Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Malifaux
Malifaux compainas
Macb3th
Sveiki,

pasiskaitęs blackfisho komentara, pagalvojau why not? Klausimas kiek būtų norinčių sudalyvauti Malifaux compaine? Ir sekantis klausimas, jeigu dalyvautumėt ar sutiktumėt registracijos mokestį kažkokį simbolinį sumokėti?
Everyone who searches for power, without exception, searches for battle. Do you fight in order to become more powerful? Or do you want more power so you can fight?
blackfishas
dalyvaučiau su 2sav mūšiui dažnumu. mokestis ne problema.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Domina net ir labai Mokestis O.K.
Gali dar parašyti į malifaux.lt mailingo grupę.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Macb3th
Nevermind, radau +- visa 2E medziaga internete.
Edited Macb3th 2015-04-06 09:55
Everyone who searches for power, without exception, searches for battle. Do you fight in order to become more powerful? Or do you want more power so you can fight?
Macb3th
Sveiki dar kartą, surašykite už kokius meistrus žaisit, kad geriau compainas gautusi. T.y. įdomesnis story line.
Everyone who searches for power, without exception, searches for battle. Do you fight in order to become more powerful? Or do you want more power so you can fight?
blackfishas
aš už Hoffmaną.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Viktorijos šįkart

Jei kas norėtų dalyvauti, bet neturi modelių, mano Rasputina su savo ledo golemais - available.

O jei kas norėtų dalyvauti, bet dar nežino taisyklių/nedrįsta/nori pasitreniruoti, available ir aš pats.

B.
Edited null 2015-04-09 12:39
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
prisidedu. galiu pasiūlyti Lady Justice modelių ir v2 korteles.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marius
Aš truputi žalias šitam žaidime, bet greitai mokausi. Turiu So'mer Teeth Jones dežutę. Prisidėčiau, jei kas pravestų instruktažą, kaip kas kur veikia.
Niblit Groinstabber
Dreameris su savo draugu Kramtuku.
blackfishas
Mariau, mano patarimas. Somer Teeth nėra tas meistras su kuriuo reikėtų pradėti pažindintis su žaidimu jis ganėtinai tricky ir turi fainu reikalų, bet yra per sudėtingas pradžiai. tikrai bus daug painiavos ir nusivylimų (aš per trai prėjau ;)). Geriau pabandyk su kažkuo iš skolintų. Mano rekomendacija būtų mano turima Lady Justice. Straight forward balls out attack masteris turintis buffų savo henchmenams. Daug galvos skausmo nereikalaujantis masteris pradžiai. Rasputina panašiai, bet labiau mokysies ne hand to hand, o castingo subtilybių. naobettačiau - vadovaukis savo nuojauta. jei nori išsyk "hard core" - pirmyn!
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Mariau, taip pat galime vieną kitą draugišką partiją sužaisti ir šiaip, kad galėtum savo Sommer Teeth išbandyti ir pasimokyti. O tada nuspręsi, ar dalyvauti kampanijoje su juo, ar, kaip siūlo Blackfishas, pabandyti paprastesnį masterį.
Edited null 2015-04-10 09:49
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Macb3th
As tai tau siulyciau pasiskaityti oficialiam forume kaip zmones zaidzia uz ta meistra, nes as su savo Kirai prasikeikiau kol ismokau zaisti, atsimenu buvo 0/10 viska is eiles pralaimedavau. Tada prisedau pasiskaiciau issianalizavau ir jeigu atmintis neapgauna nepralaimejau ne vieno matcho poto. Bet cia buvo praeitoje edicijoje...
Everyone who searches for power, without exception, searches for battle. Do you fight in order to become more powerful? Or do you want more power so you can fight?