Thread view
(Aptarimas) WHFB "Bugman's" turnyras Kaune 2012 01 22d
AKu
Rezultatai:

1 Walgis 47 Taškai
2 Atskalūnas 45 Taškai
3 Saulius 45 Taškai
4 Marius ir Mindaugas 38 Taškai
5 Lord 37 Taškai
6 Dargiris 33 Taškai
7 Gediminas ir Laurynas 25 Taškai
8 Paulius 20 Taškų
9 Kronas 18 Taškų
10 Stepis 17 Taškų

Maloniausio ir gražiausios armijos titulai atiteko Mariui!!!!!!
Edited AKu 2013-11-24 09:10
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Fotika buvau pasiemes, bet deja visai ji uzmirsau :D:D:D Turnyras fainas buvo tikrai, patiko visi musiai ypac paskutinis kai nebuvo aisku iki pat galo kas laimes

Lauksim kitu turnyru
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
dekui uz organizavima, beja alus irgi skanus buvo:) kita karta reikes pasitengt jau su dazyta armija sudalyvaut...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Dėkui visiems kas susirinko už gerą atmosferą.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Mindaugas
buvo tikrai smagu, ačiū dalyviams:) Walgi kiek pamenu, kai paskutinį kartą prieš tave žaidžiau irgi labai permainingas deathstarų combatas buvo, kitąsyk tau taip nepasiseks

Be aware of all seeing eyezzz...
Marukas
Tikrai labai geras turnyras buvo, man papuole geri oponentai, buvo idomu zaisti, ir Gedas nedaug keikesi Aciu Vilnieciams, kad atvaziavot.
Sveikinu Atskaluna laimejus bokala alui, bet reikes dar pora metu luktelti iki pradesi ji naudoti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
o kodel dabar negalima naudoti? Aspavyzdziui gryzes labai skaniai sukirtau sausu pusryciu su pienu is bokalo
Labai dziaugiuos kad tiek Vilnieciu buvo, vis smagiau kai daugiau zmoniu

@Mindaugas
Kita kart kai susitiksim greiciausiai jau nebeturesi to savo death staro nes knyga nauja naudosi o delsekmes salyginis dalykas, mano kauliukai tikrai stebuklingi nebuvo, atvirksciai labai nekokie, na bet kas buvo prazuvo
beja aciu double_trouble kad keletoj wietu mane pataise nors as ten ir nukentejau
Edited AKu 2012-01-22 21:18
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Siaip galiu pasakyti is savo puses, man patiko scenarijai, nesudetingi, zaidimai su scenarijum tapo labiau dinamiski, ypac 3 scenarijus buvo kietas
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Double_Trouble
Joa, turnyras buvo geras, dekui Algiui uz organizavima, Vilnieciams uz atvaziavima, o kaunieciams siaip irgi uz gera nuotaika
Del pataisymu, tai sry, kazkoks uzejes buvo noras visus taisyt, matyt Mariaus alus biski kaltas Nu bet db laimejai net ir nukentejes, tai isvis manau gerai
Kronas
Taip, dėkui Legatui už šiltą priėmimą ir gerai suorganizuotą turnyrą.
Dėkui visiems oponentams, nes visi mūšiai buvo smagūs.

Ir žinoma sveikinimai nugalėtojams
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
atskalunas
Smagus turnyras buvo, gal tik paskutinis win netiek mano, kiek piktų dwarfų nuopelnas.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Don_fanuci
lostangel parašė:

dekui uz organizavima, beja alus irgi skanus buvo:) kita karta reikes pasitengt jau su dazyta armija sudalyvaut...


Dargiri tu geriau visuose mūiuose sudalyvauk kitą kartą, o ne su dažyta armija. duosim tau papildomų taškų jei visuose sudalyvausi (vietoj dažymo)...
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
lostangel
visur reikes pasistengt:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Don_fanuci
lostangel parašė:

visur reikes pasistengt:)

Tu gali pykt ar nepykt, bet aš tau atvirai pasakysiu savo nuomonę.
"Mano galva yra negražu sužaisti turnyre 1 ar 2 mūšius ir išeiti namo...(nebent atsitiktų kokia nelaimė ar kažkas panašaus). Pirmiausia tai yra nepagarba turnyro organizatoriams ir dalyviams, o antra tai labai iškraipo turnyro rezultatus. Aš siūlau tau pagalvot apie tai...."
Už akių nenoriu šnekėt tai parašiau tiesiai šviesiai ....
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Double_Trouble
Don_fanuci parašė:

lostangel parašė:

visur reikes pasistengt:)

Tu gali pykt ar nepykt, bet aš tau atvirai pasakysiu savo nuomonę.
"Mano galva yra negražu sužaisti turnyre 1 ar 2 mūšius ir išeiti namo...(nebent atsitiktų kokia nelaimė ar kažkas panašaus). Pirmiausia tai yra nepagarba turnyro organizatoriams ir dalyviams, o antra tai labai iškraipo turnyro rezultatus. Aš siūlau tau pagalvot apie tai...."
Už akių nenoriu šnekėt tai parašiau tiesiai šviesiai ....


+1 Pritariu, nes, mano kuklia nuomone, taip nesidaro, ypac 2 turnyrus is eiles.. Jei turnyre dalyvaujama tai dalyvaujama.. O jei ne, tai ne...