Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
HORDES: Genesis PRE-REGISTRACIJA
magyar
Niu ka gi. Sveikyjimai prisijungus. Malonu :).


uruk-hai
Ar yra kaskokia amziaus ribos? Noreciau dalyvauti kartu su sunum. Tik jam 8 metu.
magyar
O tai cia du zaidejai - dvi armijos, ar du zaidejai - viena armija?


magyar
Šiaip tai amžiaus cenzo nėra, taip kad ir problemos nėra.

Beje, primenu, kad šiame turnyre bus ribojama ėjimo trukmė.


WhiteDragon
magyar parašė:
Beje, primenu, kad šiame turnyre bus ribojama ėjimo trukmė.


Really gooooooood. Visom keturiom uz turn limita.
magyar
Na, tai nėra kažkokia organizacinė savivalė. Viskas aprašyta "Hordes: Genesis" taisyklių PDF'e.


uruk-hai
Bus du zaidejai, viena armija.
WhiteDragon
magyar parašė:
Na, tai nėra kažkokia organizacinė savivalė. Viskas aprašyta "Hordes: Genesis" taisyklių PDF'e.


Nu resurgenco PDFe irgi time limitas buvo bet mes jo nenaudojom.
Batma
O kokiu budu bus realizuotas tas laiko limitas? (atsinesti reikia kokiu timeriu ar dar ka nors?)
WhiteDragon
Steam rollerije naudojome mobiliuosius telefonus. Gavosi labai gerai
vytzka
Reiks sugalvot matyt kaip nors ir random game length pritaikyt nes dalykas naudingas su timed games (bet taip kad organizatoriai neturetu pranasumo, zinoma).

Bandysim su Egidijum suorganizuot normalesnius taimerius nes su mobiliakais ten is bedos galima bet biski bardakas vis tiek.
Redagavo vytzka 2010-07-01 09:00
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Na wel pasiulysiu naudot kinda shachmatu timing'a ( steamroller update yr aprashytas) .
It's like this, jei match turi trukt 1wal pvz, tai tu ir oponentas turit po sawo puswalandi ir daryt ka nori,nors ir pirmam turnui wiska ishmesk ,jei baigias tawo laikas autolose.

Nes dabartinis 5min turnui ar kiek ten ,tai mano nuomone bullsh*t ,man nereik 5min pirmam turnui,bet reik daugiau nei 5min kai wisi ileke i combata (jei mazai kas dwesta tai ir ateinantis round same),daug modeliu,to hit ,dmg,kur dmg,ka atjungiai ir t.t.

Aisq bus klausimas ish kur daug tu shachmatu timeriu ? Ash irgi to pacio paklausiau ir parode man kristijomas kad net ant mano crap mobilaus ir tokia funkcija.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
nu ant mano not so crap mobilaus tokios funkcijos neradau. So siulau naudoti toki varianta tik su oponento sutikimu.

On the other hand man yra priimtinesne standartine sistema, ir as is jos gaunu daugiau phuno.
Redagavo WhiteDragon 2010-07-01 11:14
vytzka
Sachmatu timinga naudosim jeigu kada nors turesim normalius sachmatu timerius (laaabai tolimoj ateity). Pas mane telefone jo irgi nera. Zaisim su normaliais timed turns.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Šachmatų laikrodis vidutiniškai kainuoja 150-200 Lt. Tuo viskas ir pasakyta.


Imperial
Man atrodo ash jusu abieju mob rasiu shita funkcija,mark my words.

Beja nieks nesako pirkt tu laikrodziu wtf...?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Nu jei rasi tai good, gal mes ne ten ziurim, bet standartine turnu sistema man asmeniskai yra much moar fun
magyar
Imperial parašė:
Man atrodo ash jusu abieju mob rasiu shita funkcija,mark my words.

Beja nieks nesako pirkt tu laikrodziu wtf...?



Na idėja ta, kad nebūtų turgaus. Vienas neranda savo mobiliame tokios funkcijos, kitas stalas iš viso neturi tokiu funkciju, trecias nemoka normaliai naudotis. Ir tada prasideda. Galų gale negalima reikalauti, kad žaidėjai patys tuo rūpintųsi. Todėl, netrukus bus naudojami kažkokie vienodi standartiniai primityvūs taimeriai.


vytzka
magyar parašė:
Na idėja ta, kad nebūtų turgaus.


QFT.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Khornette
Dėl tų taimerių, tai čia elementariausias chronometras, kurį galima sustabdyt ir vėl paleist manau kiekvieno mobiliajame vienodai
Pasiekia magišką skaičių 00:30:00 ir Tavo laikas baigėsi, kam tie sudėtingi šachmatiniai ar pan...
Ir tikrai jau nereikia sakyt, kad mibiliuose nėra jo turbūt net nokia 3310 yra ;D