klientais ir ju pageidavimu isiklausimas (nes nori nenori dalyviai perka turnyro paslauga ir nori kokybisko produkto ir malonaus aptarnavimo - nes tai juk laisvalaikis kur mes susirenkam gerai praleisti laika).

Nes turnyro metu is visu triju savo oponentu isgirdau kad jiems tereino nepakanka. Tada forume ta pati issake dar ne vienas ir ne trys netiepatys zmones. Ir paslaugos teikejas vietoj to, kad pasakytu taip: jo zmones nors mano skoniui labiau priimtinas zaidimas pustusciame stale, bet kadangi daugumos Jusu kitoks skonis, tai ok jus klientai ir mums svarbi jusu nuomone ir kita karta pasistengsim padaryti kitaip. Paslaugos teikejas ima "asmeniskai" kritikuoti klientu skoni ir pati klienta. Tad kaip sakiau su tokiu paslaugos teikejo ar jo atstovu poziuriu gan nenuostabu kad turnyrai kazkaip neklesti.
Redagavo Karolis 2015-05-21 16:27