Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Forces of Warmachine: The PROTECTORATE of MENOTH
magyar
Taigi, spekuliacijos išsklaidytos ir kita armijos knyga bus skirta Menotui.

http://privateerpress.com/warmachine/books/forces-of-warmachine-protectorate-of-menoth

P.S. Po itin įpūdingų CYGNAR ir KHADOR army book'ų viršelių aš galiu pasidžiaugti, kad Retribution viršelis bent jau liks geresniu už Menotho armijos knygą :D.
Redagavo magyar 2010-01-12 18:47


danis2005
Nu ką žinau, visai ir šitas gražus, feels epic (shield wall in flames, oh yeah).Dabar tik Cryxų sulaukt :3
vytzka
Pakankamai solidziai sakyciau atrodo ir neperkrautas labai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Na, man tai overblown truputeli. Ir kompozicija primityvoka. Siaip nesakau, kad labai blogai, bet Retribution - geriau. Truputi toks cheesy.


Imperial
Jo kolkas shitas prasciausias (taip jiem ir reik xD ) ,nesakau kad jis blogas aisq.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
exonn
Nereikia čia pavydėt, gerai? Knyga bus pačiu laiku
vytzka
I have no idea kas cia ka reiskia, bet epic (?) Feoros tieriai:

http://www.belloflostsouls.net/2010/03/warmachine-teaser-feora-theme-force.html
Redagavo vytzka 2010-03-25 07:18
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Jau prekyboje :):

http://www.furorgames.lt/flypage/miniatiuru-zaidimai/warmachine/the-protectorate-of-menoth/forces-of-warmachine-protectorate-of-menoth-softcover.html


ProtoSLG
Menoth Card Box. MK 2
Prime Kreoss - Warcaster
5 Man Exemplar Bastions Unit
4 Man Choir Unit
Ogrun Bokur
VANQUISHER
ar apsimoka paimti uz 130 Lt ? Cia mano pirmas pirkinys butu is warmachine
magyar
130 Lt?
Cia vien tik nauji bastionai tiek kainuoja. Panasu kad neblogas deal'as kokiam bartertown'e? Tiesa, negaliu pakomentuoti del Bokuro. Isskyrus tai kad super figurele :D.


Imperial
magyar parašė:
Tiesa, negaliu pakomentuoti del Bokuro. Isskyrus tai kad super figurele :D.


Meh ta figurele (nesitikejai ane? xD ) ,convertinsiu sawo ish Warmonger Chieftain B) kadanors ;D



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Damn, Imperial, niekas šiame pasaulyje nesikeičia :D.


danis2005
ProtoSLG parašė:
Menoth Card Box. MK 2
Prime Kreoss - Warcaster
5 Man Exemplar Bastions Unit
4 Man Choir Unit
Ogrun Bokur
VANQUISHER
ar apsimoka paimti uz 130 Lt ? Cia mano pirmas pirkinys butu is warmachine

Už 130?DO IT!!!
Vanquisher'is geras jackas, o su Choru tai gerai išnešinės net sunkiuosius pėstininkus.
Bastionai su Kreoss'u yra labai gerai, praktiškai vaikštai su DEF 13 ARM 18 mini jackais (čia su Defender's Ward).
Bokuras apsaugos nuo tokiu nesamonių kaip pEiryss, kurios gali labai pagadinti reikalus (Kreoss'as nelabai ninziškas casteris, tai nuo jos šūvių neišsisuks)
Choras jackams super padeda, Protectorato žaidėjai be jų iš namų neina.

Kaip pirmas pirkinys tai visai geras.Tada kokį dar vieną kitą jacką, unitą kokį ir bus visai normali armija
vytzka
Bokuras nedirba Protektoratui (LOL, rasistai). Bet ir be jo cia yra labai geras sanderis, o ir prastumt manau kam nors galesi ji veliau (Daniui kokiam ar White Dragonui).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
vytzka parašė:
o ir prastumt manau kam nors galesi ji veliau (Daniui kokiam ar White Dragonui).

*paruošia atskirą vokęlį su užrašu "Bokur'ui"*
ProtoSLG
Pasirodo cia tik i USA buvo galima siusti :D, tai ...
WhiteDragon
ja bartertownas tuo ir suckina kad 90% viso turinio USA only.