Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Blasted Heath results & standings
vytzka
Na tai sveikinu Dani laimejus antra lyga is eiles Visus rezultatus pranesiau Privateer Press. Aciu visiems uz dalyvavima.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Ja sveikinam dani su jo second coinu. Ir sveikinam shara iveikus OP trolius dukart...

BTW final eventa laimejo troliai duh
vytzka
Final evento negali troliai laimet, tik kazkuris konkretus trolis

Kiek supratau, lygiosios tarp WD ir Saro?

O globaliai yra kol kas tie tarp Skorne ir Circle Orboros.
Redagavo vytzka 2010-06-28 05:53
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Nu cia priklauso nuo finaliniu rulsu interpretavimo, mes interpretavom jas kaip ir praeito finalo metu. Pagal mane dar kart paskaicius viskas ten gerai su ta interpretacija ir ne del to kad pagal ja laimejau as

Finalas vyko taip.
Sharas laimejo pries mane nieko nekontroliavo. +3 man
Danis laimejo pries batma nieko nekontroliavo. +3 Batmai
As laimejau pries dani kontroliavau tris veliavas. +3 man
Sharas laimejo pries Batma nudefendino tris. +4 Sharui
vytzka
Fair enough, WhiteDragon laimi finala. Sveikinimai jam.

(Jo interpretacija beje, pasirodo, teisinga ir as ten buvau susimoves praeita karta.)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Ką gi, labai dėkui visiems dalyvavusiems finaliniame renginyje. Sveikinimai Daniui laimėjus kampaniją (negali sakyti kad šį kartą jis nesistengė nespaminti :D) ir sveikinimai WD laimėjus finalą. Atsiprašau, kad pats negalėjau dalyvauti. Sutrukdė žiaurus alergijos priepuolis ir tikrai negalėjau kišti nosies iš namų. Štai ką reiškia pagražėjęs oras. Na bet, kaip matau didelio nuostolio nebuvo, nes kaip tik susidarė reikiamas porų skaičius.

Apdovanojimas turėtų įvykti šią savaitę, kai tik sulauksime siuntinio su kit'u. Aišku užknisa tokie dalykai, kai Blasted Heath štampukai atvažiuoja turui pasibaigus, ne bet manau suėjo ir Nightfall'iniai.

P.S. Visi finalinio evento dalyviai dar gaus po simbolinį priziuką. Dėl jų aš su kiekvienu susisieksiu atskirai el.paštu.


magyar
Ką gi, panašu, kad skornai šį kartą pajamė viršų.
Ir jau aišku kad kita kampanija prasideda rugpjūčio 16 d.

http://privateerpress.com/the-battle-is-over-but-the-war-has-just-begun


WhiteDragon
Kiek as isskaitau tai ten kalbama apie summer rampage, o tai nebus dar pries tai trecio lygos raundo? ar jis bus po to? nes kniguteje realiai yra dar du neuzpildyti lygos tree.
vytzka
Trecias matyt bus po to, koki spali. Nes rampage rugpjucio menesi.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Šiaip, kai pirmą kartą buvo anonsuotas "Shattered Grounds", tai buvo maždaug duodama suprasti, kad "Shattered Ground" pakeis ir stipriai praplės "Summer Rampage'ą". Na bet gal tuo metu PP dar ir nebuvo iki galo visko sumąstę kas ir kaip.

Logiškai mąstant, tai natūralu būtų jeigu "Summer Rampage" būtų sudedamoji "Shattered Grounds" dalis.