Thread view
22 žaidimų savaitė
TerTer
Išviso sužaista žaidimų nuo 2014m (nuo 2013m):

WHFB: 4 (61)
WH40K: 2 (23)
Infinity: (20)
WM/H: (17)
DW: (12)
FOW: 7 (12)
FA: (2)
BFG: (1)

Nu ar sia sav kas nors ka nors losit?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Norėčiau sumesti Warhammer ar FoW partiją vieną kitą.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Saulius
Dabar tokie dalykai pamastymui :
Mes vis dar skolingi Šiauliečiui už figūrėles kurias jis mums atidavė už simbolinę kainą. Gediminas paėmė du metalinius herojus Chaos Warriorų, Marius keliolika orkų WH40k, Linas kelis sniperius IG. Liko nemažai Tyranidų.
Galime permesti, kad ir 50Lt, aš galiu padaryti pavedimą kitą mėnesį ir klubui 130Lt. O tuos 50Lt kada surinksime iš kolegų, nemanau, kad jie spyriosis.

Su naujos 7-os edicijos perleidimu WH40k kai kas pasikeitė balanse ir Tyranidai gavo neblogų bonusų.
Aš pardavinėju tyranidus pats ir tame tarpe yra Šiauliečio nemažai brangių metalinių monstrų klube. Galiu už papildomą mokestį sutvarkyti Tyranidus, kad jie atrodytų tikrai gerai ir žmogus turės apie 1500pt armiją už ne daugiau kaip 500Lt(sutarsime dėl galutinės kainos ne forume).

Planuoju Rugsėjo mėnesį praeiti su plakatais per mokymo įstaigas ir juos sukabinti bei pašnekėti su vadovais dėl patalpų nuomos klubui. Reikia per šią vasarą pasiruošti plakatus A3 formato, gan aiškius ir patrauklius. Mariau, turi galimybę juos atspausdinti, maketas lygtais irgi pas tave.
Idėjos kaip jį apipavidalinti. Manau FoW turi dominuoti centre, WH40k, WHFB, Infinity, DW ir kiti kažkur apačioje ar šonuose. Turi būti Wargames.lt tinklapis nurodytas didelėm raidėm ir mūsų klubo skiltis kontaktuose. Reikia pagalvoti apie telefoną ir e-mailą konkretų.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
TerTer
Saulius parašė:

Dabar tokie dalykai pamastymui :
Mes vis dar skolingi Šiauliečiui už figūrėles kurias jis mums atidavė už simbolinę kainą. Gediminas paėmė du metalinius herojus Chaos Warriorų, Marius keliolika orkų WH40k, Linas kelis sniperius IG. Liko nemažai Tyranidų.
Galime permesti, kad ir 50Lt, aš galiu padaryti pavedimą kitą mėnesį ir klubui 130Lt. O tuos 50Lt kada surinksime iš kolegų, nemanau, kad jie spyriosis.

Ka reiksia, "Pervesti Šiauliečiui ir klubui paskui mažiau?"????? Prie ko cia klubo pinigai Siaulieciui? Jei kazkas asmeniskai sutaret ka pirksit, tas ir mokekit Jei jis atidave uz simboline kaina, tegul jis ir rupinasi ar kazka gaus ar ne Ar klubo visu sprendimu buvo tos figureles paimtos?


Saulius parašė:
Su naujos 7-os edicijos perleidimu WH40k kai kas pasikeitė balanse ir Tyranidai gavo neblogų bonusų.
Aš pardavinėju tyranidus pats ir tame tarpe yra Šiauliečio nemažai brangių metalinių monstrų klube. Galiu už papildomą mokestį sutvarkyti Tyranidus, kad jie atrodytų tikrai gerai ir žmogus turės apie 1500pt armiją už ne daugiau kaip 500Lt(sutarsime dėl galutinės kainos ne forume).

