Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Ar yra žaidžiančių Minecraftą
Nomad
Su keliais draugais greitu laiku pasileisime privatų serverį, ieškome dar iki ~5 žmonių praplėsti bendražaidėjų ratą, kad būtų įdomiau. Mūsų kompanija su pertraukomis kartu žaidžia jau apie metus laiko, turim tskant patirties ir žinių su vanilla ir nemažai įvairių modų, priimtume ir naujokus jei rimti žmonės, ir idealu kad aš asmeniškai pažinočiau Kas žino Minecraftą turbūt patys supranta, kodėl nėra gera idėja žaisti su visiškai nepažįstamais „iš gatvės“. Jokiam didesniam forume net neskelbčiau, bet čia gan nedidelė žmonių grupė ir dauguma pažįstami arba pažįstamų-pažįstami, tai kaip ir ok.

Susidomėję ar turintys klausimų rašykit čia arba PM
Edited Nomad 2013-05-23 08:51
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Batma
Hmm.. aš suprantu kai žmonės namie žaidžia Minecraftą ir ten stato ką nors. Koks tikslas žaisti multiplayer? Savaitei manyčiau užtektų garo pristatyti ten kokių fališkos išvaizdos monumentų.. o ką po to ten veikti?
Nomad
Batma parašė:

Hmm.. aš suprantu kai žmonės namie žaidžia Minecraftą ir ten stato ką nors. Koks tikslas žaisti multiplayer? Savaitei manyčiau užtektų garo pristatyti ten kokių fališkos išvaizdos monumentų.. o ką po to ten veikti?



Net jei visą savaitę vien tuo užsiimsi, įspūdingų monumentų per tiek laiko nepasistatysi. Nebent kalbi apie creative mode, kur nėra priešų, turi neribotai bet kokių itemų ir gali skraidyt ir taip toliau. Mes kadangi žaisime survival mode ir hard sunkumo lygį, ir su FTB modpacku, tai per savaitę garantuoju kad nelabai pavyks net įvairias end-game mašinas pasigaminti, kaip kad fusion reaktoriai valdomi su in-game kompiuteriais ir panašios smulkmenos.

Aš priešingai, nesuprantu MC Single playerio. Pasaulio plotas gerokai didesnis už žemės plotą ir jame esi vienui vienas... depresijos įsivarymui gal ir tinka

Ką veikti priklauso nuo žmonių. Mažų mažiausiai, visiems patinka dalintis idėjom, demonstruotis savo kūrybą ir apžiūrinėti kitų. Vieniem multiplayerio reikia, kad turėtų su kuo bendraut žaidime, pasimainyt reikalingais daiktais, pasisharint sudėtingesnes mašinas, pasirodyt viens kitam savo kūrybą. Kiti kooperuojasi ir stato visokius megaprojektus, aišku su mūsų kiekiais apie tikrus megaprojektus (i.e. game of thrones žemėlapio atkūrimas su visais miestais) nereik nė svajoti, sakykim mini-megaprojektai Treti po vieną ar grupėmis užsiima visokų in-game žaidimų kūrimu kuriuos po to visi gali išbandyti. Ketvirti prisigalvoja visokių self-imposed papildomų taisyklių (i.e. architektūroje nenaudoti cobblestone) kad pasidaryti iššūkio/įdomumo. Žaidimo pradžioje žmonės dažnai kooperuojasi kad sparčiau įsirengtų kažkam tinkamą pradinę prieglaudą nuo monstrų, su pradine įranga, maisto šaltiniu, lovom ir panašiai. Na ir aišku yra "official" tiksliai, du bosai - Ender Dragon ir Witheris, kuriuos įveikti nėra labai trivial. Aišku ir ne WoW heroic raid difficulty, bet...

Galimybių ten tiek, kad rimčiausias bottleneckas iš esmės yra tavo vaizduotė
Edited Nomad 2013-05-21 13:41
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Batma
Taip, aš kalbėjau apie creative mode.

Abejoju ar aš turėčiau laiko ir noro prisijungti prie jūsų ir kažką statyti. Bet būtų visai smalsu prisijungti į serverį pasižiūrėti kaip tai atrodo
Nomad
Galėsim pakviesti kai įsivažiuosim ir bus ką parodyt
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
AKu
na nzn, viens zaisdavau suda maldavau ir tiek gal group survival mode ir nieko skambetu, bet pirma ismegint noreciau paziuret kaip viskas vyksta o tadu jau moket pinigus

Beje reik orginalo? ar tinka demo ar koks ten kur offline veikia?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
Walgis parašė:

na nzn, viens zaisdavau suda maldavau ir tiek gal group survival mode ir nieko skambetu, bet pirma ismegint noreciau paziuret kaip viskas vyksta o tadu jau moket pinigus

Beje reik orginalo? ar tinka demo ar koks ten kur offline veikia?


Reikia FTB launcherio, normaliai jis tikrina ar Minecraftas tikras, bet yra nuckrackintas kur netikrina, pats kurį laiką žaidžiau su crackintu kol nenusipirkau Minecrafto. Serveryje galima sukonfigūruoti kad priimtų piratus arba ne, iš mūsų kompanijos aš vienas ir teturiu tikrą tai dėl to gali būt ramus

Išmėgint, kąžinau, man negaila, gali pasibandyt pažaist ir apsispręst, kai paleisim. Paleist tai planuojam kai išeis naujas modpckas su 1.5.2 Minecraftu ir updatintais modais, turi šiom dienom pasirodyt, tuomet dar kažkiek užtruks man sukonfigūruot ir paleist servą. Tikimės ne vėliau kaip šį savaitgalį pradėti.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Nomad
Paredagavau pirmą žinutę, tikėtina, kad mestis nereiks visai nes vienas iš naujų žaidėjų jau turėjo minecraftui tinakmą servą. Žiūrėsim kaip veiks po mėnesio, kai būsim prisistatę kolosalių automatikų ir t.t., bet tikriausiai viskas bus ok. Nebent kada susimest ir žmogui alaus pastatyt už gerą darbą

@ Batma: dabar paleidę testinį pasaulį kuris bus panaikintas išėjus mūsų laukiamam modpackui, tai niekuo rimtu net nepradedam užsiimti, bet kol kas žmonės ten statos šį bei tą, naujokai susipažįsta su modais ir galimybėm ir pan., jei nori gali užsukt. PM man savo skype id jei turi, pridėsiu į mūsų minecrafto kanalą. Aišku iki vakaro servas būna tuščias ar apytuštis
Edited Nomad 2013-05-23 09:02
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer