Temos peržiūra
2015- 34 savaite
AKu
Ir forume man bent parase kad negalejai i mano Malignos skirstyt burst tai ten turejo but normal rolas ir bet surprise shot mod nes surprise shot tik FtF
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
AKu parašė
Tai gal sita reikejo pasakyti pries mum persikraustant? Nes nu 4 mes to klubo neislaikysim. tos patalpos tau gal 10-15 min toliau ir del to dabar negalesi savaitgaliais atlekt kazkodel nemanau


Sakiau : "Na kadangi pas mane seimoje tik viena masina, tai ne visada galesiu ja imti, tam kad nuvaziuoti pazaisti (buna ir svarbesniu reikalu)
Beda, kad ten kur naujos patalpos numatomos ir viesasis vaziuoja sunkiai ir nedaznai. Na siaip atrodo gerai, bet vieta man nepatinka kas liecia susisiekima, totaliai siknos skylej"

Viduri savaites man atkrenta zaidimai nes jei viesuoju vaziuoti po darbo tai i vieta atvaziuociau apie 19:30, o dar reikia speti ir suzaisti ir parvaziuoti. Nebent savaitgali, bet savaitgali, as irgi nezinau kaip gausis.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Tai susitart galima ir paims kasnors ir parves ner cia dideli atstumai. Lygiai tas pats savaitgali.Ar nuo stoteles paims kad per visa draugystes gatve nereiktu eiti. Sprendimu budu yra tik reik paieskoti.
O patalpu kitu nebuvo, ieskojau gerus du menesius. uz tokia kaina ir tokia bukle cia tikrai geriausias variantas. o kazkur centre mes neturim galimybes patalpu tureti nebent kiekvienas po 20e susimes per menesi. o Buities namuose niekam netiko nes ten kada turetu but zaidziamiausias laikas ten salta nezmoniskai.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
1. Ideja su vienkartiniu mokesciu ok ir palaikau. Bet tu kas nori zaisti, tai gal nepagailekit menesinio momescio uz geras patakpas ir terraina? Ar norit, kad kaune zaidzianciu neliktu?:/
As ir galeciau sakyti mokesiu uz karta i men, bet taip neliks nei patalpu, nei zaidzianciu. As ir buna i men nesosiu partijos, buna 2 i men sulosi, moku momesti, kad butu kur pazaist kaune, ne tik vilniuje.

2. Marukai tikrai ne problema atsigauti imi patalpu jei noro turi. Ir paimt kazkas gali ir pamest iki namu gali po partijos. Karolis kelis kart mane paveze po partiju iki namu (toliau nei iki taves), nes taip pat kitaip nebutu gavesi palosti. Taip kad iseiciu yra. Del savaitgalio vel visi supranta, kad nevisada gali vienas ar kitas.

3. Kow isbandyti as noreciau, idomu kas ten per sistema, kaip zaidziasi. Nes Maruko demo klausiau jau. FA tikrai nepradesiu zaisti.

Taip kad visi pagalvokit, jei norit kad butu kaune pasizaisti ir buty zaideju, gal vis delto mokam ta nedideli klubo mokesti ir zaidziam 3-4 zmones neislaikys to tikrai.

PS. Sauliau tai surask dar pora kas zais Kow ir atgal i kluba.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Kronas parašė
Jūs rimtai šiemet dar klube nesužaidėt nė vieno FoW mūšio?... Nors praėjusiais metais jis buvo žaidžiamiausias?


Nu kaip matai ne, 1 naujas kur fow domino dingo. Kiti infinity, wm/h ir nesigavo. Kaip karolis sake, snekejom kad reiktu sulosti gal idomesne misija ar siaip prisiminimui
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
As pvz praeitais metais ir uzpraeitais tikrai labai mazai zaidziau. jeigu koki savaitgali per menesi istaikydavau tai gerai budavo.
Mane pacioj pradzioj Saulius namo parvezdavo. Nematau problemos sutarus savaitgali suzaist paimt ir parvezt tave.
Zmoniu tikrai permazai pas mus ir jei norim kad gyvuotu reik prisidet. 5e permenesi cia tikrai labai mazai.
4 dar gal ir islaikytumem bet dar vienas zmogus atkrenta ir tada viso gero.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Karolis
Ok. Del dumines granatos - su pan o nelabai naudojau nes ju nelabai turi jie tai visa laika tik pries mane metydavo tai l lyg tai ieje I dumus ir toliau metydavo, bet kai pagalvoji logikos yra kad nera los ir tada neaisku ka daryti. Reiks issiaiskinti.

O del bursto skirstymo tai cia kazkaip reikia issiaikinti, nes rulebooke aiskiai raso kad deklaraves skila surprise shot tu atsireavelaini nuo pat pradzios ejimo tai tokiu atveju tu negali delaiinti aro ir turi islysti is hiden deploimento po mano pirmo short skilo ir tada jau matomi abu taikiniai ir as galiu skirstyti bursta.
AKu
AROs against CH Markers
The only AROs available against a CH: Camouflage Marker (CAMO) or a CH: TO Camouflage Marker (TO CAMO) are Discover, Change Facing, and Dodge.
Bear in mind that when reacting to a CH: Camouflage or CH: TO Camouflage Marker, you may delay your ARO declaration until after the Marker declares its second Short Skill.
However, if you choose to delay your ARO, you may only declare it if the Camouflage Marker revealed itself with its second Short Skill. If the Marker does not reveal itself, the reactive trooper loses his right to ARO.


Skaitais atsirevealines visa orderi kad as galeciau saut bet kuriuo metu ar jeigu pvz pirmas skill move ir iseini is mano los bet paskui auni i kazka kita as galiu daryt aro shoot nes tu reavealet is pradziu.
Cia situacija buvo tokia, to sakai move as turiu daryt aro, kadangi tu esi camo markeris as galiu discover, dodge change facing arba sulaikyto aro as ji sulaikau nes zinau kad sausi i mane o neisi kazkur sleptis, bet jeigu tu butum nesoves as buciau nieko negalejas daryt. Paskui tu sakai kad antras short skill shoot ir tada tu turi pasirinkti taikinius taip pat kaip sakai pirmas skill move realiai turi sakyt kur eini ir t.t. po tavo short skill kadangi uzlaikiau orderius galiu daryt aro nes tu dariai shoot o ne move. tuo metu jau po tavo paskelbimo shoot ir pasakymo i kasauni tik tada islenda mano to markeris kadangi jis tik tada ir reaguot gali o tu i ji saut jau nebegali nes jau esi paskyres taikini.
Na ci as taip galvoju kad turi but.
o cia is forumo atsakymas:

Surprise Shot - the Burst of the attacker has to be split as soon as the BS Attack skill is declared, so no shots can be allocated to the hidden deployment trooper. The modifier for Surprise Shot only applies to opposed Face to Face rolls and it only works in the active turn so only A will suffer the -3 modifier.


ten ir pora klausimu del CC buvau uzdaves cia visa tema:
http://infinitytheforums.com/forum/topic/33287-few-questions-mostly-about-cc/

Zaidziam ir mokomes. Del dumu as pats visalaik zaidime tai uzmirstu kai pries mane naudoja prisimenu visada tik po zaidimo. Nes esu mates ir turnyre kaip taip latviai dare ir dar kazkur. zodziu turi daryt specelutive shot kas yra entire orderis ir gauni -6 pataikymui. taip daryt galima tik mod jau kitoks ir movint negali.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Karolis
Aha. Supratau. Zinosiu:-)