Nu brangiais monstrais as ten nepavadinciau ka maciau Ten dalie ranku ar ko truko, kazkas nulieta (kopija, kuri siaip nelabai vertinga). Ten kiek maciau darbo reik ikisti nemazai, kad juos padorius padaryt. Nu klubo pinigu tikrai nereiktu leisti tvarkyti kazkieno senas figureles, jai tokias gavot ir jum tiko, susimokejot ir pasiimkit kam idomu. Sorry, bet cia davai isleidziam klubo pinigus, kad sutvarkyt kazkokias figureles kuriu niekam nereik, man nepriimtina. Gal geriau tada nuperkam FOW terraino. Namuku, keliu, tvoreliu (kur ivairiau pastatyt eitu, o ne fiksuotos kaip dabar turim kelias ir nedaug realiai), misku ir pan, negu cia senienas perdazinet ir pan. Kam reiks tas susitvarkys. Jei tu Sauliau nori kartu prie savo Tyranidu ju, prasom pasiimk juos (susimoket ar kazkas tokio, nzn kaip juos ten taretes del ju) ir sutvarkyk ir parduok jei nori. Bet tada biznis bus tau, dabar as sau ir klubui naudos nematau taisyti senu tyranidu figureliu.

Saulius parašė:
Planuoju Rugsėjo mėnesį praeiti su plakatais per mokymo įstaigas ir juos sukabinti bei pašnekėti su vadovais dėl patalpų nuomos klubui. Reikia per šią vasarą pasiruošti plakatus A3 formato, gan aiškius ir patrauklius. Mariau, turi galimybę juos atspausdinti, maketas lygtais irgi pas tave.
Idėjos kaip jį apipavidalinti. Manau FoW turi dominuoti centre, WH40k, WHFB, Infinity, DW ir kiti kažkur apačioje ar šonuose. Turi būti Wargames.lt tinklapis nurodytas didelėm raidėm ir mūsų klubo skiltis kontaktuose. Reikia pagalvoti apie telefoną ir e-mailą konkretų.


O kuo dabartines patalpos blogos? Kaip Marukas buvo sakes, cia ateini kada nori, kiek nori ir pan? Tai kuo cia blogai? Tipo vel i mokykla einam ir kad pvz vel viena diena turesim ir pan? Per mazai zaideju kaune, kad reiktu dideliu patalpu turnyram organizuot ir pan. Manau sitos patalpos nors ir ne pacios geriausios, bet 2 stalai telpa, zaisti galima, ateiti kada nori galima, kas blogai???

Del plakatu prasom, jei tu tai visa atliksi, saunu
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Uz tas figureles duosiu pinigu Sauliau. Ten dar turejo buti Azuolo imesti 5lt uz space marinu serzanta.

Patalpos man sitos yra gerai, i mokykla tikrai nenoriu eiti. Jei ir rasim kitas, tai tik tokias i kur net nakti galetum ateiti.

O del visu kitu klubo reikalu, nusiplaunu rankas, plakatuose nematau prasmes, nes is esmes niekas su nemotyvuotais naujokais netures laiko uzsiimti ir juos skatinti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Ir dar, sestadieni gal pavyks ateiti suzaisti partija FOW Tai reikia kokiu nors fricu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Šeštadienį aš su Karoliu žaisime pirmą partiją FoW. Dėl antros tariamės atskirai.
Ateisiu nuo 9:30.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Tai gal Rolandas gali sestadieni 9,30?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Pasitikslinsiu siandien ir pranesiu, gal ir iseis.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Rolandai, klubo garbės vardan mes turime žmogui kuris mums atidavė figūrėles ir paprašė simbolinės sumos(kiek negaila) duoti bent 50Lt, nes ten tų figūrėlių perkant naujas ar Ebay kaina sieks daugiau kaip 300Lt. Gedas sakė duos 20Lt, Marius kažkiek, gal irgi 20Lt, Linas man rodos jau davė 10Lt, tai tie pinigai kaip ir atsiras klubo biudžete anksčiau ar vėliau. Taip buvo šnekėta ir tartasi nuo pat pradžių, tik pas mus viskas labai lėtai vyksta.
Tyranidus aš pats paruošiu perkančiam žmogui, jei toks bus, o gausis ten viskas gerai, nepergyvenk, Tyranidų galūnių pilna pas mane patį ir lengva jas padaryti. Čia klubo pinigų nėra merkta.
Dabartinės patalpos nėra blogos tokio lygio klubui koks yra dabar. Bet vien prie šio prisirišti neketinama ir žiūrima į priekį. Aš noriu pratirti rinką ir variantus, puikiai žinau ko mums reikia ir jei po kelių metų teks kažkur kitur glaustis dėk kažkokių priežasčių, noriu turėti variantus ir būt pasiruošus. Juzė gali būti netikėtai parduota ir ateitis jos neaiški, kai pasakys kraustytis man bus smagu turėti iš ko rinktis. O gal rasiu zjb variantą netyčia, kas žino.

