Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Scrachbuild ir Konvertai - diskusija
WhiteDragon
Kadangi ishsirutuliavo tokia tema siulau padiskutuoti ir prieiti bendros nuomones. Taigis as neturiu nieko pries konvertus ish PP produkcijos, ish kitu gamintoju produkcijos mano manymu turetu eiti i proxy pointus. Egis siulo kompromisa daryt konvertu pointus ir mane tai tenkina klausimas kiek pointu? Mano asmenine nuomone turetu buti kokie 5 pointai. Dar klausimas del ishvaizdos, wat Imperial liutas yra puikus pavizdys kaip turi buti daromas konvertas, grazu, aisku, ir nenutolstama per toli nuo fluffo Klausimas kyla kas aprowins konvertu ishvaizda? Ir ar konvertu pointai neturetu buti nusubstractinti nuo proxy pointu, ty pvz mes turim 9 proxy pointus steamroleriui, as siulau sekanciam turnirui fixintas 5 pointu skaicius konvertam ir jei leidziami proxi jiem duoti tik 5 pointus kas sumoj butu 10 ir priverstu zmones bent viena modeli pakonvertinti.
vytzka
Pabusiu snobas.

Proxy man atrodo turnyruose yra nelabai prasmingas reikalas, su isimtim naujokams (ir tai jie turetu buti skatinami skolintis modelius). Manau tikrai per kokia puse metu imanoma susirinkt 35 + keleta ekstra tasku su kuriais galima dalyvauti oficialiuose renginiuose. Nera cia Warhammer Fantasy Battle vis delto pagal modeliu skaiciu ir investicijas, o kazkiek babkiu bet kuriuo atveju idet reikia - nera tai labai malonus faktas bet niekur nuo jo nepasislepsi.

Neatitinkantiems oficialiu reikalavimu konvertams turetu buti tasku limitas kaip WD ir pasiule, ir priedo kiekvienas turetu buti ivertinamas organizatoriaus kaip tinkamas eventui savo isvaizda. Galbut kazkam atrodo kad jis gali prisigamint super awesome man-o-war is 40k terminatoriu ir jam labai jie bus padabni bet tai nereiskia kad kitiems zmonems irgi taip atrodys (o gal ir taip, kas zino).

Ka daro zmones savo neoficialiuose renginiuose ne mano reikalas, bet as visada mieliau rinksiuosi zaist su zmogum su nudazyta, tematiskai derancia armija, nes man tai yra experienc'o dalis - ir pats stengsiuosi atsakyti tuo paciu is pagarbos kolegai su kuriuo zaidziu. Nesu as kazkoks superinis taktikas (bukim biedni bet teisingi) ir man Warmachine yra daugiau idomiu dalyku negu tik uzkalti priesininko casteri ir pasakyt "gg".
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas