Thread view
(Aptarimas) "LEGATO" atidarymo turnyro
AKu
Rezultatai :

1. Dargiris 73pt Daemons of Chaos
2. Algirdas 52pt Orcs&Goblins
3. Gediminas 46pt Chaos Warriors
4. Marius 39pt Orcs&Goblins (Maloniausias varžovas)
5. Jonas 37pt Tomb Kings
6. Vytautas 36pt Dwarves
7. Atskalunas 36pt High Elves (viena massacra)
8. Spyglius 35pt Lizardmen
9. Laurynas 34pt Dwarves
10. stepis 32pt Bretonija (Gražiausia armija)

Foto (turėtų rodyti visiems, jeigu ne praneškite):
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.226661194071219.53687.226656377405034&type=3
Edited AKu 2013-11-24 09:11
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Turnyras labai fainas. Ačiū Sauliui. Užėmiau garbingą antrą vietą.
Tik grįžęs namo pastebėjau kad durklas kaip tik man t.y. ant makšties pavaizduotas lizardas ir orkas
Ačiū oponentam už mūšius
Dar toks įdomus faktas, buvau visai pamiršęs, kad mano generolas turėjo fencers blade, tad žaidžiau su -35pt ir trūko vieno nigh goblino ką padarysi nėra vaistų nuo žioplumo.
Edited AKu 2011-11-27 19:47
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
smagus turnyras, aciu organizatoriui ir oponentams,
Edited lostangel 2011-11-28 15:59
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Don_fanuci
Smagu buvo tik mano galva reikia daryti max 3 musius, nes manau , kad pirmiausia turi buti malonumas, o taip itemptai zaidziant jau tik nuovargis ir itampa aciu Sauliui uz organizavima. Manau, kad buvo aukstesnis organizavimo lygis nei Rudolfo... Bet dar yra aisku kur tobuleti...
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
AKu
Don_fanuci parašė:

Smagu buvo tik mano galva reikia daryti max 3 musius, nes manau , kad pirmiausia turi buti malonumas, o taip itemptai zaidziant jau tik nuovargis ir itampa aciu Sauliui uz organizavima. Manau, kad buvo aukstesnis organizavimo lygis nei Rudolfo... Bet dar yra aisku kur tobuleti...


Pritariu kad 4 musiai buvo gan daug. Jau link galo kojas maude gan stipriai nuo stovejimo. Bet 4 musiai mano galva geriau iskiria pagal zaidimo lygi kas nera blogai.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Oho kokie prizai. Very nice
AKu
Batma parašė:

Oho kokie prizai. Very nice


Dziugu, kad patiko. Pasitarem ir nutariau, kad is pinigu zaist kazkaip netinka warhammeriui, man buvo pritarta. Kazkaip fainiau ir kaip Jonas sake atsirado stimulo zaisti
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
Taip, už prizus tikrai reikia pagirti. Daug smagiau turėt taurę/medalį/kalaviją nei popiergalį
Seniai sakiau, kad motyvuoti hobistai duoda daug daugiau nei verslininkai
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Ateityje mes irgi darysime prizus suvenyrinius ar Wargeiminius iš apytikslio turnyro fondo, nes pinigai tikrai nėra tas atsiminimas iš žaidimo kuris būtų brangus.
Man buvo labai smagu, kad atvažiavo 5 Vilniečiai ir paįvairino turnyrą. Gaila, kad Vilniečiams nepasisekė išsivežti jokio prizo, tik paguodos už paskutinę vietą, nors iki galo turnyro nebuvo aiškios 3-7 vietos, kol neužbaigė savo partijos Gediminas su Jonu. Tarp jų ypač jautėsi principingumas ir noras laimėti, nors tai buvo viso labo atidarymo simbolinis turnyras.

Labai nustebino Orkai ir Goblinai šiame turnyre, paėmę 2 ir 4 vietas, kas parodo, kad jie turi parako ir kaip varžovai nėra nuspėjami. Tomb Kingai taip pat nustebino ir manau jei ne tas nesėkmingas Necrosphinxo nedalyvavimas per visą mūšį, sugebėjo išlysti tik 6 ėjime iš rezervų ant 3+, tai mūšis būtų ne Chaos Warriors naudai.
Taip pat nustebau, kad Chaos Warriorai su dviem Marauderiu būriais ir 6 troliais vos vidutiniškai pasirodydami ir mirdami kaip musės nuo dichlofoso visgi bendroje sumoje nuėjo iki 3 vietos.

Kas liečia 4 mūšius, tai buvo norma, nes vidutiniškai partija truko apie 90min, tik 1-2 stalai užsilaikydavo ilgiau. Pradėjome 10:30 o baigėme 19:15, kas buvo greičiau nei planuota.
Tie patys 3 mūšiai po 2500pt truktų ne ką trumpiau bendroje sumoje, manau po 2,5h vienas ir vistiek grįžtume namo ne ką anksčiau. Bet va per 4 mūšius šiek tiek labiau išryškėja statistika, o ne kauliukų laimės metimai.
Todėl manau visus mūšius iki 1250pt verta daryti po 4 per dieną.

Dėkui visiems
Edited Saulius 2011-11-28 09:25
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Orkam patogu mazi musiai, nes gali paimti daug pigaus chlamo (pump wagonai, mangler squigai, chariotai) ir jei priesas ju neissaudo gana stipriai nukencia. dideliuose musiuose sis pranasumas dingsta.
Supratau kad mano magai per visus zaidimus nieko doro nenuveike, o del miscasto prakisau 3 partija
Nustebino Tomb Kingu chariotai su 5 WS, ir kruva impaktu, buvo smagu matyti kruvas orku arba marauderiu vien nuo impakt hitu

Siaip turnyras buvo tikrai geras, gaila Sauliui nesigavo pazaisti.

O dabar reikia bandyti nusigauti iki Vilniaus turnyro
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Don_fanuci
Sauliau,
ne tokie jau marauderiai ir sudas kaip tau atrodo
Jei tinkamai juos sustmdai tai ir buna ok...
pvz su 170 pts vertes marauderiu buriu ivariau i dwarfu deze ir jie laike 3-4 ejimus, kad negaletu kitur pulti...ir tai atnese pergale...
Pigu bet pakankamai efektinga...
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
lostangel
seip sunku aisku del 4 musiu, taciau Saulius manau yra teisus. 3 musiai po 2500 tasku trunka ilgiau nei 4 po 1250.
pritariu del prizu tikrai smagu, maloniau ir lost kaip sakoma.

organizavimas tikrai geras, manau geresnis nei Rudolfo:).
del marauderiu, tai uz ju taskus jie yra tikrai itin efektyvus burys.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
geri tie marauderiai, tik kencia nuo visko bet ju daug, o haos wariorai mirsta beveik taip pat greitai kaip ir marauderiai, tik wariorai kainuoja turbut 3 kartus daugiau tasku.
Edited Marukas 2011-11-28 10:44
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
magyar
Sveikinimai Legatui nuo RIKIO! Kaip matau, turnyras pavyko, o prizai iš viso buvo superiniai. Šitai reikės priimti domėn :).


Lord
Prisidedu prie padėkų organizatoriams ir sveikinimų klubui! Įspūdžiai... Po antros kovos atrodė, kad atlaikyti dar dvi - ištvermės išbandymas; bet pasirodo, kava su dešrainiu padaro stebuklus ir pakelia moralę net labiausiai desperate warlordui Atskiri linkėjimai žaidėjui, po žaidimo prieš kurį nelabai net pastebi fakto, kad pralaimėjai - Marukui Tokios kovos metu prisimeni, kad WH - ne tik "war-", bet ir "-game".
Dwarfs / Skaven
Double_Trouble
Smagu girdet, kad sauniai praejo pirmasis turnyras Kaune, gaila del asmeniniu priezasciu nepavyko net trumpam uzsukti paziureti kaip kam sekas. Sveikinimai laimetojams

P.S. Ziuriu namu sienu pranasumas ir warhammery veikia Vilniuj dazniau Vilnieciai laimi, cia Kaunieciai nesuteike daug sansu
Lord
P.S. O kurioj vietoj parašyta, kad pagal Meeting Engagement scenarijų rezervai atvyksta ant 3+?.. Ar čia home rules'as buvo?
Dwarfs / Skaven
Marukas
Cia gavosi netiketas home rulsas Teisejas truputi pakoregavo scenariju, ko pasekoje vienu ejimu tavo grudge throweris pavelavo i musi, orkam pasiseke
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Tas homerulsas gavosi netyčia ir galiojo visiems, aš interpretavau 5 scenarijuje Rezervų taisykles standartiškai, o ne kaip tam scenarijui prirašyta.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Lord
Aišku, tiek ir tenorėjau.
Dwarfs / Skaven