Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
WM/H Listai
WhiteDragon
Kad nekurti kiekvienam listui atskiros temos siulau cia pateikti listus kritikai ir lietuviu METAi.
Taigis pradesiu as, sededamas eilini treciadieni vienas ir skaitydamas cygnaru army booka nusprendziau truputi ju isigyt laikui begant, so mano pirmas listas pateikiamas kritikai ir komentams:

"Vinter's 27th BlackOps Division"

Kara Sloan +6
Defender -9
Thunderhead-12
Hunter -6
Hunter-6
Precursor Knights (min) -5
Reinholdt -1
Arlan -2

35pts

PS and yeah they all will be black.
danis2005
Pasiimk squire, su tiek konstruktū Karai bus ne pyragai kai ji tik 6 FOC turi (jei gerai pamenu).Kažkaip tie riteriai man nesipaišo į tokia armija, bet kadangi apie juos mažai skaitęs tai nelabai ką patarsiu vietoj jų.Apie Black 13 įsigijimą negalvojai?
WhiteDragon
Arlanas duoda jackui 1 fokuso, hunteriai ir defenderis pakankamai focus eficient. Nu o kai Theadas eis ka asasineitinti ar kilinti infantry swarmus tai teks kentet su maziau fokuso. Shiaip bus matyt reikes ciuju pasiproxint ir suzaist kokia partija kita, bet kai poptels featas tai su 4 jackais ir Kara mazai kas atsilaikys
Nu bet cia tas pats kas ir su asphyksijum poptelt feata tinkamu laiku tinkamoi vietoj - mazai kas atsilaiko
danis2005
Kai daug kas popina savo pėdas nelabai kas išgyvena .Šeip visai geras lsitas tada, jei su tiek jackų fokuso turėsi, lux
WhiteDragon
O ber vis tachiau po vakar supratau kad Sloan yra focus whore ir 4 jackai yra perdaug, Hunteriai visgi netelpa tai teks ismest chargeri ir imt BROKE 13th

"Vinter's XXVII'th BlackOps Division"

Kara Sloan +6
Defender -9
Thunderhead-12
Charger -4
Black 13th -4
StormBlades -5
StormBlades UA -3
Reinholdt -1
Arlan -2

Total 34 pts

Ir antra variacija vietoj arlano paimti jornemeina warcasteri ir jam i dantis duoti chargeri kuris galetu pilnu pajegumu ji valdyti.
danis2005
Matai, focuso reik.Do I need to repeat myself?Squire?
WhiteDragon
kolkas tikrai nenoriu imt squire, beto jei su jorneymainu tai jis isvis useles, o numetus viena jacka fokuso tikrai uztenka ir su arlanu
vytzka
Kad jau turim threada, galima pabandyt pasinaudot juo. Taigi, mano planas chuliganas su Magnus the Traitor ir WE/SJ:

[Four Star Syndicate]
Magnus the Traitor (-6)
- Renegade x2 (12) [duh]
- Mangler (8)

Wrong Eye & Snapjaw (9) [OM NOM NOM]

Steelhead Halberdiers x6 (4)

Steelhead Heavy Cav x3 (6)

Rhupert Carvolo (2)

TOTAL: 35 (41)

OMG Magnusas neturi keturiu jacku bet gales ketvirta upkeepa uzsimest ant saves arba ant kazko ne battlegroupe. Noretusi pasiimt Mula dar bet tasku nebeuztenka (paliksim sita tier listui). Halbs galima butu pasiimt pilna unita vietoj piperio bet kol kas biski gaila babkiu, paziuresim (as itariu kad pasikeis mano nuomone kai man juos visus 6 paskers per 2 minutes pirmo zaidimo).
Redagavo vytzka 2010-04-02 13:32
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
jo girdejau stealheadai kaip muses krenta. ishvis juos ima po du burius maxintus.
vytzka
Nu as pradziai pasiimu min unita kad duotu flanka cav ir Most Wanted tier requirementui uztektu. Versimes laiko patikrinta taktika tiketis kad priesininkas sakys "feh infantry" ir ignorins juos

O siaip tai su Steelheadais tokia jau problema, jeigu ju paimi bent kiek tada jie pradeda veistis ir is viso listo galu gale lieka casteris su vienu dviem jackais ir steelheadai As kol kas situo keliu neplanuoju eit. Ziuresim.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Taip stealheadai veisiasi kaip triusiai
WhiteDragon
Nelabai radau kur pastint tai nutariau cia imesti.
Kadangi esu fluffo freakas tai kiekvienai savo armiju pastoviai galvoju savo fluffa kuris nelabai itakoja main fluffa ir normaliai i ji isipaiso.
Mercenariai fluffo neturi nes jie yra mercianariai juos samde samdo ir samdys. O vat trolliai jau turi ir toki kinda epic fluffa, o cia jo dalis.
http://wgnuke.blogspot.com/2010/04/istremtieji.html
vytzka
Persiprasau mercenaries fluffo neturi jam. Dvorfai gal ir neturi.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
Persiprasau mercenaries fluffo neturi jam. Dvorfai gal ir neturi.


Jie turi global fluffa prie kurio as nelendu o made upinti kazka pakankamai sudetinga, pvz dwarfam, magnusui tai sugalvociau liosiai
dogma
manau laikai atgyti ir sitai temai.

jusu nuomone
Hexeris +6
Titan gladiator -8
Rhinodont -7
Cyclope savage -5
Razorwurm -4
Praetorian swordmen * 3 plius UA - 14
Hakaar the desroyer -4
Agonizer -2
Ancestral guardian * 2 - 6
Paingiver beast handlers -2
Aptimus Marketh -3
point +6 = 49
Theme pliusai. swordmen advance deployment, Ancestral guardian advance move. ir upkeep spellai jau yra unitu ir pirma turna moketi nereikia.
arba minus rhinodont ir vienas buris swordmenu, plius Molik Karn. ir tada be theme bonusu
WhiteDragon
As imciau su moliku
dogma
ir as kaip ir galvoju kad su juo geriau.. be jokiu army bonusu .. bet su juo..
tada gal geriau taip be rhinodonta.. nes swordmenai gerai ir taip infintri tasko. bet cyclope. tada turim 12 tasku uz 11 imti molika. lieka 1 taskas. minus vienas buris swordmenu iseina jau 5 taskai.. ir paimti venatoriu kaip range dd. kaip tau toks variantas?
WhiteDragon
Range supporta as visalaika uzskaitau Nu venatoriai gales siokia tokia sumaisti sukelti kol molikas judes link kasterio oponentui bus sunkiau manevrouti kai bus ranged unitas
TerTer
Kazkaip ziuriu sita tema numirus. Ar tikrai ja verta laikyti stikcy? Nebent prades reikstis daugiau
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels