Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Steamroller 2010 registracija
vytzka
Imperial parašė:
Tai man suprast kad negaliu naudot sawo War Lion nenaudojant prox pointu?

O jis pagamintas Khador War Dog modelio pagrindu?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
Imperial parašė:
Tai man suprast kad negaliu naudot sawo War Lion nenaudojant prox pointu?

O jis pagamintas Khador War Dog modelio pagrindu?


Ne taip uzduodi klausima. Ar konvertinime naudota PP miniatiura?

O siaip jei neklystu tai liutas GW produkcijos, o tai resurgence jis buvo neiskaiciuotas i proxius?
vytzka
WhiteDragon parašė:
vytzka parašė:
Imperial parašė:
Tai man suprast kad negaliu naudot sawo War Lion nenaudojant prox pointu?

O jis pagamintas Khador War Dog modelio pagrindu?


Ne taip uzduodi klausima. Ar konvertinime naudota PP miniatiura?


A converted model must contain a majority of parts from the WARMACHINE or HORDES model for which the rules were written. For example, a Testament of Menoth conversion must be comprised mostly of parts from the Testament of Menoth model. The end result of any conversion must be something that is clearly identifiable as the intended miniature and accurately represents its weapons and equipment as listed in its rules.


(jeigu jau norim naudot oficialias taisykles)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
WhiteDragon parašė:
vytzka parašė:
Imperial parašė:
O jis pagamintas Khador War Dog modelio pagrindu?


Ne taip uzduodi klausima. Ar konvertinime naudota PP miniatiura?


A converted model must contain a majority of parts from the WARMACHINE or HORDES model for which the rules were written. For example, a Testament of Menoth conversion must be comprised mostly of parts from the Testament of Menoth model. The end result of any conversion must be something that is clearly identifiable as the intended miniature and accurately represents its weapons and equipment as listed in its rules.


(jeigu jau norim naudot oficialias taisykles)


ok shita kazkaip praleidau
Grahg the Elfmuncher
Nu nežianau GW game'ų turnyruose niekas ten perdaug nesilaužo dėl tų converisijų/alternatyvių modelių iš kitų gamintojų linijų, svarbu atpažįstamas ir gerai atrodo. Piktnaudžiauti aišku negražu bet jei obviuosly matosi kad modelis tik šitam padarytas (ką šario warlion'o atveju Khadoro color schema ir simbolis ant peties rodo) problemų nematau. Aš aišku organizatorius ir net ne dalivis (šito turnyro bent jau) ir jokio autoriteto neturiu, so just saying.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-03-20 16:26
WhiteDragon
yeah then why pirkti modelius at all? gal prasikonvertinam viska. shiaip as uz konvertus ir tt bet oficialus turnyrai tebunie buna oficialus juk yra duoti proxy pointai tai sutilpkim i juos.
Grahg the Elfmuncher
WhiteDragon parašė:
yeah then why pirkti modelius at all? gal prasikonvertinam viska.

Nu modeliai iš kurių konvertuojama paprastai irgi grioviuose nesimėto, o juos pirkti reikia, nu o jei tu sugėbėjai kažką gerai atrodančio pats iš scratch nuskulptinti tai more power to you ir tas turėtų būti skatinama o ne draudžiama. Tuo labai kad daugiausiai žmonės konvertuoja ne todėl kad pinigų gaila bet todėl kad oficialus modelis nepatiko/turėjo gerą idėją modeliui/kurybiška nuotaika paėmė/etc. Nu aišku robotas iš kinderio truputi padažyats tai ne convertas, bet once again reikia vadovautis tokiu geru dalyku kaip common sense.

Tuo labiau jei žmogus įdėjo krūva darbo ir pinigų į convertą (aš čia kalbu in genral) tai kokio velnio jam pirkti oficialų modelį kuris jam gal išvis nepatinka. Nebukit Ubisoftais.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-03-18 21:17
foXtrinee
Lukas Lileikis (foXtrinee)
foxtrinee [eta] gmail taškas com
astuoni sesi astuoni nulis devyni keturi nulis vienas nulis
Warmachine: Cryx
"Schrödinger's cat"
Redagavo foXtrinee 2010-03-18 21:09
Imperial
Wot tai tau ,idomiai cia gawos..Kolkas nera buwe nei wieno blogo komentaro apie War Lion,net per resurgeons turnyra , kur nebuwo jokiu prox pointu ,o db taip ishshoko .

