Temos peržiūra
Naujos patalpos
AKu
Ryt ziuresiu patalpas 13h, jei kas nori prasom prisijungt
Kai apziuresiu tada ir bus aisku. Manau best option tai tas 30kv uz 30euru. tai viska komunalkes ir mokesti 50/50 tai butu 15e+komunaliniai kaina juokinga
Svarbiausia kaip su siluma ten. Tai bus viskas aikus. jei sildymas ziemos metu kokie iki 6lt uz kvadrata manau tinka variants.
O paskui reiks pagalvot kaip cia daryt, nes as elektros gerokai daugiau isnaudosiu. Tai gal daryt klubui 15+komunaliniai iskyrus elektra o man 15e+elektra. nu ziuresim zodziu pirma pamatyt reik

Zodziu jeigu kainos bus tokios kaip sake tai mum liks daug atliekamu pinigu, grubiai apie 600-700lt per metus isigyt terreinui. o dabar reik ziuret kad gala su galu sudurtumem
Redagavo AKu 2015-07-29 18:26
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
O siaip tai jei rasim geriau galesim siaust is cia. As ten bet kokiu atveju pasilinkciau nes man arti namu ir kaina juokinga tai nematau problemos ten vienas likt
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Zodziu apziurejau.

Tai situacija tkia kad tu uz 30e imt neverte nes apsvietimo 0. langai mediniai kiauri.

Ta patalpa uz 50e liuksusine. yra atskiras tulikas ir dusas realiai ten gaunas du kambariukai vienas kaip holas ir vienas pagrindinis. tai jeigu hole vise manta laikom tai pagrindiniam telpa mano stalas ir dar du zaidimo stalai drasiai manau. Su siluma ten manau problemu nebus. Dabar ten 27laipsniai buvo, ziema sildymas isjungtas buvo tai zemiausiai sake iki 10 laipsniu buvo nukrite. tai su sildymu manau viskas ok bus.
Su kaina sudas biski yra nes jis cia nepridejas mokesciu. Tai gaunas ganetinai brangiau.
Jeigu Jum tinka tos patalpos tai manau galima daryt taip. 125lt is klubo, visa kita sumoku as, komunalinius ir t.t.

Jei toks variantas tinka rasykit as tada skambinu ir imu

Edit:
Dabar vidurkis gaunas 120lt per menesi juzej
Redagavo AKu 2015-07-30 17:28
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Tai po kiek cia mum i menesi tektu moketi tada?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
5e per menesi 60euru per metus. kaip jau kalbejom kazkada. su 2% parama tikrai isiteksim manau.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Man tinka
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Double_Trouble
Man irgi tinka
Karolis
Kaip supratau ne taip gerai kaip tiketasi ir keliu simtu tereinui neliks bet geriau nen nieko. Tada jei visiems tinka - tinka ir man.
AKu
Patalpos mum pasiekiamos nuo kitos savaites pirmadienio turetu but
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Tai kazkaip pergabenti viska reiks, plius tiksliai zinoti kur ir kaip isibrauti i naujas patalpas ir butu gerai
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Tai pervezt kita savaite reiks kazkada. butu gerai kas padet galetu ir turbut Karolio vel reiks prasyt masinos.
O kaip patekt tai bet kada po dabo galesit atvziuot parodysiu nes vietoj busiu tik dar nezinau ar jau nuo kitos savaites tiksliai bet greitu laiku
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
O savaitgaliais? Ar tik po darbo galima patekt?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
24/7 visada. Raktus tik reiks pasidaryt.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Sutartis pasirasyta, sia savaite su Karoliu kazkada perkraustysime viska :-)
Reikia spreati ka darome su stalais. Meginam kazka is europaleciu? Ar susimetam ir pas baldzius pasidarom paprastus staliukus?
Is tikruju tai ploksciu turim netgi perdaug sakyciau tai galima butu tiesiog stalo kojas nusipirkt ir susukt ir nereiks nieko gamint, ka manot?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Staliukus galimti butu manau brangoka, gal uztektu koju tikrai?
Is europaleciu vel bus daug pjaustymo, reik paletes gauti ir pan
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/70217973/#/70217973
viena koja 2.5 euro. infinicio stalui 5 reiktu manau ir laikys tikrai puikiai. tai po 12.5e uz stala gaunas tai cia manau geresnio varianto nebus. susimetam pradziai ant 10 koju du stalus pasidarom ir bus rami galva bent jau pradziai.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Manau tinka, o kam 5? 4 neuztenka normaliam stalui? Keistai 5 kazkaip
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
4 kampuos vienas per viduri. Kazkaip nezinau ar nesulus tik su 4. visdelto 122*122. pas mane 120*65 buvo jau ant 5 koju
o plokstes dar priedo nera pacios storiausios tai irgi.
As i Ikea vaziuosiu turbut ar taip ar taip tai paimciau tas kojas.
Redagavo AKu 2015-08-10 16:09
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
NU tai po 5 ok
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Na siandien su karoliu perkraustem viska. Nebuvo lengva :-D nusikaliau tai ziauriai :-D zodziu bandysiu sia savaite i ikea nulekt tu koju nupirkt kad kuo greiciau butu galima pradet losti.
Kitas dalykas man.labai nepatiko kad savavaliskai ismetet kruva "terreino" kad ir koks jis sudinas buvo jis buvo naudojamas ir su potencialu kazka is jo padaryti. Klubas yra klubas ir visus sprendimus reikia priomti kolektyviai o ne savo nuoziura mesti kas kam nepatinka. Pasiteisinimas kad jei nebus terrwino kazka geresnio nusipirksim nelabai tinkantis manau. Ir taip vis du stalus apstatydavom dabar turbut geriausiu atveju vienas stalas bus.
Butu labai puiku jeigu tokiu atveju daugiau nebutu.

Edit:
Del lentynu:
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/00111994/
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/60224163/

man gal antras variantas priimtinesnis butu nes lentynos gilesnes, siektiek brangiau bet manau praktiskiau.
Ka galvojat?
koju manau pirksiu 4 infinicio stalui ir 10 dviem didesniem stalam tai 14 isviso us 25eurai. (vienas infinicio stalas paluzo transportuojant)
ant visko sito reiktu mestis ai gautusi 85eurai musu yra 5-6 zmones (As, Paulius, Marius, Karolis, Rolandas, Audrius?) tai grubiai po 20euru reiktu susimest.
Ka manot?
as sia savaite meginsiu nuvaziuot iki ikeajos.
Redagavo AKu 2015-08-12 12:01
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA