Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine Resurgence Event
Imperial
magyar parašė:
Sveikiname čempioną Šarūną (Imperial). Gavosi tradiciškai, bet jau pradeda nusibosti. Duok ir kitiems pasireikšti :D.



Na sorry ,taip jau gawos ;D bet yr 2 budai kaip pamazint tikimybe kad taip reciau butu ,tai :
1) Ban Karchev ,nes jis OP (vytzka aisq pritare ) xD
2) Kad nebebutu tokiu graziu prizu ( patch ) del kuriu ir teko imt shita siaubuna (the Terrible) ;D

Shiaip dekui wisiems ,buwo fun, ir gaila kad negalejau su wisais dalywiais sulosht



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Imperial parašė:


Na sorry ,taip jau gawos ;D bet yr 2 budai kaip pamazint tikimybe kad taip reciau butu ,tai :
1) Ban Karchev ,nes jis OP (vytzka aisq pritare ) xD
2) Kad nebebutu tokiu graziu prizu ( patch ) del kuriu ir teko imt shita siaubuna (the Terrible) ;D

Shiaip dekui wisiems ,buwo fun, ir gaila kad negalejau su wisais dalywiais sulosht


Why is he OP? xD

Viskas Šarai, varysim kokią dieną su tourney listais vienas prieš vieną, nes aš nepagaunu kuo jis toks terrible
Imperial
Deal

Beja butent musu metagame jis OP ,uzsieni tai ne.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Nu as realiai nieko OP nemaciau pries viena karcheva laimejau, pries antra terrible faila padariau ir pralaimejau. Jei butu drilleris uzchargines labai didelis shansas buciau kad uzmuses.
dogma
tiesa sakant as irgi nieko ten OP nepamaciau. Vytzka nrt galetu patvirtinti kad musis buvo labai sunkus ir jam pries mane. ir anatomijos zinojimas istikruju geras dalikas B)
vytzka
Nifiga tas Karchevas ne OP, tures dar pora zmoniu Eiryss arba Kreosa ir pamatysi kodel

Sveikinu nugaletojus.
Redagavo vytzka 2010-01-25 06:56
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Kas del Menotho warcasterių, tai pažiūrėjau kai kurių iš jų feat'us, huhuhu... Na tai, Karchevas tikrai ne OP. Ten tik žiedeliai.


danis2005
magyar parašė:
Kas del Menotho warcasterių, tai pažiūrėjau kai kurių iš jų feat'us, huhuhu... Na tai, Karchevas tikrai ne OP. Ten tik žiedeliai.

Sutinku su tuo, menoto casteriai man apskritai siaubą kelia, ne tik feat'ais bet ir burtais.
vytzka
Warmachine viskas yra OP, iskaitant tai ka turi tu (generic 'tu' ).

Visa kita yra whininimas ir nusizengia Page 5
Redagavo vytzka 2010-01-25 12:59
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Imperial parašė:
Beja butent musu metagame jis OP ,uzsieni tai ne.


Pakartoju didumai kas nepamate.

Butent del to kad ner Eiryss ir Menoth ir pan,tdl Karchev OP.


Jeigu :
A=B (statsais ir t.t.)
Batonas A kainuoja 2lt
Batonas B kainuoja 3lt
B=OP=WM ne wiskas OP
B)



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Ir kiek ilgai tavo nuomone tas metagame bus toks?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Kol atsiras pakankamai Menoth ,ar kazko panashaus.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Na va, Imperial, savaite paatostogausiu ir tada paziuresim ar labai jau atsparusis tavasis Karchevas. Cia kaip sakoma, pirstine metu Karchevui :).


vytzka
Mage hunter assassins ir mitten mages ir nelabai liks kam ta pirstine imt
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
Mage hunter assassins ir mitten mages ir nelabai liks kam ta pirstine imt


Totaly agree
vytzka
As tai nekantrauju sulaukt kol Saras mano Ashlynn ir Highborn Covenanta isvadins OP *giggle*
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kronas
Užmetant čia karts nuo karto akį, tai arba OP reiškia "Oxygen powered" arba Warmachine yra dar blogiau subalansuotas nei WHFB
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Oxygen definetely, juk garo technologija :D.


vytzka
Kronas parašė:
Užmetant čia karts nuo karto akį, tai arba OP reiškia "Oxygen powered" arba Warmachine yra dar blogiau subalansuotas nei WHFB


Juokai juokais bet rimtai kalbant tai gerokai geriau subalansuota negu WFB arba 40k.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Na jau ne, balanso prasme 40k > WM
Cia gal galima butu priekaistauti GW kad neupdeitina rulsu senoms armijoms nebent