Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Be pavadinimo
mikepukuotukas
sveiki, pirmą kartą gyvenime ėmiau dailinti figūrėles( nu susidomėjau tuo warhameriu), bėda ta, kad aš iš tikrūjų pirmą kartą dailinu figūrėles, taigi nežinau kaip tai padoriai daryti, d6 gavau vieną figūrėlę kurią pabandžiau nudažyti, sakykit kaip man tai pavyko ir ašku duokit patatrimų ką čia dar pridėti ar atimti kai dailinsiu tikrąją armiją. Ačiū.
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
mikepukuotukas
va kita pusė
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
lukas8888
Dazu maziau tepk
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
blackfishas
kaip suprantu, tai nėra mikepukuotuko 100-oji nudažyta miniatiūra. su laiku atrasi savo stilių ir techniką. Dėl dažų Lukas teisus, bet jam irgi tas pats komentaras dažnai taikytinas
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
lukas8888
Mano broliui seip nesu. I dejes ne vienos nudazytos vigureles i foruma
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
mikepukuotukas
va naujos nuotraukos is mano nudazytu zmogeliuku laukiu kritikos
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
mikepukuotukas
dar
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
mikepukuotukas
kaip tas nuotraukas sukelti i viena atsakyma?
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
Plaukai
Nagus nudažyk O sukelt fotkes gali paint'o pagalba jas tiesiog suklijuodamas į vieną nuotrauką. Taip pat yra galimybė sukelti nuotraukas į kokį nors šaltinį online ir tada nuorodas mėtyti. Tap pat reiktų pabaigti bazes. Kai darai bazę iš natūralių medžiagų, ją vis tiek reiktų nudažyti visą viena spalva ir tada kaip pridera pašešėliuoti ir tada uždėti highlights. Bendrai visam modeliukui norėtųsi galbūt daugiau highlights atsikišusiose vietose, kaip kad rankos krumpliai, liežuvio galas, viršugalvis. Tau highlightams tiktų Scorpion Green dažai. Jie turi tokį neoninį atspalvį ir atrodo ufonautiškai Dar vienas būdas pagerinti figūrėlės išvaizdą - pagerinti nuotraukos išvaizdą (pats labai kiaurai fotografuoju, taigi suprantu kaip sudėtinga gražiai nufotkinti). O šiaip šaunuolis!
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
mikepukuotukas
vel
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
mikepukuotukas
ten gal nesimato nes prastos kokybes nuotraukos dabar man liko speju tik pasalinti ta kelio defekta nagus ir poison maiselius
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
Plaukai
Siūlyčiau dar kokių Gryphonite Sepia ar Ogryn Flesh washu patepti baltų vietų tarpus. Ten kur yra ant nugaros įdubimai turėtų būti tamsiau, nes dabar atrodo kaip baltas kleckas. Apskritai siūlyčiau visą jį nutepti gryphonite sepia washu gerą efektą duoda. Žodžiu, jei nori, galim susitikti D6 kada ir gal netgi padažyti kartu Pasidalinčiau savo žiniomis apie dažymą, nes galima paprastai ganėtinai dažyti Tyranidus ir išgauti gražius efektus.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
mikepukuotukas
na man dar nepatinka taip smarkiai apgriozdinta aikstele bet teko tai padaryti nes tas prakeiktas genestyleris ant plauko laikes:|
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant
Plaukai
Yra toks metodas - pinning, kurio nenaudoju pats. Veikia taip, kad pragreži skylutę figūrėle ir vieną bazėje. Tada kai klijuoji, įstatai į skylutes vielos gabalėli, kuris sutvirtina figūrą ir geriau laikosi. Taip pat būna kažkokie ten stebūklingi epoksidiniai ar kokie klijai, kurie sulydo plastiką, taigi irgi gerai laikytis turėtų. Žodžiu daryti perkrautos bazės nebūtin (beje, į d6 atnešiau ir palikau tau kamščio)
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)