Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Back from the dead - Warzone Resurrection
magyar
Iš pradžių pagalvojau, jog čia bajeris, bet regis čia - rimtai.

"Mutant Chronicles" franšizė iš mirusiųjų sugrįžta trečią kartą. Iš pradžių buvo Warzone 1st ir 2nd edition, tada Ultimate Warzone, tada apverktina FFG pastangėlė - Mutant Chronicles CMG.

Daugeliui gal šie pavadinimai nelabai ką sako, bet manau čia dar yra vienas kitas dinozauras, kuris pamena tuos laikus kai Warzone 2nd mėgino mesti iššūkį WH40K.

Po tiek nesėkmių, tokia avantiūra atrodo nelabai tvirtai, bet maža, gal pavyks. Kalbama, jog tai bus skirmishas su D20.







Luxis
"Daina, kuria dainavo zombis" Tikrai daugoka prisikėlusių, gal 2012iejį buvo ne šiaip sau metai?
vytzka
Nu nu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Neblogai neblogai, aš netgi sakyčiau ar ne perdaug detalumo kaip 28 mm skalei.




blackfishas
nu čia renderis. realiai nemanau, kad bus smarkiai detaliau nei infinity šiaip įdomu ar pavyks šis reikalas. aš labiau mėgčiau confrontation resurrection
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Praetor
Nu va jau ir šito kikstarteris prasidėjo Brotherhood koncepcija - pusė bėdos, kiti tokie...
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
magyar
Jo, KS startavo ir greitai bus surinkta pusė būtinų lėšų. Užuodžiu sėkmingą kampaniją.

http://www.kickstarter.com/projects/513277403/mutant-chronicles-warzone-resurrection


Man kol kas patinka viskas, netgi Darl Legion'as, nors šiaip aš tokių dalykų fluffiškai nevirškinu. Gerai padirbėta.

Realaus detalumo lygis vis dar neaišku, nes kol kas gyvai rodyti šitie:



Kad bus geriau už INFINITY aš tikrai nesitikėčiau. Visgi čia squad skirmish.


blackfishas
eilinį kartą tas pats soundtrackas klipe... čia gal free mozonas iš kokio stocko? šiaip klipas apie nieką. kaip sako - tits or gtfo. šiaip bus įdomu į ką išsirutulios.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Luxis
Beje, jų Kickstartere galiausiai pasirodė įdomi informacija apie tai, kaip formuojasi "armijos" skirtingiems žaidimo dydžiams. Paveiksliukai iš:



Įžiūrėti sunkoka, bet galima. Taigi, 1 starteris su personažu, 10 eiliniu ir 1 lengvuoju kažkuo yra kaip tik minimaliam žaidimui. 3 starteriai yra "prasmingas maksimumas" tam, kas nori iš karto turėti "visko".