Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Taisyklių klausimai
vytzka
Ne tik spells, bet apskritai joks efektas su tuo paciu pavadinimu. Gun Mage speciali atakos opcija Snipe, featas kuris suteikia Snipe, burtas arba animusas kuris suteikia Snipe, niekas is to nesistackina.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Aš iš ryto bandžiau rulebooke surasti tą rulsą, kad vienodo pavadinimo efektai nesistackina. My search-fu is weak
Forumas sako kad page 29, bet dabar nebeturiu knygos po ranka..
danis2005
Patvirtinu, kad 29'as puslapis. Antra pastraipa.
AKu
kaip su musiamais saiskius? t.y. vieni kitus gali drasiai musti daryt special atakas ir t.t. ar kaip. nes yra lockas kuri autohitina friendly unitai, tai suprantu kad locka must galima saviem? o monstrui monstra must?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Galima mušti saviškius (o kartais net strategiškai būtina)
Pvz, modeliai kurių negalima charginti - nubėgi su saviškiu kokiu modeliu ir chargini su beastu jį, padarai į jį charge ataką. visas kitas atakas muši į norimą targetą
Arba nubėgi su kokiu infantry lamuku ir jam ant galvos numeti AOE ir kabini visus likusius (variantas mušti stealth armijas)
vytzka
Taip, atakos gali buti daromos pries visus modelius vienodai. Taciau kai kurie efektai pasako kad galioja tik friendly/enemy modeliams.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
AKu
Aciu.
Dar keli klausimai. corossion damage kaip vyksta?
ir kada gali atsistoti known downinti modeliai bet kada ar tik pradzioje?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Corrosion, maintainance phaseje (lyg toje) rollini ar liks corrosion ar ne. 1-2 dingtas, 3-6 lieka. Jei lieka, gauni auto 1dmg, jei beastui rolini i kuri column gauni. Ir corrosion toliau lieka kol nedingsta.
KD beatsai/jackai gali atsistot tuo metu kai buna dalina focus arba leachinama fury, tiksliau iskart po to nuleachino, isdalino. Isleidziant 1 focus arba beatsu atveju sugeneruojant 1 fury. Jei tada tai nedariai gali ataistot aktyvavus modeli ir paaukojnat arba move arba action.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Jei ant kazko uzmeti modeli ir nusileidzia tiesiai kur reikia, kaip jie stumdosi? tas kuri meciau sustoja priesais. tas i kuri buvo mesta slenkasi atgal ar tas kuris buvo mestas keliauja uz nugaros?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
vytzka
Jeigu meti modeli i modeli (su attack roll), sustoja pries pat. Jeigu atsitiktinai uzmeti ir pries tai neatsitrenkia i modeli su tokia pacia arba didesne baze, tas modelis kuris buvo mestas stojasi tiksliai ten kur reikia o kiti pastumiami taip kad kuo maziau butu judinami modeliai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
Klausymas ne visai apie taisykles, nusipirkau pora junitu ir prie ju yra kortos rudos spalvos...

tai reiskia, kad tai senos edicijos kortos?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Turbūt senos edicijos kortos.Lengviausia atskirti yra pagal taškus. Pasižiūrėk ant kortos kiek PC užrašyta. (Dideli skaičiai - sena edicija)
Kas ten per modeliai? Gal aš turėsiu kopiją kokią
Marukas
Batma parašė:

Turbūt senos edicijos kortos.Lengviausia atskirti yra pagal taškus. Pasižiūrėk ant kortos kiek PC užrašyta. (Dideli skaičiai - sena edicija)
Kas ten per modeliai? Gal aš turėsiu kopiją kokią


Jo turbut senos... ten eina kalba apie 61 ir 34 taskus uz junita Junitai tai fenblades ir krielstone bearer, jei kas turi naujos edicijos buciau dekingas alumi
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Pažiūrėsiu namie. Jei ką tai aš planuoju šią savaitą užsakinėti kortų iš PP (bo pas mane prie Grim nebuvo kortos), tai prijungčiau orderį
WhiteDragon
Fenbleidai turėjo sanos edicijos kortas??? kažkaip man galvoje šviečiasi kad jie išlindo po MK2
Marukas
WhiteDragon parašė:

Fenbleidai turėjo sanos edicijos kortas??? kažkaip man galvoje šviečiasi kad jie išlindo po MK2


Tai vat ir man keista...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
Man atrodo jie Metamorphosis isejo. Tik nezinau ar modeliai buvo bet matyt spejo senu kortu prispausdint lameriai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Per turnyrą buvo iškilęs klausimas dėl combined ranged atakos į melee. Tai sorry, visgi negalima to daryti (prisiimu visą atsakomybę už padarytą klaidą)
TerTer
Galima CRA daryti tik i Colosus ir Gargantua, kai jie engaded. Lyg ir i Battle Engines irgi galima.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Taip, I huge bases galima kitu atveju ne.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas