Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Sausio mėn. peckiojimai
Batma
Taigi, šiek tiek pavėlavome su sausio mėnesio tema, bet geriau vėliau nei niekada.

Taisyklės yra paprastos:
mėnesio pradžioje supostiname ką darysime (galima su paveiksliukais).
mėnesio pabaigoje supostiname galutinio produkto paveiksliukus.

Jei yra noras, galima postinti wip shotus

Jei kažkam yra problemų paveiksliukų talpinime, prašome kreiptis, nurodysiu kur ir kaip talpinti, bei kaip įdėti linkus į forumą.
Jei norima spalvoti kartu, aš pasistengsiu kitą antradienį (2013-01-15) būti Rikyje nuo kokios 18 val., galėsim kartu paspalvoti ką nors

Klausimai?
vytzka
As busiu super kuklus.

Damien, Anima Tactics
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
AKu
Lizardmen salamandros trys +-kazkiek saurusu.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Somefriik
Hmmm, gal pavyks kaip nors tuos Druid'us uzhbaigt...
Gunchik
Bent vieną Nissa Raptorį

Upd. Jei vis del to nenudažysiu (nes po kol kas neįsivaizduoju kaip man tos raptorius dažyti), tai tada nudažysiu visą Gatormen Posse-ą.
Paralius
Kažkas iš Malifaux Lilith gaujos turėtų nusidažyti. Foto, o gal ir WIP šitame poste jau netrukus.

UPDATE:
Užgimė mintis Waldgeist'us nudažyti priderinant prie Lilith spalvų schemos.


UPDATE:


UPDATE:


UPDATE:


UPDATE:




UPDATE: baigtos miniatiūros

Edited Paralius 2013-01-27 11:55
Luxis
Bestigorai, kokie trys (orams leidžiant, žinoma)
null
Kol kas planai tokie:

Malifaux: The Silent-One
Infinity: ką nors iš riterių...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Marius
5 marinus su jump pack..... prisiversiu pagaliau
blackfishas
nepažadu, nes esu tinginys, bet stengsiuos Malifaux - witchling handler'ę nutepti. turiu minčių pažaisti su skirtingais gruntais. juodas + šviesiai pilkas kaip direct šviesos šaltinis. jei eisis gerai ir nemirkysiu acetone miniatiūros,tai wip'ų bus.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Planuoju pabaigti 4 britų 25pdr patrankas ir reikia nuspalvoti Grim, kuris buvo basecoatintas OETC turnyrui ir po to pamirštas
magyar
Na, prisijungsiu ir aš. Mano sausio mėn. planas - Anima Tactics Wrath of Nature ir bent 6 Trisdešimtmečio karo švedų muškietininkai.


Marukas
na bandau ir as, mano planas pabaigti WHFB 12 empire knightu, gal pasizadejus, greiciau pajudes darbai
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
WhiteDragon
Nu ir man reikia pasižadėt. OK turiu Basecoatintą Gunnbjorną, jį ir nudažysim ;]
lostangel
changelinga, kelis bloodleterius ir gal kelis horrorus.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Batma
Pabaigiau 25 pounderius
VytautasP
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FayBHOhucf0 stai tobulos pamokos dazymo :d verta paziuret pasimokyti juk sitaip gimsta meno kuriniai
blackfishas
Batma - +1.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
lostangel
na bandom deti, kadangi pirmas foto cia ikelimas, tai l nepykit
http://i1300.photobucket.com/albums/ag99/Dargiris_Beresnevicius/CAM00023_zps63f58561.jpg
Edited lostangel 2013-01-12 21:35
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Batma
O, liuks visai, gal tik geriau butu ikelti paveiksliuka tiesiai, kad nereiketu clickinti? (Tame puslapyje yra desine laukelis "Direct Link", ant jo paspaudi ir tada cia rasant zinute yra septintas mygtukas is kaires ideti paveiksliuka. Paspaudi ji ir tarp atsiradusiu tagu ipastini nukopijuota linka)

Del modeliu tai viskas gerai, tik turiu klausima, tas horror standard beareris netycia nekrenta i prieki?
Nes kiek pamenu pas mane ir su horroru ir su bloodletteriu standard beareriais pastovios problemos del to. Ar gal tu apacioj kazka sunkaus priklijavai?