Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Pagalba del hordes ejimu sekos
danis2005
WhiteDragon parašė:
Yep we are overpovered tought Scotish Trollbloods

Please, nedarykit škotams gėdos su savo redneck'iškumu
magyar
Čia jau offtopinimas, bet jau didesnės gėdos škotams nei tai, kad daugiau nei 90% jų nemoka savo gimtosios istorinės gelų kalbos, tikrai niekas nepadarys :D.
Redagavo magyar 2010-04-21 12:46


vytzka
Redneckai ir gezai/britiskieji yob'ai yra labai skirtingos subkulturos (for lack of a better term).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
danis2005 parašė:
WhiteDragon parašė:
Yep we are overpovered tought Scotish Trollbloods

Please, nedarykit škotams gėdos su savo redneck'iškumu


+1



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Imperial parašė:
danis2005 parašė:
WhiteDragon parašė:
Yep we are overpovered tought Scotish Trollbloods

Please, nedarykit škotams gėdos su savo redneck'iškumu


+1


Repeat that every time U loose against trolls
or eikit ten kur škotam vėjas pūčia
Mindaugas Aputis
Imperial parašė:
Mindaugas Aputis parašė:
Agresyvūs labai sugebėjimai. Kuo toliau, tuo baisiau man atrodo Everblightai...


Palosht priesh trolius tada...


Troliai vaikus vagia ir valgo Nemėgstu terliotis su jais. O be to Egidijus dar prie manęs berods buvo juos nežmoniškai ištaškęs ir pelnė triuškinamą pergalę.
[center]Priklausau Kauno stalo žaidimų klubui "Hexagon" www.hexagon.lt / Skype: mindaugas-aputis
[/center]
magyar
Ta pergalė, deja, buvo anuliuota dėl neteisingo magic attack traktavimo. Per gerai aš ten buvau sugalvojęs :D.


vytzka
Ir Magnusas vakar pasisiuvo batus is Grim Anguso Nors WD itariu ir tingejo geriau zaist pabaiga.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
cmon magnusa isgelbejo tik mano snake eyes su bushvakeriais butu sisaliukai is jo like. Ir zaidimas buvo go for it o ne taktika. Ir heavy jackas disablintas antru turnu troliai yra BAISUS
vytzka
WhiteDragon parašė:
troliai yra BAISUS

Vizualiai.


Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
WhiteDragon parašė:
troliai yra BAISUS

Vizualiai.



Talk while U can
mx4444
Sveiki, na va ir ivyko mano pirmoji kova, tik gaila kad buvo pralaimeta. Lylyth nesugebejo is dvieju suviu sunaikinti Garryth, Blade of Retribution warkacterio
Ir zinoma iskilo keletas klausimu
Garryth, Blade of Retribution Feat:Vortex Lock Sis sugebejimas neleidzia jo teritorijoje naudoti fokus pointu, o kaip tai paveikia hordes? Ar jie tiesiog tampa namineis gyvuneleis ar nusispjauna ir daro savo darba toliau?
Liko warkesteris pries warloka ir suzinojau toki labai neidomu dalyka kad kiek warkesteris turi nepanaudotu fokus pointu, jam tiek def prisideda, o su fury kazko tokio nera?
Ir dar, ar gali carnivanas ar schredderiai buti priversti pakartoti savo atakas?
Batma
Del retribution spello gal kas nors kitas parasys, nes neturiu wm pdfo (siaip jei ten parasyta tik focus tai tau dzin tas spellas)
Warlockas nepanaudotus fury naudoja transferam, ko negali daryti warcasteris
Ir carnivean, ir shredderiai yra warbeastai ir juos galima forcinti daryti papildomas atakas (jei jie dar turi vietos papildomam fury ir yra casterio control range)
mx4444
O jei vietos nera, tai jau negalima privertineti?
Tarkim carnivan tik 4 fury gali tureti.
Tai kandu uzbustines pataikyna ir zada, po to is vienos rankos kalu uzbustines pataikyma ir zala, tai jau is kitos rankos tai be bostu turiu kalti?
Ir dar, jei schredderis uzsimetes rabid kerta, tai antras priverstinis smugis ir rabid tures?
magyar
Jo, prie Garrytho feat'o parasytas tik focus. Tai matyt fury išlieka nepaveiktas šito feat'o. Tiesa, ten ne tik focus paveikiamas, bet taip pat neleidžiama kerėti kerų, channelinti kerų ir modeliai negali būti perkelti su place effects.


