Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview
WhiteDragon
Ta tema tapo little too big taigi atidarau nauja tema, naujienoms ir previewams.
Grahg the Elfmuncher
http://privateerpress.com/hordes/books/forces-of-hordes-trollbloods

Trollblood knygos viršelis. Nice.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-06-14 17:56
WhiteDragon
Bichai su chaingunais wtf?

PS kaiptik klijuoju savo bomberi, keista kad jis tapo poster beastu
Redagavo WhiteDragon 2010-06-14 19:02
Grahg the Elfmuncher
WhiteDragon parašė:
Bichai su chaingunais wtf?

Naujas unitas most likely.
Plius Scytheano modelis:
http://privateerpress.com/hordes/gallery/legion-of-everblight/warbeasts/scythean


Neskaitant tų tolimojo ryšio antenų ant nugaros visai gražus modelis.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-06-14 19:05
WhiteDragon
Grahg the Elfmuncher parašė:
WhiteDragon parašė:
Bichai su chaingunais wtf?

Naujas unitas most likely.


Tai yra labai gerai Chaingunai valdo
O as jau galvojau paimsiu dar gunbjorna su runebeareriu ir kolkas troliu uzteks......Tikiuosi jie bus metaliniai
Redagavo WhiteDragon 2010-06-14 19:11
danis2005
Damnit, galėtų tie jo scythe'ai būt ir plonesni.O šeip tai modelis man labai super (net ir antenos :P)
magyar
Ką aš galiu pasakyti... Gaila, scytheano miniatiūra toli gražu netempia iki concept art'o. Tiesa, pastarojo galūnės žymiai geresnės nei ravagore'o, tačiau manau kad abiejų torsai ir liemenys yra nepakankamai masyvūs. Jau nekalbu apie butaforines ataugas ant nugaros / pečių. Įdomu ar ataugos sitiems padarams belakstant maskatuojasi kaip per GWAR koncertą? Žodžiu, galėjo būti geriau.

O trollblood'ų viršelis - puikus, malonu akiai. Ir tą sakau ne iš meilės troliams. Vis dar ne geriau nei Khadoro ar Cygnaro armijos knygos, bet bent jau nėra tokio cheesy spalvingumo kaip menotho, cryxų ar skorno viršeliuose. Ta prasme spalviniai akcentai gerai sudėlioti, spalvų gama ne per ryški, pagaliua vėl aiškiai atskirti pirmas ir antras planai. Prikibčiau nebent prie pirmo plano kompozicijos, kodėl Borka ir bomberis vienoje linijoje. O šiaip liuks.
Redagavo magyar 2010-06-14 22:45


WhiteDragon
Nzn bet man naujieji legiono modeliai visiskai nepatinka...

Trollbloodu virselis veza, bet jis niekada neprilygs mercu, cygnaru, nes cia fantasy stiliukas, o ten WW1 warfare
Top5
1Merc
2Cygnar
3Kaydor
4Trollbloods
5Retribution
vytzka
Scytheanas tai F.U.G.L.Y. WTF, ka jis ten medinius spaikus uzsiaugino? Ir jie net nesmailus visiskai? Nesamone kazkokia. Visiskas fail.

Troliu virselis vidutiniskas, nebuvo dar ne vieno ypatingai levo tai jis mazdaug ten su tais kitais "nieko". Tik Maksimo kulkosvaidziai ne visai aisku is kur (is Cygnaro nurauti matyt).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
Troliu virselis vidutiniskas, nebuvo dar ne vieno ypatingai levo tai jis mazdaug ten su tais kitais "nieko". Tik Maksimo kulkosvaidziai ne visai aisku is kur (is Cygnaro nurauti matyt).


Pastebejau kad troliai smarkiai apsvarino cygnaru armory. Logiska kai juos cygnarai isdave ir paliko ant ledo.
PS tikiuosi bichai su slugeriais nebus Kriel warrioru atachmentas
Redagavo WhiteDragon 2010-06-15 06:17
Batma
Kad kriel warrioru WA yra caber tosseriai? Nemaciau kad kas nors turetu du skirtingus WA
vytzka
Yra taisykle kad unitas gali tureti tik viena vieno tipo attachmenta (viena WA ir viena UA) tai teoriskai imanoma. Bet kol kas daugiau kaip vieno niekas neturi (bent jau tol kol Retribution gaus kita WA nes dabar pas juos Soulless eina prie bet kokio unito).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Mano wild spejimas

Sluger Champions
SPD 5 STR 7 MAT 6 RAT 5 DEF 12 ARM 16 CMD 9

3-5 unitas uz 8-11PC
Visi po 8 woundus

Fearless
Tough

Slugger [1x] (<—>) RNG: 10 ROF: 1 AOE: - POW: 13
Rapid Fire [d3] - When you decide to make initial attacks with this weapon at the beginning of this modelʼs combat action, roll a
d3. The total rolled is the number of initial attacks this model can make with this weapon during the combat action, ignoring ROF.

Covering Fire (*action) - Place a 3˝ AOE anywhere completely within this weaponʼs RNG. The center point of the AOE must
be in this model's LOS, ignoring intervening models. A model entering or ending its activation in the AOE suffers a damage roll
with POW equal to the POW of this weapon. The AOE remains in play for one round or until this model is destroyed or removed
from play.

Hand Weapon [1x] (None) POW: 4 P+S: 11


Too good to be true
Redagavo WhiteDragon 2010-06-15 08:00
magyar
Pagaliau, man patinkantis non-bulky Skorne unitas. Labai gerai. Skorne Nihilators.

Taip pat more interesting info, including new PLASTIC STARTER SETS:

http://www.tabletopgamingnews.com/2010/06/15/36956#more-36956
Redagavo magyar 2010-06-15 17:58


Batma
Hmm.. o army pointais starter setu dydis pasikeite?
WhiteDragon
kiek as esu pazystamas su starteriais tai nepasikeite
magyar
Beje, čia kaip suprantu šitas dėsningumas kol kas galios tik WARMACHINE starteriams. HORDES beastai vis dar liks metaliniai, nors iš Ravagore ir Scythean preview akivaizdu, kad nors jie ir bus metal, PP jau eksperimentuoja su kai kurių HORDES modelių transferiu į plastiką.


WhiteDragon
Shiaip keista nematyti Mercu starterio, ir aciu dievui hordes pokolkas metalas nes mane veza metalas.
vytzka
Na, pradziai merc jack kitu plastikiniu reikia, paskui apie starteri bus galima galvot.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Truputis nelabai reikšmingu naujienu bet gal kam pravers.
PPS_Alex pranešė oficialiai kad:

The metal battleboxes (with the exception of Magnus and Gorten) are still in production. If a store is having trouble getting them, that is an issue with their distributor.

All of the previewed warbeasts are metal models.

Nes buvo kile klausimu dėl vėluojančiu battleboxu.