Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Artėjantis puslapio keitimas
Batma
Mhm, lyg ir pataisiau.

Tik last posto linkai nesusiskaiciavo, tai gal vėliau perskaičiuosiu jei kas nors neparašys ką nors naujo temose.
Edited Batma 2015-02-22 15:26
Gobbitas
O ar čia tik aš niekaip nerandu, ar iš tikrųjų nėra galimybės savo emailą pasikeisti?
X-Wing – Galactic Empire.
Batma
Nėra, bet jei yra poreikis visada galima man parašyti ir aš pakeisiu.
Luxis
Beje, ieškant oponento galima palikti pirma pasirinkta žaidimą nenurodytu, toliau gali būti nieko, arba kitas žaidimas iš sąrašo. Bet padaryti atvirkščiai, kad pirmas pasirinkimas būtu WM/H, o po ja - "nenurodytas Kings of War", man nepavyko. Ir dar - be "oponentas surastas" gal reikėtu pridėti "pasiūlymas atšaukiamas"?
Batma
Kadangi spaudziant "+" ten galima įvesti daugiau nei vieną pageidaujamą žaidimą, tačiau nėra "-" funkcionalumo, man reikia kažką tikrinti kad galėčiau ignoruoti nereikalingas eilutes. Šiuo metu tikrinama ar vartotojas pasirinko žaidimą, ir tik pirmoje pozicijoje galima nieko nepasirinkti, nes daroma prielaida kad bent vienas žaidimas turi būti.

Dėl atšaukimo: kadangi ta būsena niekur nefigūruoja (t.y. nerodoma archyve), turėti antrą mygtuką su tokiu pačiu funkcionalumu tik su kitokiu tekstu nelabai prasminga.
Luxis
OK, laikysiu, kad tai yra dokumentuota "feature".
Batma
Na alternatyva aišku būtų man atsiųsti Kings of war ikonėlę ir magiškai tas žaidimas atsirastų sąraše
Gobbitas
Nežinau, čia bugas ar intended, bet visi postų laikai nuo lietuviškojo atsilieka 3 valandomis. Gal nėra labai gerai?
X-Wing – Galactic Empire.
Batma
Savaitgalį čia kažkokie upgreidai serverio buvo, nebuvo svetainė pasiekiama, po to nebuvo galima redaguoti failų, po to apache nukonfigūravo... gal kažką pamiršo.
Vakare jei vis dar bus nepasitaisę pažiūrėsiu ar galiu iš kodo pusės pridėti pakeitimą.
Batma
Kažkodėl serveryje numušta laiko juosta, pakeičiau į Europe/Vilnius, turėtų dabar normaliai rodyti.
blackfishas
Pagaivinsiu tema... Vis dazniau skaitau foruma mobiliake. Ar yra koks variantas tureti mobiliakine versija ar koki responsive reikala? Aciu

P.S. Jei kazkuom galeciau padet - padeciau.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Mobile versija čia turima omeny perdaryti dizainą ant responsive (uzdeti ant kokio bootstrap, kad keistųsi priklausomai nuo turimos rezoliucijos/device)
Ar turima omeny integruoti kažkokį outside appletą? Tapatalk, kurį naudoja Infinity forumai ar ką nors panašaus?

Jei pirmas variantas, tai ko reikėtų yra primesti kažkokį minimalų vaizdą kaip turėtų atrodyti forumas/blokeliai šonuose/formos puslapio viduryje (spalvos, išdėstymas)

P.S. Nesužiūrėjau, kad domeno registracija buvo pas kitą IPT nei kad hostinama, tai pusei dienos buvo nukritusi domeno registracija. Perkėliau accountą iš WD ant savęs.
Edited Batma 2016-04-19 12:51
Batma
Buvau užmetęs šiek tiek akį į skirtingus responsive templeitus. Mūsų atveju reikėtų šiek tiek pakeisti puslapio struktūrą, o tiksliau tai reikėtų atsikratyti šaukyklos (ir perkelti viską į vieną pusę). Tai čia labiau klausimas šiuo atveju yra ar mums labai reikia kad šaukykla liktų.
TerTer
Manau tikrai nebutina Galima juk temoje kokioje nors papostinti
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Kronas
Jei rinktis tarp šaukyklos ir mob versijos - žinoma, kad imam mob versiją.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
blackfishas
blyn... su laiku naprezonke ir tikrai nieko nenupiesiu padoraus, tai saukyklos atsisakymas vardan mobile/responsive skamba labai juicy. as uz, jei kam idomu
Edited blackfishas 2016-04-26 23:12
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Na, iš vienos pusės šaukykla pasitarnauja, kai reikia visų forumo lankytojų dėmesio. Ar šiaip paskiesti bendraja tema ir taip tyliame forume. O naršant su mobilka, gal daugiau dėmesio dedama turiniui. Jei įmanoma normalioje versijoje šaukyklą palikti, o mobilioje išmesti - būtų aukso viduriukas.
null
Mano balsas - už mobilią versiją, jei reikia, aukojant šaukyklą.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
AKu
O tik siaip klausimas kas blogai su dabartiniu variantu telefone? As visada per telefona tik ir ziuriu :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
blackfishas
nepatogu?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)