Mariau - šiuo metu aš galiu pasakyti, kad mūsų klube motyvuotų senių jau nelabai likę ir tie seniai nesugeba sugeneruoti naujų senių. Kad mokyti nemotyvuotų naujokų apart manęs nėra kam aš jau supratau, bet ką padarysi, kaip jus pradžioje pradėjau mokyti, taip ir kitus galėsiu, vietoje žaidęs su seniais porą kartų per mėnesį geriau naujokus nemotyvuotus mokinsiu, gal kas užsilaikys iš jų ir taps motyvuotu, yra jų tėvai dar, kuriems jie gali atnešti informaciją. Plakatus aš kabinti planuoju ne mokykloje, o univeruose ir kolegijose. Nors gal ir keliose mokyklose sukabinsiu. Tuo pačiu gal išeis tau padaryti nedidelių skrajučių sumažintame plakato formate, jas pamėtysime kabakuose ir dar bala žino kur.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
TerTer
Saulius parašė:

Rolandai, klubo garbės vardan mes turime žmogui kuris mums atidavė figūrėles ir paprašė simbolinės sumos(kiek negaila) duoti bent 50Lt, nes ten tų figūrėlių perkant naujas ar Ebay kaina sieks daugiau kaip 300Lt. Gedas sakė duos 20Lt, Marius kažkiek, gal irgi 20Lt, Linas man rodos jau davė 10Lt, tai tie pinigai kaip ir atsiras klubo biudžete anksčiau ar vėliau. Taip buvo šnekėta ir tartasi nuo pat pradžių, tik pas mus viskas labai lėtai vyksta.


Ka reiskia klubo garbe? Kas konkreciai taretes to gal ir garbe. Nemanau, kad viso klubo vardu emet (nebent as to nezinau). Tada reikejo ir susimest ir sumoket. Kad ebay perkant 300lt man tai nerupi atvirai pasakius, nes tai nera naujas daigtas ir jei tikrai 300lt butu vertas manau jis butu i ebay pardaves. Jei jus sutaret 50lt, tai ir mokekit is kisenes savo, o ne kad kazkada atsiras klubo saskaitoje. Tai sumokek is savo kisenes ir kazkada atsiras tavo kiseneje. Nepalaikau as sito, kad moket is klubo babkiu jam.

Saulius parašė:
Tyranidus aš pats paruošiu perkančiam žmogui, jei toks bus, o gausis ten viskas gerai, nepergyvenk, Tyranidų galūnių pilna pas mane patį ir lengva jas padaryti. Čia klubo pinigų nėra merkta.


Tai kodel sakai uz papildoma mokesti paruostum? Gal neaiskiai parasei, jei uz papildoma mokesti is pirkejo ok, jei uz papildoma mokesti is klubo sorry ne.

Saulius parašė:
Dabartinės patalpos nėra blogos tokio lygio klubui koks yra dabar. Bet vien prie šio prisirišti neketinama ir žiūrima į priekį. Aš noriu pratirti rinką ir variantus, puikiai žinau ko mums reikia ir jei po kelių metų teks kažkur kitur glaustis dėk kažkokių priežasčių, noriu turėti variantus ir būt pasiruošus. Juzė gali būti netikėtai parduota ir ateitis jos neaiški, kai pasakys kraustytis man bus smagu turėti iš ko rinktis. O gal rasiu zjb variantą netyčia, kas žino.


Nematau, ko cia panikuot ir ziuret 2 metai i prieki. Bet jei nori ok ieskok jei nori

Saulius parašė:
Mariau - šiuo metu aš galiu pasakyti, kad mūsų klube motyvuotų senių jau nelabai likę ir tie seniai nesugeba sugeneruoti naujų senių. Kad mokyti nemotyvuotų naujokų apart manęs nėra kam aš jau supratau, bet ką padarysi, kaip jus pradžioje pradėjau mokyti, taip ir kitus galėsiu, vietoje žaidęs su seniais porą kartų per mėnesį geriau naujokus nemotyvuotus mokinsiu, gal kas užsilaikys iš jų ir taps motyvuotu, yra jų tėvai dar, kuriems jie gali atnešti informaciją. Plakatus aš kabinti planuoju ne mokykloje, o univeruose ir kolegijose. Nors gal ir keliose mokyklose sukabinsiu. Tuo pačiu gal išeis tau padaryti nedidelių skrajučių sumažintame plakato formate, jas pamėtysime kabakuose ir dar bala žino kur.


