Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Steamroller 2010 finišavo
magyar


Dundėdamas krumpliaračiais ir pūkšdamas magijos garais, šį sekmadienį (kovo 21 d.) startavo lietuviškasis "Steamroller'is". Kol kas, per pirmuosius du turus išryškėjo akivaizdus taktinis samdinių pranašumas. Tai, kad batalijų chaose neišvydome Atpildo pajėgų, leidžia spėti, jog būtent elfai per savo tarpininkus Rhul'e finansavo šį merkantilinių pajėgų puolimą. Taigi, visai akivaizdu, kad geriausia kovinė motyvacija yra geras pinigas, o šiuo atveju pinigas, matyt, buvo labai geras. Tiesa, elfai nebūtų elfai jeigu nepažaistų dvigubo žaidimo, vadovaudamiesi posakio "skaldyk ir valdyk" principais. Jau trečiame ture šauniesiems samdiniams teks susiremti tarpusavyje ir tai, maty, bus įdomiausias šio "Steamroller'io" mūšis.

O dabar pirmųjų dviejų turų rezultatai.

I turas
Scenarijus: "Gauntlet"

Vilius (Mercenaries) - Šarūnas (Khador) - 1:0
Lukas (Cryx) - Viktorija (Cygnar) - 1:0
Vytautas (Mercenaries) - Danielius (Cryx) - 1:0


II turas
Scenarijus: "Outflank, Outfight, Outlast"

Vilius (Mercnaries) - Lukas (Cryx) - 1:0
Vytautas (Mercenaries) - Viktorija (Cygnar) - 1:0
Šarūnas (Khador) - Danielius (Cryx) - 1:0


Trečiojo turo scenarijus ir poros:

III turas
Scenarijus: "Overrun"

Vilius (Mercenaries) - Vytautas (Mercenaries)
Šarūnas (Khador) - Lukas (Cryx)
Viktorija (Cygnar) - Danielius (Cryx)


Kviečiu visus šioje skiltyje skelbti savo raportus, įspūdžius ar literatūrines "Steamroller'io" interpretacijas.


Čia kelios nuotraukos iš pirmųjų dviejų turų:










Daugiau foto:

http://s179.photobucket.com/albums/w311/dzeusoskydas/Steamroller%202010%20Lietuva/?start=0
Redagavo magyar 2010-03-28 17:47


vytzka
Noreciau paneigti slykscius gandus kad mes dirbam smailiaausiams frykams. Sitam kampanijos sezone Highborn Covenant gauna babkes is Protektorato.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Dwarfai nebutu dwarfais jei neimtu pinigu ish visu kas duoda. Shiam steamroleryje Searforge dirba tiesiogiai Nemo, kuris stebejo abudu mushius ish saugaus atstumo, bet ir elfu pinigu neatsisake
WhiteDragon
http://wgnuke.blogspot.com/2010/03/steamroller-2010.html

Trumputis raportas
vytzka
Pranesu be ypatingo liudesio kad Highborn Covenant laimejo pries Searforge Commission su assassinate'u (Petras is Horgenholdo klano turejo kazkokia nuoskauda is senu laiku pries Gortona Grundbacka ir imuse jam visiskai netiketai 29 powerio hita su kuju, ko pasekoje anas uzsilenke). Taska WD turejo viena o as nuli, aciu jam uz gera zaidima ir linkiu pasiimti sekmadieni uztarnauta prizine vieta.

Sukurpiau dar cia siokia tokia glausta iki siol buvusiu kovu apzvalga: http://vytzka.livejournal.com/15139.html
Redagavo vytzka 2010-03-24 22:05
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Taigis...
Šiandien prasidėjo 3-iasis Steamroller'io turas ir svarbiausios kovos jau įvyko.
Vytautas (vytzka) įveikė Viliaus (WhiteDragon) dwarfus ir dabar jis gali užbaigti visą Steamrollerį jau šį sekmadienį, 4-ajame ture. Priminsiu, kad jei po 4 turų mes turėsime vienintelį niekam nepralaimėjusį žaidėją, jis automatiškai tampa čempionu.

Vytauto varžovu sekmadienį bus Šarūnas (Imperial) šiandien kovoje dėl teisės tęsti žygį link čempiono titulo įveikęs Luko (foXtrinee) cryx'istų pajėgas. Šarūno pergalė priš Vytautą reikštų, jog Steamrolleris užtikrintai užsitęsia iki 5 turų ir kad galų gale prireiks finalinės dvikovos tarp daugiausiai taškų per tuos turus surinkusių žaidėjų. Vadinasi, teoriškai šansus pakovoti dėl čempiono titulo išsaugo visi žaidėjai išskyrus būsimą šeštadienį įvyksiančios kovos tarp Danio ir Viktorijos pralaimėtoją (III turas). Jį išgelbėtų tik mažai tikėtinos lygiosios tarp Šarūno ir Vytauto.

