Temos peržiūra
Planuojama Blood Bowl League
magyar
Hau,
Amenas man pranese kad pasidave, bet pries ka? Matyt pries Ratlikeri.

Butu gerai, kad aktyvus zaidejai (jeigu tokiu dar liko) surasytu kam kokius turus dar liko suzaisti ir su kuo.

Automatiniai pralaimejimai iki turnyro pabaigos yra surasomi siems zaidejams - WhiteDragon, Amen, greiciausiai Imperial ir pasiaiskinsime del starfisho.


Taigi, brukstelkite.
Redagavo magyar 2010-04-27 10:07


null
Man liko sužaisti su Althalus penktą ratą.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
magyar
OK, kaip suprantu uruk-hai su Kronu jau pabaige reguliaruji sezona, nullui beliko vienos rungtynes, kaip ir Althalusui. Issiaiskinsiu su Ratlikeriu. Kas dar? Monk? Rastvedys ir Karvedys? Ir nepamenu jau kas pakeite varna?


ProtoSLG
As. As kiek rasiau athalus, tai tik viena kart atrase, bet abiem dienos netiko mums, veliau vel rasiau , bet nebeatrase.
Redagavo ProtoSLG 2010-04-27 15:24
Rastvedys ir Karvedys
Liko sužaist 3 ir 4 ratus
Monk
As suzaisciau tik nematau su kuom
Siaip kazkaip entuziasmas krites
blackfishas
vakar sužaidžiau su Ratliker'iu, bet dabar pamačiau failą... prieš tai reikėjo sužaisti su Imperial'u ką darom..?:)

rungtynių ne peržaidinėsiu viskas buvo per daug krūtai.
Redagavo blackfishas 2010-04-30 05:55
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
ProtoSLG
Pala zmones klausykit as varna pakeiciau Blood bowl league: the origin tai ar cia pati lyga ar ne? truputi pasimetes ? P.S. Ka daryt nes athalus vis neatraso, ir dar nesuzaidem nuo 17-03-2010 ?
magyar
ProtoSLG, taip, the Origin lygoje tu keiti varna.

Althalusui - autolose.

starfishai, Imperial kaip ir nebedalyvauja. Autowin.


ProtoSLG
Magyar ar tai yra sita lyga, na the origin? , nes ten yra kita tema blood bowl league
the origin
ProtoSLG
jei taip tai dabar man rungtynes pries white dragon, ir reiktu dar kazka ismest pries zaidzian ff ar ka ten dar rulebook paziuresiu
WhiteDragon
Pries mane irgi autowin
ProtoSLG
tai ka as kaip ir jau baigiau zaist :d
ProtoSLG
Tai jau ir pasibaige viskas? Ar dar bus kokie semi-finals ir finals ?;)
magyar
Na sutikrinsim ar visi jau pabaigė reguliarųjį sezoną, suskaičiuosim taškus ir tada bus atkrentamosios. Ateinančios savaitės viduryje turėtų viskas paaiškėti.


ProtoSLG
o kaip man del tu 2 auto win, tai dar reik ismest viska, del tu laimetu pinigu ir ff , tiesa?
Ta galeciau padaryti D6 parduotuveje, kad butu liudininku <Rudolfas>
ProtoSLG
magyar parašė:
Na sutikrinsim ar visi jau pabaigė reguliarųjį sezoną, suskaičiuosim taškus ir tada bus atkrentamosios. Ateinančios savaitės viduryje turėtų viskas paaiškėti.


Ar jau paaiskejo ?
ProtoSLG
ProtoSLG parašė:
magyar parašė:
Na sutikrinsim ar visi jau pabaigė reguliarųjį sezoną, suskaičiuosim taškus ir tada bus atkrentamosios. Ateinančios savaitės viduryje turėtų viskas paaiškėti.


Ar jau paaiskejo ?


Na kaip tasku sakiciavymas einasi ?
Kronas
O dabar jau mirė?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
ProtoSLG
Kronas parašė:
O dabar jau mirė?


Kronai, manau tu teisus