Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » X-Wing
X-Wing turnyras Rygoje 2015-11-07
spitfire
Labas visiems!

Tikriausiai kilo šioks toks kosminių dogfight'ų troškulys — ir štai yra proga jį numalšinti!

Rygoje šį šeštadienį, lapkričio 7 d. vyksta turnyras, jau ketvirtasis - ir paskutinysis - Regionals 2014 prizams išsidalinti ir taurei laimėti.

Rygos lygoje labai daug naujokų ir ne itin stiprių žaidėjų, tad tai yra nereali proga paragauti turnyrų tiems, kurie galbūt lig šiol bijojo ar neišdrįso. Tad traukite iš stalčių miniatiūras, perskaitykite naujausią FAQ'ą – ir lekiam! Visi dalyviai gauna šiokių tokių priziukių.

Reikalui esant prasuktume ir pro Kauną.

So — who's with me?!
The quality of the box matters little. Success depends upon the man who sits in it.
— Baron Manfred von Richthofen, A.K.A. The Red Baron.
AKu
Dar pilnai visko ko noriu neturiu :/ Ir butent sis savaitgalis uzimtas... maybe next time
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Paralius
Damn. Kaip tyčia visas savaitgalis kupinas mokslų ir kursų..
spitfire
AKu parašė
Dar pilnai visko ko noriu neturiu :/ Ir butent sis savaitgalis uzimtas... maybe next time


Jau tikrai ne kartą esame (ir ne vienas) minėję, kad jei kažko trūksta, galime paskolinti Nebūtina pusės FFG sandėlio susipirkt tik dėl galimybės sudalyvauti turnyre. O jei bijoma dėl "išspoilinto listo", tai juk ne pats listas laimi, o žaidėjo priimami sprendimai

Šiaip truputį gaila, kad taip visai mažai žmonių išreiškia iniciatyvą, bet darbai yra darbai
The quality of the box matters little. Success depends upon the man who sits in it.
— Baron Manfred von Richthofen, A.K.A. The Red Baron.
Marukas
tikrai vaziuociau, bet esu numates pakariauti WM/H turnyre
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Tai suprantu kad paskolint galit, bet sakau kad savaitgalis uzimtas tai net ner ka derint
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA