Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Reaper Bones II: Bone harder
vytzka
http://www.kickstarter.com/projects/1513061270/reaper-miniatures-bones-ii-the-return-of-mr-bones

Naujas kickstarteris ir nespejo dar 24 valandos praeiti o jau surinko limona neblogai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
harder boner.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
blackfishas
naobettačiau miniatiūrų dažytojai labai prastai atsiliepia apie šitą reikalą. plastikas superminkštas ir dažai tiesiog nesilaiko. mačiau yra kažkokių patarimų kaip tą plastiką paversti kietu, bet ... šiaip smagu,kad chebra renka gerus litus iš KS ir kažkam tokių modelių reikia.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Gal grunto reikia kazkokio normalesnio? Nezinau, pats nebandziau bet abejoju kad visiska suda pardavineja tokiais kiekiais.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
Šiaip internetai džiaugiasi šituo dealu. ypač dungeons and dragons chebra. tik vat dažai laikosi kol dažai, bet transportuojant kai galūnės "woblinasi" ir "bendinasi" jie sutrūkinėja ir atšerpetoja. labai norėčiau pats pačiupinti ir pamėginti nupeckioti kokį vienetą,kad gauti pilną komplektą žinių. gal tada ir susigundyčiau šitam reikalui tik nzn nx man jo reik
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Mhm, man irgi būtų įdomu pačiupinti, gal tas kas užsakinėjo pirmą partiją galėtų kur nors atsinešti kokią figūrėlę, kad mes galėtumėm apžiūrėti?
vytzka
Kreipkites i imperiala arba WD, ciuju.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Isties plastikas tai lb minkstas, num tipo geroji puse kad labai lengvai pjaustos, reiks paieshkot kaip sukietint kap minejo cia.

Und jei yr kas domina is pirmo bones leidimo parasykit, jei nieks tai siaip galesiu duot po kokia nereikalinga figurke.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]