Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Truiu 15pts retri armija ka patartumet fo 25pts?
lukas8888
Turiu 15pts
Vyros+6 21
Arcanist 1
Arcanist 1
Hydra 9
Griffon 4
Chimera 6

Ka siulot for 25pts
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
magyar
Infantry!!! Dawnguard sentinels arba dawnguard invictors. Dawnguard invictors Vyroso atveju gal būtų kiek lengviau panaudoti feat'o atžvilgiu, jei oponentas turi infantry.


vytzka
Turbut kad dawnguardu, jo. Man sentineliai patinka, invictoriu nemaciau naudojamu dar tai nezinau.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
lukas8888
As planuoju ismesti 1 arcanist ir atlaisvinti 1 pts
Vyros +6 31
griffon 4
chimera 6
hydra 9
arcanist 1
ghost sniper 2
sentinels-invictors?
Man sis listas neblogai atrodo:D

Cia 2 list jai ka.
2 List
Vyros +6 31
griffon 4
chimera 6
maticore 8
arcanist 1
arcanist 1
ghost sniper 2
invictors -sentinels?

Kuris List ir invictor as sentinels geriau?
Ar geriau Hydros nekeist i manticora ir 1 list daryt bet visktiek kas geriau pasakykit nuomones. nepamirskit sentinels ir invictors.
Redagavo lukas8888 2010-05-22 19:29
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
vytzka
Dabar tik pasiziurejau kad sentineliai skaiciuojasi Vyroso theme listui o invictoriai ne, tai manau sentineliams dar vienas pliusas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
lukas8888
O gal man hydra i pheonix pakeist ar vyrosui labaiau tiktu hydra nes eip as turiu 1 arc node chimera.

vyros +6 31
pheonix 10
chimera 6
griffon 4
2x arcanists 2pts
sentinels -invictors 9?

Dr galima pakeisti chimera i kanors kita.

Ar geriau man hydra ir dr gausiu arcanista

vyros +6 31
Hydra
arcanist 1
hydra 9
griffon 4
chimera 6
ghost sniper 2
sentinels-invictors 9?
Redagavo lukas8888 2010-05-24 12:11
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
vytzka
As manau cia yra stiliaus reikalas pabandyk kazkuri is situ ir ziurek kas gausis.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
vyros +6 31
Hydra
arcanist 1
hydra 9
griffon 4
chimera 6
ghost sniper 2
sentinels-invictors 9?

As pirmiausiai pasirinkciau kas man visgi labiau prie sirdies - sentinelai ar invictoriai. Ir būtinai su unit attachmentu (UA). Invictoriu UA gali leisti viena karta per zaidima pailginti suvio atstuma bei Combined Arms (kai nepataikai combined ranged attack, gali viena karta permesti). Plius Flank (Faction Warjack) - jeigu invictoriai kaunasi pries modeli kuris yra elfu warjack melee range, gauni +2 prie attack rolls ir papildoma damage kauliuka).

Na o sentinelai jau savaime yra weapon masters (papildomas damage kauliukas). Be to ju UA turi Drive: Pronto, kas yra labai pravartu marshalinant jackus. Na ir aisku Vengeance (jeigu usmuse tavisk, tu per savo control faze gali paeiti per 3 colius ir atakuoti).

Dar vienas infantry pliusas - Vyroso keras "Hallowed Avenger". Uzmuse tau sentinela ar invictoriu ir pasinaudojai keru. Jeigu warjackas buvo per 5 colius nuo uzmushtojo gali charginti priesininko modeli.

Chimera reikia pasilikti strangleholdui, o Phoenixas kaip nereikalingas.

Taigi infantry pasirinkimas - skonio reikalas. Ar tu nori gerai kalti i klyna, ar dar ir pasaudyti nori siek tiek daugiau?


Sentienalai su UA kainuoja 11 tasku.
Invictoriai su UA kainuojas 12 tasku.

Chimera - būtinai. 6 taskai.

Jau turi 17-18 taškų.

Tada imam vieną Hydrą - 9 taškai.

Lieka 4-5 taškai.
Jeigu imam sentinelus , tada turim penkis taškus ir imame griffona plius arcanista.
Jeigu imam invictorius, tada turime keturis taškus ir čia šiek tiek sunkiau, tada matyt praverstų ghost sniperis ir pora arcanistu.


vytzka
Chimera nera butinai jeigu turi Phoenixa kuris yra zymiai kietesnis arc node.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
lukas8888
pasidomejau privateerpress forume ir man pasiule si lista.

15 pts
Vyros 6 21
pheonix 10
chimera 6
griffon4
arcanist 1

Dbr lauksiu jo atsakymo del 25 pts
paemiau chimera nors ir pheonixas turi arc node bet del jos aparrition ir combostrike. Kai chimera yra incombat ji gali panaudoti aparition pajudeti 2 colius i jeigu enemy warcasteris arti charginti ir warcastery pribaiti su combo strike ir some bonus atacks + arcanist consercrated power todel manau su chimera visvien galima gerai palosti.
Taigi lauksiu atsakymu is privateer press del 25 ir parasysiu veliau cia.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
danis2005
Man Arc Node ant heeavy mostly close combat jacko yra stupid.Ką aš su tuo heaviu veiksiu, jei dabar daužau snukį kažkam kitam.
magyar
Man irgi gincytinas klausimas su heavy warjacku. Juk paprastai arc node'ai kur niors priekyje trinasi. O siusti Phoenixa i aiskia mirti kazkaip neapsimoka. Taigi as uz chimera.

P.S. Bepigu cia cryxams sneketi :D.


vytzka
Ka reiskia aiskia mirti. Phoenixas yra vienas is labiausiai durable jacku zaidime su savo regeneracijom. Galima pachannelint spellus ir tada chargint ka nors per jo aktyvacija.

Nu aisku darykit kaip norit.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Bliamba, suprantu vytzkos logiką, bet vis tiek... Jeigu statyciau zaidima ant arc node, tai dar nesu tikras kaip daryciau. Matyt, niekada nesirinksiu tokios strategijos is viso.


Grahg the Elfmuncher
Nepamirškit kad chanelinti negali tik engaged modeliai, o kadangi Pheonix turi reach jis gali engage'inti kitus modelius be reacho (arba iš galinės arkos, arba knocked down/stationary modelius) pats nebūdamas engaged.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-05-25 15:23
lukas8888
Zodziuy as sugadinau hydros dalis nuimdamas jas ir padariau Pheonixa tdel dbr laukiu to zmogausa atsakymo del chimeros. Ir Pheonix be to sake labaiau tinka vyrosui nes tas vyrosas pats tokiu destructive arba minusiniu nededa magiju todel jam arc node not very good skaiciau privateere.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
lukas8888
Sry for double post.
As planuoju be to si lista
25pts
vyros6 31
pheonix 10
griffon 4
arcanist 1
arcanist 1
sentinels 9
sentinels unit atachment 2
Ir lieka dr 4 pts todel as dr planuoju ar paimti man bonus griffona ar ghost sniper ir something more.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
lukas8888
ir sory for triple post gal kas noretumet man iskeisti mano chimera i griffon jai noresit damokesiu apie 10 lt
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]