Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Flames of War startas
magyar
And so it begins...
Populiariausias II-o pasaulinio karo miniatiūrų žaidimas "Flames of War" - jau Lietuvoje.
http://www.furorgames.lt/miniatiuru-zaidimai/flames-of-war.html

Pasikartosiu su Facebook'o post'u. Kaip sakė Dwight'as D. Eisenhower'is kariams prieš išsilaipinimo operaciją Normandijoje: "You are about to embark upon the Great Crusade, toward which we have striven these many months. The eyes of the world are upon you..."

Netrukus Furorgames.lt parduotuvėje atsiras daugiau "Flames of War" prekių, o šioje skiltyje neužilgo bus daugiau informacijos apie patį žaidimą ir apie WWII taip pat.

Taip pat laukite pranešimo apie "Flames of War" demo pradžią.


Saulius
Man labiau patinka 72 mastelio modeliai naudojami siam reikalui, detalumas ir kokybe napalyginami, o skirtumas dydyje nera grandiozinis, taip pat ir kareivelius galima imti 72 ar mazesnio, aiskesnes figureles ir ju ekipiruote.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Tikroviškų simuliacijų maniakai kaltina "Flames of War" neatitikimais tarp miniatiūrų mastelio ir mūšio lauko mastelio. Ir tai yra 15mm skalė. Tai ką tada bekalbėti apie 1:72 (maždaug 20mm). :D. Čia aš aišku juokauju truputį, nes koks skirtumas ką ten tie maniakai šneka. Jiems bele kokio dydžio stalo neužteks :D.

O skirtumas iš tikrųjų ne toks jau mažas - tarp 1/4 ir 1/3.
Redagavo magyar 2010-06-03 08:46


Saulius
Lyginau tanku mastelius tarp 1:72 ir flames of war, tankas ilgesnis gaunasi ant 1.5-2cm.
Zmogeliuku bazes visiskai vienodai gali padaryti, tik ausktis skirsis, bet tai geriau, nei skruzdeliukai beformiai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
374
Saulius parašė:
Lyginau tanku mastelius tarp 1:72 ir flames of war, tankas ilgesnis gaunasi ant 1.5-2cm.
Zmogeliuku bazes visiskai vienodai gali padaryti, tik ausktis skirsis, bet tai geriau, nei skruzdeliukai beformiai.


Ir?
البوراك المجد
Saulius
Man graziau armija atrodo, kai renku 1:72 variantus is ivairiu gamintoju, negu standartiniai Flames of war variantai, ta ir noriu paaiskinti, bei noriu dar pasakyti, kad tie keli milimetrai ar centimetrai bendrai zaidimo eigai ir stalo dydziui ar taktikai itakos nedaro.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Na nezinau, man tai FoW vehicles atrodo puikiai, gerai susculptinti, detalumo netruksta, viskas nice. Infantry mazuciai aisku, bet kad beformiai nepasakyciau. Dar neispakavau ir nepaziurejau gyvai.

Man asmeniskai 1:72 skale nepatinka. Jie nei pakankamai dideli, nei mazi. Si skale populiari tarp modeliuotoju, o tarp geimeriu - 28 mm, 15 mm arba 6 mm. Aisku cia skonio reikalas, bet, deja, ne vien tik skonio, bet dar ir gaming sistemos.
Redagavo magyar 2010-06-03 16:10


374
Čia kol kas šneka apie Flames of War sistemą.
Redagavo 374 2010-06-03 16:40
البوراك المجد
null
Oho,
tai jau atkeliavo? Kūl! B)

Kada rengsite pristatomuosius žaidimus?
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
magyar
Tai jooo, jau atkeliavo :). Nu stengsimes kaip galima greiciau su demo startuoti. Butinai garsiai ar bold'u paskelbsime :).


Kronas
Na, reikia ruoštis Gaila tik, kad čia jau post-blitzkrieg'inis laikotarpis

P.S. Kur galima įsigyti SS karininko skryblių?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Na tai cia tik laiko klausimas kada issiplesime i visa kara. Gal net iki ankstyvojo karo. Beje, papildymas "Early War" pasirodys siu metu liepa. Jame bus taisykles prancuzau kariuomenei, britu ekspedicinems pajegoms ir lenku kariuomene.


Saulius
magyar parašė:
Na nezinau, man tai FoW vehicles atrodo puikiai, gerai susculptinti, detalumo netruksta, viskas nice. Infantry mazuciai aisku, bet kad beformiai nepasakyciau. Dar neispakavau ir nepaziurejau gyvai.

Man asmeniskai 1:72 skale nepatinka. Jie nei pakankamai dideli, nei mazi. Si skale populiari tarp modeliuotoju, o tarp geimeriu - 28 mm, 15 mm arba 6 mm. Aisku cia skonio reikalas, bet, deja, ne vien tik skonio, bet dar ir gaming sistemos.


Reiskia neteko matyti kokybiskai padarytu tankeliu. Kaip ti Dragon firmos viena turiu surinkimui Panther. O matyt Flames of war dar neapziurejai idemiai. As ziurejau ir smarkiai nuvyle.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
As ir nesigincyjau del detalumo skirtumu. As tik sakau kad Flames of War detalumas mane daugiau nei tenkina prie esamos skales. Be to nemaisykime model kit kokybes ir gaming model kit. Tai koncepciskai skirtingi dalykai.
Jeigu man reiketu tik detalaus ir tikrovisko modelio ant lentynos, be abejo, rinkciausi 1/72 arba 1/35 mastelio modeli. Jeigu zaisciau WWII skirmisha rinkciausi Company B (1/48 - 1/56 skale) ar Bolt Action modelius (28 mm).

P.S. Siaip siulau baigti cia sia diskusija, nes si konkreti gija skirta Flames of War produkcijai ir zaidimams, o ne armijai modeling kit gamintoju.
Redagavo magyar 2010-06-03 19:27


Saulius
Tikiuosi nebus problemu, jei kada sudalyvausiu su 1/72 skale modeliais zaidime?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
"Friendly" gal čia nelabai tinka :D, bet, kaip sako Imperial, casual mūšyje viskas priklauso nuo tavo ir tavo oponento susitarimo, taip kad čia nematau jokios bėdos.

Turnyruose bus nustatyta kiek proxy modelių galima ar negalima naudoti. Jeigu bus galima, tuomet proxy modeliai turės būti suklijuoti ant atitinkamų bazių, vehicle dydžiai turės sutapti su originalių vehicle dydžiu.


Imperial
Cia nuo Magic'o laiku tas "Casual" liko



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Saulius
Aš tiksliai žinau, kad dalyvauti turnyruose noro atrasiu ir laiko, bet dar tiksliau žinau, jei rinksiu modelius, tai tik 72:1, vienintelį ką pirksiu, tai armijos knygą.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Iš karto, pasakysiu, kad atskirų armijų knygų "Flames of War" nėra. Yra laikotarpių knygos, kampanijų knygos ir panašiai.


Kronas
Saulius parašė:
Aš tiksliai žinau, kad dalyvauti turnyruose noro atrasiu ir laiko, bet dar tiksliau žinau, jei rinksiu modelius, tai tik 72:1, vienintelį ką pirksiu, tai armijos knygą.

Aš tai nesutikčiau žaisti prieš 1:72 armiją. Nieko asmeniško.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev