Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Star Wars: Legion
Kronas






Sveiki,

Tikriausiai dauguma jau matė. bet temos nėr, tai nesiskaito

FFG išleido dar vieną Star Wars žaidimą (kaip netikėta ) - mass ground battles wargame'ą.
FFG toliau kapojantis su GW dėl rinkos, šis žaidimas atrodo lyg įrankis atsiriekti gerą gabalą WH40K žaidėjų.

Žaidimo pristatymas čia:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/8/18/star-wars-legion/

Ką galvojat?
Man gerai pažįstant X-wing, Imperial Assault žaidimus, bandžius RuneWars ir žinant FFG požiūrį į žaidimo palaikymą, balansą bei Organized Play - šitas reikalas atrodo labai rimtas žingsnis į tikrų wargeimų rinką.

Kai tik pasirodys Lietuvoje, bandysime organizuoti demo ir kitas atrakcijas, tad jei įdomu - siūlau jungtis prie FB grupės, ar diskutuoti čia.

https://www.facebook.com/groups/259691224556331/
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
Kažkada žiūrėjau reportažą iš parodos, kur buvo pristatomas demo. Tai įspudis buvo nelabai, nes patyrę wargeimeriai breakino taisykles per kelias minutes. Nebent pataisė final versiją, priešingu atveju bus dar vienas overpriced modelių žaidimas, skirtas atžaidinėti specifinius scenarijus iš rulebooko.
Redagavo Batma 2017-10-31 09:01
Kronas
Apie kokias būtent breakinamas taisykles kalba?
Gal yra koks linkas į tai?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
Tiksliai nepamenu, bet ten demo geime buvo taip, kad rebel modeliai galėjo šauti ir atsitraukti nuo darth vaderio ir jis neturėjo jokio optiono runninti/charginti, t.y. niekad negali pasivyti. Neatgaminsiu kas ten per video buvo, atrodo kažkoks 40k vlogas.

Dėl scenarijaus aš turėjau omeny, kad narrative gameplay yra gerai, bet kažkaip man nuo games workshopo lord of the rings laikų kažkaip keistas prieskonis nuo bandymo sukišti tokio stiliaus geimą į turnyrą.
Rytis
Ten nebuvo taisykliu breikinimas. Tiesiog demo vedejas prase zaidejos chargint i Vaderi, kad melee pademonstruot, o ji nesutiko. Lukui labiau apsimokejo saudyt i teva ir nuo jo begt. Joks cia zadimo breikinimas.
WH40K Dark Angels
------------------------------
Linas
Sveiki,
Ar bus susidomejusiu siuo zaidimu is Kauno?