Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Trys nauji būdai žaisti Age of Sigmar
Craghack
Paimta is GW feisbuko:

That’s right, guys. As of this summer, you’ll have your pick of 3 great ways to play Warhammer Age of Sigmar. We couldn’t be more excited, and we’re certain you’ll love it too.

We’ll have more details for you soon. For now:

Open Play is probably the most similar to the way you play now, but there are new rules on the way to give you even more freedom, including the option for huge multi-player battles.

Narrative Play is as you’d expect – recreating the great stories and epic encounters from the Age of Sigmar. To help you forge your own stories within the Mortal Realms, there are also some really cool campaign rules and tools on the way as well.

Finally, Matched Play is something we know a lot of you have been keen to see. We’ve put these rules together in association with some of the world’s biggest tournament organisers, to create a new standard for balanced competitive play. And yes, it includes points values.




Zinoma, neabejotinai vis tiek lieka faktai, kad nebepamatysime nei Bretonu, nei Tomb Kingsu, o visi naujesni Age of Sigmar modeliai senuosius netiesiogiai isspiria del besikeiciancios skales, bet naujienos neabejotinai geros.

Atkreipkit demesi i tai, kad GW leis rinktis ir tai, kad jie pagaliau apsiima dirbt su 3rd party chebra.

Ka jus manot apie tai?
Marukas
Manom tai, kad viskas galejo buti padaryta dar 4-5 metai atgal, nes dabar warhammerio bendruomenes yra sugriautos, zmones zaidzia kitus zaidimus, kai kas is vis nezaidzia... ir viska uzkurti is naujo butu be galo sunku
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Craghack
O as kaip tik priesingai manau. Vos tik isleis taisykliu knyga, ja ispirks ir dar reiks papildomus tirazus uzsakinet. Juolabiau, daugelis vis dar turi savo armijas (jei nesudegino, lolol), tai issitraukt ir pabandyt bus juokas. Ir, ei, geriau veliau, negu niekad
Edited Craghack 2016-04-25 13:55
AKu
too little too late?
Nezinau, problema ne tik taisyklese pas juos. o Ir ta kad 30metu ar gal ilgesni fluffa sunaikino tiesiog ar susprogdino ar issiskyre i individualias realybes who knows...
Lizardmenais pradejau zaist ne siaip sau. O ar pradesiu zaist uz seraphon? abejoju manes prie ju nieks nerisa. Fluffiskai ju kova pralaimeta, pasaulis susinaikino, tvarkos neber kur palaikyt, whats the point?
Modeliai ju grazus tikrai uzsuku laiks nuo laiko pasiziuret, bet dabar ten tik modeliai uz kuriu nestovi jokio fluff

Ziuresim ka ispaus GW bet kotais abejoju, jeigu prie to eina tai jiem jau tikrai sikna svyla o tai reiskia kad gali pradet dar drastiskesnius vis pakeitimus daryt pvz neskaitant jau TK ir bretonu sugalvos gal dar koki realybes burbuliuka sunaikint it nebeliks elfu. nu zodziu rizika.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
sveiki,

visai mielai kada palosciau.
deja iki tol nieks nenorejo to daryti.
kas pasikeis patobulinus taisykles nzn.
taskai ir comepetive visgi verta demesio, taciau jeigu bus nauji modeliai ower power o seni pav bretonia, bus nieko verti, tikrai nelosiu. nauju modeliu pirkti visai nematau prasmes.

figuru nedeginu, neparduodu, laukiu, bus matyt...
tik tikrai gaila idejos, pav bretonu...
bet jeigu atsiras entuziastu losti vienokia ar kitokia sistema, manau prisideciau, su savo senais modeliais...
pagarbiai,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Plaukai
haha, Marukai ir Aku, deja, bet senos bendruomenės niekam nerūpi. Get over it. Juokingiausia, kad toliau labiausiai liūdi ir heitina tie, kurie nežaidžia, o tikslas šiaip ir buvo pritraukti naujus žaidėjus. Aš džiaugiuosi ir ploju GW ir perku jų modelius ir pirksiu, ir žaisiu AoS. Kodėl, kažkada jau rašiau kitam poste. Mes Vilniuj labai skaniai lošiam 40k, atgaivinom bendruomenę, tad manau taip pat šauniai stumdysim ir AoS.