Grahg the Elfmuncher
mx4444 parašė:
O jei vietos nera, tai jau negalima privertineti?
Tarkim carnivan tik 4 fury gali tureti.
Tai kandu uzbustines pataikyna ir zada, po to is vienos rankos kalu uzbustines pataikyma ir zala, tai jau is kitos rankos tai be bostu turiu kalti?
Ir dar, jei schredderis uzsimetes rabid kerta, tai antras priverstinis smugis ir rabid tures?


Jo, negali forcinti daugiau negu tavo FURY statsas. Aišku tau beveik visada labiau apsimoka papildomas atakas su savo POW 18 jaw'sais pirkti negu damage boostinti.

Dėl Rabid - taip, kadangi jis veikia iki ėjimo galo papildomos atakos gaus ši bonusą. (P.S. Rabid nėra keras, tai tiesiog speciali ability)
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-04-25 18:54
mx4444
Grahg the Elfmuncher parašė:
mx4444 parašė:
O jei vietos nera, tai jau negalima privertineti?
Tarkim carnivan tik 4 fury gali tureti.
Tai kandu uzbustines pataikyna ir zada, po to is vienos rankos kalu uzbustines pataikyma ir zala, tai jau is kitos rankos tai be bostu turiu kalti?
Ir dar, jei schredderis uzsimetes rabid kerta, tai antras priverstinis smugis ir rabid tures?


Jo, negali forcinti daugiau negu tavo FURY statsas. Aišku tau dažniausiai labiau apsimoka papildomas atakas pirkti negu damage boostinti.

Dėl Rabid - taip, kadangi jis veikia iki ėjimo galo tai papildomos atakos gaus ši bonusą. (P.S. Rabid nėra keras, tai tiesiog speciali ability)


Na bet tarkim jei carnivanas jau turi 4furi, tai tu nasru as jau negaliu papildomai naudoti?
As kaip supratau kad as galiu forsinti belenkiek kartu, bet fury bus max 4 pas carnivana.
Jau isvis susipainiojau

O kas del to warcasterio feat efekto, tai jis man nei kiek nekenkia, liux

Ir taip sunku buvo kovorti pries mantikor ir phoenix
magyar
O kas del to warcasterio feat efekto, tai jis man nei kiek nekenkia, liux


Na kaip nekenkia, keru kereti negali, jei esi jo control zonoje.


Ir taip sunku buvo kovorti pries mantikor ir phoenix


Palauk, susitiksi su Khadoro jack'ais :D.


mx4444
magyar parašė:
O kas del to warcasterio feat efekto, tai jis man nei kiek nekenkia, liux


Na kaip nekenkia, keru kereti negali, jei esi jo control zonoje.


Ir taip sunku buvo kovorti pries mantikor ir phoenix


Palauk, susitiksi su Khadoro jack'ais :D.


Tai su savo varloku ir taip nieko doro keret negaliu, anokia cia beda Nebent va smagu arm -3 numust pries carnivano pasirodyma

Koks man skirtumas retributionai ar kadorai, vistiek retas srederis po uzpolimo lieka gyvas
danis2005
mx4444 parašė:
magyar parašė:
O kas del to warcasterio feat efekto, tai jis man nei kiek nekenkia, liux


Na kaip nekenkia, keru kereti negali, jei esi jo control zonoje.


Ir taip sunku buvo kovorti pries mantikor ir phoenix


Palauk, susitiksi su Khadoro jack'ais :D.


Tai su savo varloku ir taip nieko doro keret negaliu, anokia cia beda Nebent va smagu arm -3 numust pries carnivano pasirodyma

Koks man skirtumas retributionai ar kadorai, vistiek retas srederis po uzpolimo lieka gyvas


Skirtumas tame, kad tu Khadoro 'Jack'ą daužysi 2 kart ilgiau, oShrederiai ir neturi likt gyvi po sunkiojo 'Jacko puolimo (lesser beastai juk, dažnai ir light krenta po pirmo charge).