Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Avatars of War
magyar
Nu čia jau aš nesusilaikiau... Pagaliau išleido. Šiaip man lizardmenai nepatinka, bet šita... šita yra nuostabi figūrėlė. Beje, ją susculptino ne Avatars of War samdytas skulptorius, o tiesiog kažkoks veikėjas su įspūdingu skillsu pasiūlė ją Avatarsams išleisti. Super.


Edited magyar 2010-09-27 15:07


danis2005
Nu ką, tik viena emocija - jaw drop.
Kronas
Stroganrog parašė:
Vadinasi taip kolegos - arba jus baigiate cia AoW rodyti ir reklamuoti, arba as tikrai sesiu i dideli finansini kaliosa, kad juos kur mediniai Taal'o dantys.

Belieka tik pritariamai palinksėti...

Šitas šaltakraujis mano buvo laukiamas nuo pat pirmo pamatyto vielos ir plastelino gabalo. Reiks pridėt prie sąrašo jau laukiančių užsakymų...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
uruk-hai
Be zodziu :o Awesome:o
blackfishas
wow.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Na ką gi, regis niekas neatspėja kokie bus pirmieji AoW plastikai. Dwarf'ų berserker'iai!!!

http://www.avatars-of-war.com/aow_berserkerseng_01.mpg

Kolkas, viskas iš tų pačių komponentų įvairiomis pozomis.


magyar
Witch hound:




blackfishas
geras tas houndas. dwarfai irgi nieko. man pasiordė arba to bičo labai mažos rankos, nes dwarfas pagal proporcijas gaunas kaip ogras. gal čia kažkokia kitokia skalė?
Edited blackfishas 2010-11-03 10:01
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Čia vadinamasis 3-up. Tris kart didesnė miniatiūra. Dažnai naudojamas bajeris plastikinėje leidyboje. Vėliau tokie 3-up'ai skanuojami erdviškai ir keliauja į sprue liejima.


blackfishas
jo. girdėjau apie tą fyntą ale visvien kažkaip...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Sveiki,
Kažkaip daugokokai vandens nutekėjo nuo paskutinio "Avatars of War" užsakymo, todėl metas naujam, prieš-Kalėdiniam užsakymui.

Taigis, užsakymas bus daromas šią savaitę. Jeigu kas nors turės kokių nors pageidavymų, prašom man PM arba e.laiškutį adresu - egidijus.santaras [et] gmail.com.


Kronas

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
WhiteDragon
Marauderei man vieni linksmiausiu charu WHFB, valdo
magyar
OK, here we go:



http://www.avatars-of-war.com/eng/web/index.php?option=com_content&view=article&id=66&Itemid=63

Man pačiam gal ne viskas patinka, kai kur jaučiasi kirviškas priėjimas, tačiau visumoj - įspūdinga.


Kronas
Zėbacool
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Taigis taigis kaipgis... Ilgai nelaukdami skelbiame Plastic Dwarf Berserkers regiment PRE-ORDERIUS!

"Avatars of War" pareiškė, jog visi pas platintojus iš anksto užsisakę Plastic Dwarf Berserkers regiment boxiuką, šį daiktą gaus kaip limited edition versiją, kurioje į komplektavimą bus įtraukti papildomi bits'ai command groupui.

Šių bits'ų bus pagaminta lygiai tiek, kiek bus surinkta pre-orderių.

Išankstinius užsakymus siųskite į rikis [et] rikis.lt.
Plastic Dwarf Berserkers regiment kaina - 88 Lt.


WhiteDragon
Gerai atrodo dwarfukai, labai gerai
magyar
Opapa, va čia tai gražu.




WhiteDragon
Nėra ko stebėtis, kaip visada viskas aukštumoj
blackfishas
esu išlepęs gnyda ir nebegaliu žiūrėti į stambius veidus ir dwarfiškas plaštakas pas elfus. nu nėr gracijos elfiškos... nėr... poza gera, tik imk ir lipdyk,o čia? pumpučkėlis arklio veidu. neperku.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)