Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Gegužės mėnesio dirbtuvės
TerTer
Gali naudoti moment klijus paprastus Nzn, del trupejimo dar per tiek laiko kiek naudojau nesusiduriau Kad nepapjaustysi, cia tiesa jau
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
blackfishas
greenstuffas yra labai geras reikalss, bet tokiems tarpukams kaip infinity modelių pažastys arba rubų sujungimai patogiau mano naudojamas. nereikia minkyti pusvalandį, kočioti į "03" valo storio dešras ir sculptinti bijant,kad likęs gabalas kitos miniatiūros pagražinimo sukietėjęs nesulauks šitą spaudi į tarpą tiesiai iš tūtelės (kaip silikoną tarp vonios ir sienos :)), o perteklių lengvai nupjaustai ir nušlifuoji.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Luxis


Taigi, orai pagerėjo, galima vėl gruntuoti. Iš kairės - Brushfire originalas, mano originalas, pirmoji kopija, antroji kopija. Pagal kopijų kojų defektus galima aiškiai matyti, kad forma buvo mano blogai padalinta ir rezultate trūkinėjo kai iš jos buvo išimami modeliai. Formos supjaustymas yra sudėtingas dalykas, reikės mokytis. Mėlynai apipaišyti burbulai, aš jų nešalinau ir nešalinsiu, paliksiu baisiems prisiminimams - kad nepamirščiau su jais kovoti ateityje.
Marukas
Kokio jie didzio? Ant kokiu baziu? Siap atrodo visai neblogai
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
Jie pernelyg dideli. Aš taikiau į 35mm, kaip dauguma Brushfire pėstininkų, bet klijuodamas skeletą prasimoviau ir padariau 40mm iki akių. Jie stovi ant 25x25 GW bazių ir atstovaus mano bist-orkus su skydais.
Craghack
Greenstuffas galimas ir skystam pavidale, tik deja neturi jokio vamzdelio, per kuri butu galima tept. Todel reikia imt dantu krapstuka/adata ir tepliot, o jei nepataikai i reikiama vieta - prisidarai papildomo darbo valymui
Redagavo Craghack 2015-05-23 12:18
Necrontyr
Liquid Green stuff'as yra vandens pagrindu, todėl jį galima skiesti vandeniu ir pasidaryti kokio nori tirštumo. Su pakankamai praskiestu green stuff'u galima įlysti ir labai mažus tarpelius. Ir savaime suprantama tokį galima tepti teptuku. Šiaip tikrai neblogas produktas.
blackfishas
Luxi - visai neblogai! is ko lieti patys modeliai?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
JcDent
Turbūt čia geresnė vieta to paklaust: kokia Lietuvoje lengvai prieinama priemonė tinka dažams nuo miniatūrų nuimt? Turiu terminatorių ir 5 desantininkus kuriems reikia vonios.
Space Marines' greatest weakness? Games Workshop
Craghack
Kelis buvau nusveites su nagu lako valikliu ir dantu sepeteliu, nes irgi padoraus daugiau nesugalvojau.
Galbut buvau paemes kieta dantu sepeteli, o gal tiek sepetelio, tiek valiklio kombinacija veliau paliko šiokias tokias žymes, kad buvo šveista. Dar turėjau problmu su gilesnėm vietom.
Marukas
Pats bandziau ir tikrai puikiai veikia, reikia uzmerkti i stabdziu skysti dot-5. Po paros plaukiojimo dazai susirauksleja ir nusivalo su sepetuku. Dirbti patartina lauke ir su pirstinem, nes stabdziu skistis ganetinai toksiskas. jei eisi nepilnametis, geriau paprasyti kad procedura atliktu suaugusieji.
Redagavo Marukas 2015-05-26 09:42
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
acetonas, skiediklis 646, stabdziu skystis. bety čia tik metalinėms miniatiūroms. po minėtų skysčių vonelių dar labai gerai veikia ultragarso vonia.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Stabdziu skystis labai gerai tinka plastikinems miniatiuroms, su juo nuvaliau apie 80 night goblinu, plastikiniu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
nice
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
killbookaz
smėliasrovė abiem atvejais
JcDent
Žodžiu, kažko mažai toksiško ir tinkamo GW plastikams nelabai yra? Amazon ir Simple Green tada?
Space Marines' greatest weakness? Games Workshop
Sir_Vicious
Techninis spiritas plastiką valo stebuklingai, elektronikos prekėse būna. Aš pirkau Evitoje tuomet kaina buvo berods litras už 27 lt ar kažkas panašaus.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Marukas
Naujasis projektas teikiantis man daug dziaugsmo Khadoro battle mechaniks.


Redagavo Marukas 2015-05-27 23:30
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
Nugi gerulis santechnikas Vasia
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Labai geri garažiuko meistreliai
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/