Taigi kad PP turi sawo taisykles del convertu (ziauriai grieztas..suprantama kodel $) man kazkaip wienodai . Gi wiskas del komercijos ,pas juos jokiu prox,jokiu prime to epic ir atwirksciai ir jokiu konvertu ish ne to pacio modelio ,beweik garantuoju kad kurnors yr kad modeliai priwalo but nudazyti tik PP dazais .Mes ne amerikoj ar kur kitur ,cia yra musu WM & Hordes liaudis (ir Kristijonai tawo nuomone swarbi ,nes tu irgi esi shitos bendruomenes narys )
ir musu taisykles.

Tai kad amerikonai taip daro ner argumentas ,jei kam tikrai yr kazkokiu mirtinu problemu del pvz War Lion ,do tell.

Dar beja butent kaip Kristijonas minejo ,jeigu ta wisa laika ir darba kuri idejau i War Lion ,buciau idejas i koki tikra darba tai uz uzdarbi buciau nusipirkes War Dog ferma



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Tai gal ne nuo savo suns prastuminejimo reiktu pradet o pasisakyt normaliai kai Egis klausia zmoniu nuomones bendru atveju.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Tiek to, gal užbaigiam šią diskusiją. Šiame turnyre laikysime proxiais tuos modelius, kurie akivaizdžiai neatitinka savo paskirties ir niekaip nebuvo modifikuoti kad atitolinti juos nuo dabartinės funkcijos. Tokie convertai ir scratchbuildai kaip war-lion laikomi pilnaverčiais modeliais šiame turnyre. Kaip bus toliau, pagyvensim - pamatysim.

Jei kam kils klausimų dėl proxy - ne proxy interpretavimo konkretiems modeliams - klauskite.

P.S. Tiesą pasakius, iš mano pusės buvo nelabai korektiška kelti šį klausimą, iki turnyro likus vos porai dienų. Todėl grįžtam į pradinę padėtį, tema laikoma išsemta. For now...

P.P.S. Good news - mes turime dar vieną užsiregistravusį žaidėją :).
Redagavo magyar 2010-03-18 22:22


WhiteDragon
Cia nebuvo klausimas del imperial shuns ar pan, chia buvo klausimas del bendros tvarkos, zmones kurie perka visas miniatiuras kad jos atvaizduotu tai kas yra ishkele klausyma ar paimtas senas modelis ir pakonvertintas skaitosi kaip tikras PP modelis. Cia iskilo dvi stovyklos ir belenkokiu sprendimu viena stovykla visvien liks nepatenkinta. PP pozicija aisku yra aiski for $, bet ji gina zmones kurie perka pilnai PP produkcija ir tai yra gerai, nes as leidziu savo pinigus kad ishstatyt grazia PP armija. Kitu atveju pries mane priesininkas ishsistato belenkokia armija ir man kyla klausimas wtf. Kaip ir minejau cia klausimas ne del WarLiono jis grazus and stuff, bet shi diskusija kilo del preventinimo kitu miniatiuru kurias gali ishstatyti kazkas kitas, o kadangi kazkam jau padaryta ishimtis jam kelias atviras. Taip mes jau darom ishimti del proxy kas irgi yra non Legal, So why not to convert whole army? Dar karta pasikartosiu kad klausimas nekilo vien del warliono, cia yra kur kas globalesnis dalykas nei Imperial armija, nes kolkas pasisake uz konvertus butent akcentavo imperial ir jo liutuka. Gaila kad tiek zmoniu tik pasisake, nu ir kad ir kokia nuomone butu organizatoriaus ji yra galutine...
Khornette
WhiteDragon, puiku, kad armija, už kurią moki pinigus Tau yra graži.
Kitiems kai kurie modeliai nepatinka, todėl žmonės sėdi tikrai ne 5 min ir ne 1h, kad pasigamintų tai, kas tenkina jų poreikius.
Kai sakai "Kitu atveju pries mane priesininkas ishsistato belenkokia armija", tai jau sorry, bet ne apie visos armijos convertinimą kalbam, o apie mažos jos dalies. Nepritarčiau ir aš visų 35 pointų convertinimui, bet kažin ar verta buvo čia tiek diskutuot, kaip organizatorius sakė- likus vos porai dienų iki turnyro, dėl keleto pointų, kurie, beje, būtent nagrinėjamu atveju, tikrai atrodo daug geriau už tą originalų, pinigus kainuojantį, modelį.
vytzka
Na man tarkim tas liutas gerokai maziau isipaiso i Khadoro tema negu kovinis suo, bet del skonio nesigincijama.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Dėkui visiems už išsakytas nuomones.
Užbėgant įvykiams už akių, ateičiai galiu pasakyti, kad šį reikalą dalinsim į dvi dalis - scratchbuildconversionwhatever ir proxy. Tam tikras proxy procentas bus leidžiamas arba neleidžiamas įvairiuose turnyruose, o tam tikras conversion/scratchbuild procentas bus visuomet leidžiamas. Conversion/scratchbuild modeliai turės būti pilnai nudažyti ir turės turėti atitinkamos armijos insignijas.

