Temos peržiūra
WarGames » Appendix » Savartynas
Nesklandumai su warhammer
Gintaras
Sveiki,

Norejau paklausti ar kam buvo taip nutike kaip man ir jei taip, kaip sprendet ta problema.
Nusipirkau is D6 warhammer rinkinuka, atsidariau, pradejau surinkineti ir pastebejau kad truksta dvieju detaliu. Rasiau laiska i games shop, rasiau i d6, bet kaip sakoma niekam neidomu, niekas neatraso. O sumokejau nei mazai, 120lt.
Gal kam teko susidurti su tokia situacija?
AKu
as i games workshop parasiau ir man atsiunte. D6 sioje vietoje tikrai nieko neisspres.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Gintaras
Na as jau dvi savaites i GW rasineju, bet atsakymo jokio:(
Batma
O kokiu dvieju detaliu truksta?
Dazniausiai kai zmones renka modelius, lieka visokiu atliekamu detaliu, tai gal galima ka nors pakombinuoti jei ten koks nors mazmozis?
Gintaras
na kaip cia pavadint net nezinau, vezimo kojos, ar slides:)


http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?prodId=prod1040008
AKu
Tai viskas aisku. metalo nebepardavineja jie jau nzn kiek laiko. o d6 dar turejo uzsilikusi. Tai GW gal suka galva ka cia padaryti bandyk toliau rasineti gal pasiseks, o siaip tai tik nuo gw priklauso ar kazka tau pasiulys ar ne nes vienok sansu mazai nes jau nebegamina metalo jie. Gali pabandyt is D6 paprasyt kad pinigus grazintu, bet kai zinau vaida tai ir sansu mazai
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Gintaras
na abejoju kad jie grazins :)kaip suprantu is karcios patirties sneki:) matant dabartine situacija tai nelabai kas skuba ka padaryti:)o is d6 "pagaliau" su manim susisieke, tai sake bandys su GW sneketi. na zodziu, sedesim ir lauksim kas cia bus, tikiuosi issispres, o jei ne tai tu gaminiu daugiau nebepirksiu
AKu
na karcia patirtim nepavadinciau tiesiog man sekas kad vis papuolu ant tokiu pakuociu kur vis kazko truksta :D:D:D
Bet kolkas tfutfutfu viskas normaliai issispresdavo
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Gintaras
labai tikiuosi kad ir man issispres, nors viltis po truputi dingsta:D
Marukas
Problema gali buti tame, kad tu nusipirkai rinkini kurio GW jau nebegamina, nes yra isleistas plastikinis scrap launcher'is... nes siaip GW gana saziningai pakeicia blogas arba atsiuncia trukstamas detales.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gintaras
Na manu tai jie vistiek kazkaip turetu issprest ta reikala, nemana kad jie labai nori gadinti savo varda:) na bent jau as rasciau sprendima kazkoki
Gintaras
na tai pasirodo bereikalo as ant GW pykau, susisieke su manim, ir siandien jau issiuncia nauja.
AKu
Puiku :-) sakau kad jie vienaip ar kitaip sprendzia reikalus :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Gintaras
saunuoliai, taip ir reikia