Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Kuri SM chapteri rinkti?
Drakar
Necrontyr parašė:
Na ir vel, kalba eina apie eilini HQ, kuris tik per fluffa gali buti super-duper herojus, o realiai is jo tiek pat naudos kaip ir is Master'io. Kalba eina apie SPECIAL charus su SPECIAL rules'ais.


nu ir koki secial charu special rulsai tau taip reikalingi kad tu be ju negali gyventi ?

vienintelis atvejis tai turbut kur paminejo vytcka. kai visa tavo armija padaryta apie to herojaus unikalu skila. visais kitais atvejais tai tik begalo brangus masteris

taigi jei tu nori daryti armija apie vieno kazkurio herojaus unikalu skila. tai manau tau atkrenta visi kiti klausimai (kokia armija, koki unitai ... etc.)
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Necrontyr
Drakar parašė:
Necrontyr parašė:
Na ir vel, kalba eina apie eilini HQ, kuris tik per fluffa gali buti super-duper herojus, o realiai is jo tiek pat naudos kaip ir is Master'io. Kalba eina apie SPECIAL charus su SPECIAL rules'ais.


nu ir koki secial charu special rulsai tau taip reikalingi kad tu be ju negali gyventi ?

vienintelis atvejis tai turbut kur paminejo vytcka. kai visa tavo armija padaryta apie to herojaus unikalu skila. visais kitais atvejais tai tik begalo brangus masteris

taigi jei tu nori daryti armija apie vieno kazkurio herojaus unikalu skila. tai manau tau atkrenta visi kiti klausimai (kokia armija, koki unitai ... etc.)


Man dabar kyla klausimas ar is vis esi skaites apie SM special charus, jei tau kyla klausimai apie ju special rulesus. Tigurius, turi bet kuriuos du psychic power'ius ir ju atstumas dvigubeja, Marneus Calgar gali pasirinkti ar nori islaikyti leadership testa ar ne, Raven guadru charas turi scout, infiltrate ir stealth (del sito neesu tikras) rulesus, kas reiskia charga pirmu turnu ir t.t, ir pan. Kam nesinoretu tokiu special rules nepanaudot???
Kewliukas
As cia truputi permeciau postus, mano nuomone buvo, kad imti special chara neverta del keleto skilsu, taciau kai paskaiciau apie Raven Guard chara Shrike su infiltrate ir scout skilu ir jump pack tai yra sakyciau super dalykas tai reiskia praktiskai close combat pirmu turnu. paskaiciavus taskus su 2 lighting claws, iron halo... gaunasi panasiai apie 160 tasku jei paciam upgradint comanderi taciau nera skilu.
siaip kiek as suprantu naudoti kaip alies spec. chara ir veteranu squad jei oponentas sutinka nieks nedraudzia. taip pat pakeisti savo armija kaip kokio chapterio succesorius ir naudoti to ciapterio codex turnyruose leidziama, o prisiristi prie kazkokios spalvos ir tik vieno chapterio gali pabosti jei pvz tavo strategija ir zaidimo tipas netinka tai armijai.
dazant SM savo spalva islieka lankstumas ir galima keisti armijas ir codexus.
Na pvz mano armija is pirmo zvilgsnio primena DA, dominuoja zalia ir juoda bet taip pat yra daug geltonos ir raudonos, auksines ir sidabrines spalvos, comanderiai su vysniniais blizaganciais cloakais kolkas as naudoju Savo traitus, taciau galiu army lista padaryt pagal DA arba Salamanders taisykles arba net bet koki kita chapteri. esu mates turnyre Ultra SM juodos spalvos.
manau, nereikia suvelti hobio ir zaidimo, jei tau patinka Ryskiai orandzine ir salotine spalva dazyk juos taip paskui gali naudoti juos kaip DA succesorius pagal ju codex, o jei priesininkai sakys kad taip tipo negalima na tai turbut tada jie taves bijo :).
Beggining Of The End
Drakar
Kewliukas parašė:
As cia truputi permeciau postus, mano nuomone buvo, kad imti special chara neverta del keleto skilsu, taciau kai paskaiciau apie Raven Guard chara Shrike su infiltrate ir scout skilu ir jump pack tai yra sakyciau super dalykas tai reiskia praktiskai close combat pirmu turnu. paskaiciavus taskus su 2 lighting claws, iron halo... gaunasi panasiai apie 160 tasku jei paciam upgradint comanderi taciau nera skilu...


kolegos neiklimstame klausime ar SC yra pakankamai geri. taip jie yra laaaabai geri. sis minimas pvz yra tiesiog nuostabus (pagrinde del to kad jis ne vienas o gali tureti visa buri ) bet

noriu paklausti ka duos cc pirmu turu jei tavo likusi armija negales daryti musyje nei pirmu nei antru o gal ir apskritai negales ?
mano galva tai jis su visu savo nuostabiu buriu (be jokio sarkazmo jis tikrai krutas) bus isdraskytas nes liks keliese pries min 1.5k tasku armija.
persasi tik viena isvada: arba armija (bent dauguma jos) yra sudaryta taip kad gali labai greitai palaikyti heroju su jo buriu arba jo skilas tampa maziau efektyvus/naudingas.
apie joki multifunkcionaluma net nekalbu (nebent turi tiek pinigu/laiko/noro kad gali tureti daugybe figureliu ir keisti jas kaip tik norisi)
kokios mintys sia tema ?
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
vytzka
Duh, nu tai aisku kad jeigu jau isleidi n simtu pts ant Shrike's Wing ar Lysanderio ir milijono terminatoriu tai tam kad tai papildytu tavo armijos sugebejimus. Visada turi buti kazkokia kryptis pagal kuria ruosiesi zaisti (kad ir vienai kovai, nebutinai visa laika taip pat).

O tureti daugiau pasirinkimo galimybiu negu naudoji viename zaidime manau visada yra gerai - jeigu finansai leidzia zinoma As pvz ketinu isigyti 3 Vindikatoriu Line Breaker Squadron ir tai nereiskia kad butinai visus 3 naudosiu kiekvienam zaidime. Bet varzovai visi zinos kad juos turiu ir bijos kad kiekviena karta galiu panaudoti
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Gera mintis naudot SC kaip sajungininka, man ji patinka :). Idomu tik ar tai pakankamai oficialu, nes nesinoretu labai nukrypt nuo taisykliu.

Na o del Shrike'o stojancio pries visa armija tai galiu pasakyt stai ka, kam juk nebutina to daryti, ivykdo jam skirta uzduoti pirmu turnu ir atsitraukia i saugia vieta, kad likukusi armija atliktu savo uzduoti. ARBA kaip Drakar ir minejai, likusi armijos dalis turetu buti sudaryta taip, kad gebetu laiku padeti savo lyderiui.
vytzka
Necrontyr parašė:
Gera mintis naudot SC kaip sajungininka, man ji patinka :). Idomu tik ar tai pakankamai oficialu, nes nesinoretu labai nukrypt nuo taisykliu.


Na, naudojant detachmentus - kodel gi ne (bet tada priesininkai irgi gauna du detachmentus - pasisveikinkit su keturiais Flyrantais ir astuoniais Feksais ) o standartiniam 40k zaidime tai nelabai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Craghack
Pagaliau apsisprendziau: rinksiu Space Wolves armija. Tiesiog man patinka tas dalykas, kad tai yra Fantasy armija Sci-Fi pasaulyje.

Fot the Mighty Leman Russ!