P.S. O dabar leiskite priminti, kad čia Steamroller registracijos gija :).


WhiteDragon
Khornette parašė:
WhiteDragon, puiku, kad armija, už kurią moki pinigus Tau yra graži.
Kitiems kai kurie modeliai nepatinka, todėl žmonės sėdi tikrai ne 5 min ir ne 1h, kad pasigamintų tai, kas tenkina jų poreikius.
Kai sakai "Kitu atveju pries mane priesininkas ishsistato belenkokia armija", tai jau sorry, bet ne apie visos armijos convertinimą kalbam, o apie mažos jos dalies. Nepritarčiau ir aš visų 35 pointų convertinimui, bet kažin ar verta buvo čia tiek diskutuot, kaip organizatorius sakė- likus vos porai dienų iki turnyro, dėl keleto pointų, kurie, beje, būtent nagrinėjamu atveju, tikrai atrodo daug geriau už tą originalų, pinigus kainuojantį, modelį.


As matau cia vel netiesiogiai yra kishams Imperial, o as kalbu ne apie ji o apie pacia sistema. Kas man uzdraus ishsistatyti visa armija konvertu is belenko, jei jie yra nedraudziami orgo? Ir kalba eina ne apie steam roleri o apie visus ateinancius oficialius turnyrus.
Miniatiuros neitiks 100% visiem niekada tam ir yra leisti PROXY pointai (as juk nesakau visiskai neleisti kitu nei PP miniatiuru), kad zmones kurie neturi arba kuriem nepatinka miniatiuros statytu ka turi arba kas patnka. As visom keturiom uz kad laikytis konvertinimo taisykliu oficialiu, nes noriu skaityt tikra daikta uz tikra daikta.

PS Kartoju dar kart atsiribokim nuo Imperial ir ziurekim i problema globaliai, jei tureciau daugiau laiko parodiciau ka turiu omeny per turnyra kurinors.


Uz Offtopicka sorry nebuvo egio posto kai rasiau savo.
Redagavo WhiteDragon 2010-03-19 08:25
Imperial
magyar parašė:
Todėl grįžtam į pradinę padėtį, tema laikoma išsemta. For now...

P.P.S. Good news - mes turime dar vieną užsiregistravusį žaidėją :).


For now

Cia tas dar wienas zaidejas Skywalker'is (Foxtrinee) ar kazkas kitas?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
foXtrinee


vytzka
Del steamrollerio trukmes, man atrodo kad su tiek zaideju per akis bus 4 turu. Visiskai nera prasmes lauzytis kad kiekvienas su kiekvienu pazaistu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
"Steamroller 2010" registracija baigta. Turim 6 dalyvius:

Danielius Bubnys (danis2005)
Warmachine: Cryx
"Daily cleanup team"

Vilius Matulis (WhiteDragon)
Warmachine: Mercenaries
"Sons of Anarchy"

Vytautas Juodis (vytzka)
Warmachine: Mercenaries
La Resistance

Viktorija Kazlauskaitė (Khornette)
Warmachine : Cygnar
Sexy Haleys Jack Harem

Šarunas Žalys (Imperial)
Warmachine: Khador
"Lovers In Arms"

Lukas Lileikis (foXtrinee)
Warmachine: Cryx
"Schrödinger's cat"


Susitinkam ryt, 13:30, Žalgirio 108. Planas - 2 mūšiai.