Lostangel, aš tikrai už palošimą, ypač kai turiu nudažytą armiją, bet tikrai siūlau sulaukti naujo rulebook'o.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Sauliusp
Plaukai,

Dar turi patikti ir taisyklės, o jeigu taisyklės žmogui nepatinka, tai kodėl jis turėtų ploti GW ir sakyti, kad AOS super?
pagrindinė problema, kodėl Fantasy bendruomenė nesugebėjo pritraukti pakankamai šviežio kraujo manau yra ta - visi užsiciklino tik ant turnyrinio formatos 2400pt ETC. Kadangi natūra pas visus egoistiška tai apie terliojimasi su naujokais 500-1000pt žaidimuose niekas nenorėjo investuoti savo laiko, ir taip vyko visame pasaulyje.
Atsukus laiką atgal ir ne vien kalbant apie WHFB, aš daugiau dėmesio skirčiau 500-1000pt turnyrų organizavimui ir pasižaidimam, nei turnyriniam standartui.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Sir_Vicious
Jo ir dar žmonės nemoka vesti demo Demo žaidimo metu laimėti tam kuris moko naujoką galima tik tada kai kauliukai krenta labai į vieną pusę, kitų opcijų nėra.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Plaukai
Sir_Vicious - patyriau savo kailiu šitą malonumą o šiaip, man tiesiog nerūpi kas buvo WHFB taip pat kaip nerūpi kas buvo 6 ed Wh40k. Pažiūrėsiu į naujas taisykles, naujus skavenus ir žaisiu arba ne. Beje, esu organizavęs turnyrų ir visi jie būdavo 1250 Kaip ir 40k žaidžiu jau 3 mėnesius ir iki šiol tik 750 pts. Manau po gerų 2-3 mėnesių jau pakankamai gerai mokėsim su naujokais taisykles, kad galėtume neužsikirsdami sužaisti ir 1250.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Marukas
Na ziurek kaip nori, bet taisykles sio zaidimo isties prastos... gal tai tik griauciai ir ateiti GW is ju kazka dar sukurs.
Bet yra dar vienas svarbus aspektas kuris mane atbaido nuo sito zaidimo. Tai yra Flufas. Senojo flufo herojai man patiko, as juos zinojau ir megau apie juos skaityti. O dabar as flufo nesuprantu, nezinau kas ten nutiko, ir tiesa pasakius man nelabai ir idomu...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Yra žaidimų, kurie atskleidžia savo potencialą tik nuo didesnio formato, mažiem formatam tose taisyklėse gan nyku su pasirinkimu ir taktikų variacijom, čia irgi kai kurių sistemų blogas balansavimo principas išlenda. WH40k turbūt tuo buvo geriau už WHFB.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Kai losiau 40k man visai patiko mazi formatai 800-1200, bet nelabai rasdavau norinciu zaisti toki maza formata. Man atrodo, kad 40k geriau pritaikytas maziems taskams nei WHFB, vien jau tuom kad kariu skaicius junite ribotas.
WHFB visai smagiai galima buvo zaisti nuo 1500pts, bet seniems bambekliams buvo truputi lieva losti 1500 ar 1800
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Tai aš kalbu apie AoS ateityje, ne dabar. Dabar tai aišku, kad taisyklės primityvios, bet juk tema apie 3 naujus būdus žaisti ir manau kad su jais atsiras ir nauja gylio dimensija.

O dėl fluffo, tai jis dabar yra rašomas. WHFB iš dangaus nenukrito su visu savo fluffu, jis buvo rašomas dvidešimt metų.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Craghack
Kad, jei neklystu, senas flufas buvo suformuotas gal per koki pirma desimtmeti, jei ne dar maziau. Paskutinis renginys, jei nepaisysim End Times, buvo Storm of Chaos, vykes kazkada 2004 metais, o nuo to laiko - stagnacija ir minimalus pakeitimai, kurie buvo butini naujiems modeliams pateisint. Bet faktas, kad tikrai ne per vienus metus sukure.