Žodžiu, užgiaužę kvapą laukiame savaitgalio ir pamatysime kas bus.

IV turo scenarijus - "Destruction".


vytzka
Oh right, jeigu as pralosiu bus dar vienas turas Jawsome.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
http://wgnuke.blogspot.com/2010/03/steamroller-2010-3-ias-ratas.html

Trumputis aprašymas kas kaip ir dėl ko vyko tarp samdinių vakar.
magyar
Dar kartą įdėmiai peržiūrėjau "Steamroller" nuostatas ir žiūriu, kad būsiu šiek tiek ne taip interpretavęs kai kuriuos dalykus.
Visų pirma, lygiosios tarp Vytauto ir Šarūno netinka niekam, išskyrus Vytautą. Lygiųjų atveju Vytautas iš karto laimį turnyrą:

"The event will run until there is a clear winner, which usually means when there is only one undefeated player at the beginning of a round. Once a clear winner emerges, the event ends without additional matches".

Ši taisyklė pas mus įsigalioja prieš 5-ą turą.


Tokio kaipo finalo tik tarp dviejų žaidėjų nebus. Taisyklėse minimas tik finalinis turas. Mūsų atveju - tai 5-asis turas. Jame žaidėjai bus poruojami tik pagal rezultatus ir bus nesvarbu ar jie jau buvo susitikę ar ne:

"The player with the most tournament points after the final match wins the tournament... The top two players will be paired during the final round of the tournament to determine the overall winner..."


magyar
IV rato poros:

Vytautas (Mercenaries) - Šarūnas (Khador)
Vilius (Mercenaries) - Viktorija (Cygnar)
Danielius (Cryx) - Lukas (Cryx)


Kadangi daug kas klausia kaip ten viskas bus po to, tai dalyvių reitingavimas bus vykdomas pagal tokį kriterijų eiliškumą:

1) Tournament points
2) Schedule strength (tai yra kieno oponentai pasirodė geriausiai ir surinko daugiausiai taškų)
3) Control points


magyar
Na ką gi...
Sekmadienį, maždaug 14:30 kviečiame visus stebėti paskutiniųjų "Steamroller'io" kovų.

Įdomiausias mūšis - Mercenaries vs. Khador, round IV. Ar pavyks Vytautui atlikti coup de grace turnyrui dar IV-ame rate ir viską užbaigti vienu ypu? O gal Šarūnas išlygins jėgų pusiausvyrą prieš lemiamą paskutinį turą.

Žodžiu, ateikite ir pamatysite. Iki sekmadienio.


danis2005
Gal jau lažybas pradedam?Reklamos per TV?Man patiktu
vytzka
Kazkaip itariu kad busiu nelabai populiarus 4 ture
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
Kazkaip itariu kad busiu nelabai populiarus 4 ture


Jei pralaimetum tureciau sansa i auksa, but I dont care Im paid to beat Cygnar
magyar
Trečias turas baigtas. Viktorija vs. Danielius - 1:0.


WhiteDragon
Shaunuole Vika. Vytzkos pergales atveju ushtikrino man 2 vieta netgi ir tuo atveju jei pralaimechiau pries ja pacia

Edit: Taigis sharui dabar dvigubas spaudimas nes speju jis nori gauti kazka daugiau uz bronza. Oj ryt geros kovos bus.
Redagavo WhiteDragon 2010-03-27 14:28
vytzka
I Ashlynn d'Elyse

Also prisiminiau http://wargames.lt/forum/viewthread.php?forum_id=57&thread_id=781&pid=10063#post_10063 ir http://wargames.lt/forum/viewthread.php?forum_id=57&thread_id=781&pid=10085#post_10085. Prisipazinsiu kad tokio rezultato koks buvo ne per labiausiai tikejausi, bet yra kaip yra.

Aciu chebra uz turnyra ir susitiksim Nakti ^^ (or su kai kuo manau ir anksciau)
Redagavo vytzka 2010-03-28 15:43
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Dwarfai pasirode irgi geriau nei tikejausi, plan maximum buvo bronza, o cia gavau sidabra. Labai geras turnyras, lets join a hug fest

Ir kaip sakoma for blood and money, susitiksime nakti.
danis2005
Buvo labai fun, visiems ačiū

O aš naktim miegu, ką man daryt? O_o
vytzka
Dunno, as tai bijau tamsos

( )
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas