Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
"Combat Patrol" turnyras 2015-10-10
Gobbitas
Na ką gi, turnyras baigėsi, atėjo laikas apibendrinti.

Visų pirma, ačiū visiems dalyvavusiems: 9 žmonės – tai daugiausiai, kiek aš pastaruoju metu (metais? :)) esu matęs 40K turnyruose Vilniuje. Formatas, manau, tikrai pasiteisino, buvo greita, smagu, ir panašu, kad visai įmanoma susitikimų skaičių padidinti iki 4 kiekvienam žaidėjui.

Ką tikrai galiu pažadėti, tai kad "Žiemos patrulis 2016" tikrai bus

Truputį gaila, kad neatsirado dar vienas žaidėjas, galintis dalyvių skaičių paversti lyginiu, todėl kiekvieną turą vienas atsitiktinis žaidėjas turėjo praleisti nežaisdamas. Ir čia visi turėtų padėkoti savo nesiviešinusiam geradariui – Raštvedžiui – kuris antrą ir trečią turą užleido savo vietą prie stalų žaidėjams, kuriems buvo kritęs burtas nežaisti.

O galutinė lentelė išsidėstė taip:



Sorry, Vaider, kad šurmulyje tave sumaišiau su Sir_Vicious, kai sakiau, kad mus skyrė vienas vienintelis taškelis.

Sveikinimai į sceną sugrįžusiam Vyčiui ir ypač debiutantui Wanstein, kurio Tau pasirodė tikrai puikiai! Sir_Vicious auksiniai greituoliai angelai su 2+ seivais ir FNP, atrodė, šluos visus, bet buvo sumalti į beformę masę tiesiog danguje Vyčio grav-baikerių. Galutinėje rikiuotėje tarp jų dar įsiterpė turboboostinę Eldarų motociklistai

Turnyras buvo kiek neįprastas dar ir tuo, kad liūto dalis prizinio fondo buvo skirta "Rikio" dovanai – game matui su paminkštinimu iš "Deep-Cut Studio":



Šia dovana, aišku, galės naudotis ir lesser sistemų – WM/H, Infinity ar Age of Sigmar – žaidėjai

Vaizdai, kiek suprantu, bus vėliau, nes, mačiau, Gaudrius daug fotografavo, o kažkas, kaip supratau, net ir filmavo...

---

O dabar būtų smagu išgirsti ir kitų dalyvių įspūdžius, o ypač – kas, jūsų manymu, Combat Patrol formate yra taisytina, kad žiemos turnyras būtų dar smagesnis.

---
X-Wing – Galactic Empire.
Vytis
Turnyras buvo labai labai smagus, aciu organizatoriui

Del pasiulymu. Manau, kad 500pt limitas leistu kurti idomesnius army listus, pernelyg neprailginant musio trukmes.

Del objectivu. Pries turnyra buvau siek tiek susirypines, kad kill pointai turi tokia pat svarba kaip objectivai, kas imho favorina death star listus. Siuo atveju taip nebuvo, bet a thing to consider.
magyar
Gobbitas parašė
Turnyras buvo kiek neįprastas dar ir tuo, kad liūto dalis prizinio fondo buvo skirta "Rikio" dovanai – game matui su paminkštinimu iš "Deep-Cut Studio":



Šia dovana, aišku, galės naudotis ir lesser sistemų – WM/H, Infinity ar Age of Sigmar – žaidėjai



Yay, aciu labai uz nuostabia dovana!


Rytis
Tikiuosi kitą sykį nesutaps turnyras su kokia nors svarbia data man ir būtinai dalyvausiu
WH40K Dark Angels
------------------------------
Gobbitas
Vytis parašė
Del objectivu. Pries turnyra buvau siek tiek susirypines, kad kill pointai turi tokia pat svarba kaip objectivai, kas imho favorina death star listus. Siuo atveju taip nebuvo, bet a thing to consider.

Matai, kill pointai kaip lygiavertė objectivams misija leidžia sėkmingai žaisti ir labiau elitinėms (read, gerokai varžovui skaičiumi nusileidžiančioms) pajėgoms, nes priešingu atveju MSU stalą užfloodinantis žaidėjas įgauna pranašumą. O kill pointai tą pranašumą sėkmingai aplygina.

Kas dėl deathstarų, tai būtent 400 taškų juos sėkmingai apriboja, nes, užkūrus tokį, nebelabai belieka taškų kitkam, vadinasi, geriausiu atveju galėsi scorinti vos vieną objectivą. 500 taškų jau leidžia į listą šalia deathstaro įbrukti ir keletą papildomų unitų, ir daro tokį army buildą labiau viable, todėl aš būčiau linkęs pasilikti ties 400 taškų formatu.
X-Wing – Galactic Empire.