Manau pamokint nauja zmogu niekam nesunku (gal kam ir sunku), bet nauju zmoniu nera Bukim realistai, sitas dalykas labai nisinis ir brangus palyginus (aisku ne jachtos ar pan), bet ne pigiausias
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Problema tame, kad Lietuvoje niekas nedirbo normaliai su šiuo hobiu, Rudolfo laikais dar buvo palaikymas šioks toks. Dabar iš dalies stengiasi tai daryti Rikis, bet vien jis irgi nieko nenuveiks be bendruomenės pagalbos, o norint, kad šis hobis būtų aktyvus reikia patiems pastangų įdėti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad
Aš kitą sykį kai būsiu klube, grąžinsiu tuos sniperius. Turbūt savaitgalį užvešiu. Tik todėl, kad nenoriu turėti nieko bendro su šituo reikalu.

Manau pamokint nauja zmogu niekam nesunku (gal kam ir sunku), bet nauju zmoniu nera


Tai Marukas ir kalba apie nemotyvuotus, aš irgi pilnai pritariu. Už ausų ten kokį pažįstamą ar du galėčiau atitempti, bet velniam tuo užsiimti. Jei atsiras koks nuoširdžiai besidomintis, daug kas jį daug ko galės pamokyti, bet dirbtinai ten užsiimti kišti žmonėms tai seniai sakiau kad nėr prasmės. Čia hobis ar sekta po šimts.
Edited Nomad 2014-05-28 10:58
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
O kam tau grąžinti tuos sniperius Linai?
Turėkis, panaudosi, nebent kelių litų gaila ant jų, tada gal kam kitam kada reikės.
Už ausų niekas nieko netems, bet pasireklamuoti reikia garsiau ir tam atėjo laikas. Jei koks pažystamas išreikš norą pabandyti irgi pamokysiu, bet už ausų netempsiu, jei neužsikabins.

Šiuo metu mes tik sėdime ir verdame savose sultyse, jau pradeda nusibosti žaisti vienas su kitu ir tai jaučiasi.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad
Man nuvažiuoti iki klubo juos palikti ir grįžti kainuos turbūt daugiau nei įvertinčiau tuos sniperius, tai ne lituose matyt esmė

O žaisti aš matai daug nežaidžiu, tai dar neatsibodo, ypač turint omeny kad vasarą vis tiek daug kas darys pertraukas. Bet jei nori pvz. padidinti žaidžiančių žmonių kiekį, gali įsigyti 40k armiją ir jau bus vienu žaidžiančiu 40k daugiau O kad ten rasi galbūt kokį naują žmogu ir jis žais WH FB ar Infinity tai manęs nešildo, tos sistemos man nerūpi.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Jeigu mes per ateinančius du metus nesurasime bent dviejų aktyvių žaidėjų, tai galime klubą uždaryti, neišlaikysime patalpų.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad
Galima pamatyti apskaičiavimus, kodėl du metai ir du žaidėjai?
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Patalpų nuoma 100Lt mėnesiui ir nepigs.
Anksčiau šnekėjome, kad jeigu kaina viršys 20Lt mėnesiui klubui mokėti, daug kas svarstys ar neverta važiuoti į Vilnių porą kartų pasižaisti per mėnesį, keturiese ar tryse su vienu automobiliu susimetus.
O yra gan didelė tikimybė, kuri turi tendencijas, kad porą žaidėjų iš mūsų atkris per ateinančius du metus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Na jei as atkrisiu per ateinancius du metus, tai man kaip ir neturetu rupeti ar tie du zaidejai prisides ar neprisides, ar tures klubas patalpas ar netures

Kad kviesti zmogu i kluba, reikia jam kazka pasiulyti, klubas turi kazka daryti... Pvz ateini i rekonstruktoriu kluba, tau pasako, pasisiuk rubus tada galesi su mum vaziuoti i festivalius, daug ka suzinoti, keliauti ir smagiai leisti laika. O ka mes galim pasiulyti?

Siuo metu mes esam ne klubas, o tik keli zmones, savo malonumui pazaidziantis partija ar kita... neturintis bendros vizijos ir tikslo.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Marukas parašė:

Tai gal Rolandas gali sestadieni 9,30?


Tai tinka, galesim sulosti nuo 9.30.
O antra partija as po to losiu su Karoliu, tu galesi su Saulium sulosti
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels