Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Shattered Grounds: Nightfall pre-registracija
magyar
Sveiki,
Pradedame pre-registraciją į "Shattered Grounds: Nightfall League". Šiuo atveju pre-registracija yra ypač svarbi, nes tik pre-registered žaidėjai užtikrintai gaus originalius "Shattered Grounds: Nightfall" metraščius (battle journals). Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo geriau.

Numatomas "Shattered Grounds: Nightfall" lygos dalyvio mokestis - 15-20 Lt.

P.S. Dalyvio mokestis yra skirtas bent iš dalies padengti (kompensuoti) lygos rengimo išlaidoms. 20 Lt - tai suma su atsarga. Stengsimės laikytis kaip galima arčiau 15 Lt.
Redagavo magyar 2010-03-22 14:38


WhiteDragon
For blood and coin. Rhulo dwarfai dalivaus.
magyar
I myself. Elfai tokios progos nepraleis.


danis2005
Kaipgi Cryxai neapsaugos savo žemių?Asfiksijus ir Denegra keliauja į karą!
Grahg the Elfmuncher
Kiek pointų reikės kažkur?
vytzka
Graah - standartinis kovos dydis* 35 taskai bet abieju saliu susitarimu gali buti bet kiek nuo 15 iki 150 ar daugiau.

*Standartinis standartinis yra 50 bet IMO musu salygomis jis gali buti ir mazesnis.

Also I'm in su mercenaries.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Realus diapazonas, matyt, bus 15-35 taškai, o dažniausiai turbūt regėsime 25 taškų armijas. Kažkiek procentų bus skirta proxiams, kažkiek convertams/scratchbuildams.


vytzka
Kuo didesnis musis tuo daugiau tasku gauni, ir viskas. As visai mielai ir 50 pabandyciau jeigu bus laiko.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Grahg the Elfmuncher
Tada aš in. Už Trollbloods obviuosly.
magyar
YESSSS... At last, trollbloods in action.


danis2005
YESSSSS...Souls everywhere, screw you 'jacks
Imperial
Nu I'm in.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
foXtrinee
Count me in too B)
Khornette
Registruokit mano cygnarą.
magyar
Uf! Gražu žiūrėti. Ką gi, iki ryt ryto dar lauksime pre-registruotų žaidėjų, o paskui šią temą rakinsime.
Redagavo magyar 2010-03-23 07:58