Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY rudens turnyras 2016.11.12
Marukas
Prie taisykliu gal ir nera, cia kaip supratau buvo pirmas atvejis Infinity turnyre
Bet ten buvo nemazai karstu gincu, jie ivertino tai, kad nei vienas oponentas nenori nusileisti ir abu uzsispyre, gan daug kartu ejo pas teiseja. Atseit negraziai ir nedzentelmeniskai zaide abu
Nors paskui paaiskejo, kad pagal taisykles Karolis buvo teisus.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
nu turnyro organizatoriai ir teisejai padare apsoliuce nesamone. atimt taskus uztai kad zmogus mano kad yra teisus o teisejas tingi patikrint. plius teisejas ispradziu sake viena paskui persigalvojo (neskaites taisykliu ir neskaites forumu) kas yra apsiolutine nesamone jokiame sporte teisejas negali keisti (formalei gali bet tai dauguma atveju nerasytomis taisyklemis nera leidziama) nes tada iveda chaosa.
cia turetu sau baudos tasku issirasyti o ne oponentam.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Visuose turnyruose, ir visose taisyklėse yra nurodyta kad jei nepavyksta surasti kur parašyta, yra metamas kauliukas tai situacijai. Ir jau po mūšio yra ieškoma ir bandoma ieškoti teisybės. Tai jei nei vienas nei kitas nenorėjo spręsti situacijos tokiu būdu, dar pasakyčiau kad per gerai atsimazino, teoriškai turėjo diskvalifikuoti abu už tai kad ožiai.
Marukas
Lenkai pasakojo, kad pas juos yra buve ir mustiniu per warhammeri ir per Infinity tai juos diskvalifikavo.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Quote by Batma
Visuose turnyruose, ir visose taisyklėse yra nurodyta kad jei nepavyksta surasti kur parašyta, yra metamas kauliukas tai situacijai. Ir jau po mūšio yra ieškoma ir bandoma ieškoti teisybės. Tai jei nei vienas nei kitas nenorėjo spręsti situacijos tokiu būdu, dar pasakyčiau kad per gerai atsimazino, teoriškai turėjo diskvalifikuoti abu už tai kad ožiai.


ta prasme diskvalifikuot? jeigu teisejas savo pareigu neatlieka ir nepaziuri net i foruma ir keicia nuomone kas 10 min. tai priciom cia zaidejai ir baudos ar diskvalifikacija...
Sitoj situacijoj neizvelgiu nei vieno nei kito zaidejo klaidos abu mane kad yra teisus abu turejo kazkokius argumentus o teisejas bybi dejas dare ka nori
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Mano nuomone tokia, kad organizatoriai vis tik turejo is pradziu perspeti zaidejus apie gresiancias sankcijas ir greiciausiai tai butu pekeite situacija i gera. Bet warcorai nutare, pasielgti kiek kitaip.
Nes dabar gaunasi, kad gincas gali sulaukti sankciju, bet niekas nezino kokio lygio gincas sulaukia tu sankciju... Gana daug vietos lieka teiseju interpretacijoms, norint galima tuom piknaudziauti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Quote by AKu
ta prasme diskvalifikuot? jeigu teisejas savo pareigu neatlieka ir nepaziuri net i foruma ir keicia nuomone kas 10 min. tai priciom cia zaidejai ir baudos ar diskvalifikacija...
Sitoj situacijoj neizvelgiu nei vieno nei kito zaidejo klaidos abu mane kad yra teisus abu turejo kazkokius argumentus o teisejas bybi dejas dare ka nori

Jokiuose tarptautiniuose turnyruose teisėjas neprivalo landžioti po forumus ir ieškoti. Pasitariama geriausiu atveju su kitais turnyre esančiais teisėjais. Jei neaišku, tada daromas sprendimas (nesvarbu ar vėliau paaiškės kad jis teisingas ar ne), ir važiuojama toliau. Niekas nesėdi suglaudęs galvas ir nemąsto ką čia dabar daryti. Jei žaidėjai nesutinka su teisėjo nuomone, tai ne tik kad diskvalifikuoti tokius žaidėjus iš turnyro, bet dar reikėtų pamastyti ir dėl leidimo dalyvauti tolimesniuose turnyruose.
Karolis
Situaciją jau buvau aprašęs infinity grupėje FB, tiems kam patogiau - galiu paplatinti ir čia:

Penktas mūšis prieš coregidor sectoriala. Susikaupiu ir nusiteikiu rimtai - visgi finalas :).(nors pasirodo man jis nebuvo reikšmingas - jau po keturių mūšių buvau teoriškai laimėjęs turnyrą nes arčiausiai pagal taškus esantis oponentas manęs nebūtų pavijęs net jei laimėtų maksimalių taškų kiekiu o aš negaučiau nei taško)

Taigi prasideda mūšis. Laimiu leitenantu ftf ir pasirenku, kad priešininkas deploimintusi pirmas.

Jau priešininkui besideploiminant pamatau jo gynybos spragą ir sugalvoju planą jos pralaužimui. Planas remiasi tuo, kad pradžioje su savo crazy koalomis nukensminu jo koalas, o po to naudodamas white noisa nusaunu jo intruderį, o po to nuimu white noisa ir jau tada mano intruderis pasidarbuoja:). Nueinu prieš mūšį pas teisėjus dar pasitikslinti ar tikrai gerai prisimenu taisyklės ir koalos aktyvuoja kitas koalas. Teisėjai patikina kad taip. Tada isdeploinu savo plano vygdymui.
Pirmas mano ėjimas - pradedu savo plano vygdymą. Sunaudoju net 3 orderius sukurti vieną white noisa (reikia išmesti 15 ar mažiau), bet nesinervinu, nes kaip ir yra dar orderių pakankamai. Tada mano plano esminę dalis - broliškas koalų apsikabinimas - viena mano o tris jo. Ir čia prasideda tikra nesąmonė - mano oponentas pareiškia, kad koalos nereguoja i kitas koalas, aš sakau, kad tą prieš 5 min patvirtino teisėjai. Išikviečiam tą patį teisėją kuris nieko neieskojęs nete o tik pasiklausęs mano oponento sako kad vis tik nereguoja. Tada rimtai pradedu ginčytis su teisėju, kad taip teisėjauti negalima. Jis sako, kad sorri jo klaida, bet zaiskit kad nereguoja(nors naktį po mūšio pats oponentas surado, kad aš teisus buvau ir atsiprašė).

Taigi vietoj koalos jo Koalą pagauna mano moranas (net neleido orderio kitaip deklaruoti). Taigi nekokia pradžia, bet toliau kitaip tvarkau situaciją. Bet čia staigmenoms nepasibaigia. Kai ateina laikas perdėti white noisą ir atlaisvinti Line of sitą intruderiui - teisėjas vėl mano oponento įtikintas pareiškia, kad white noisas negali būti nutrauktas (nors aš žinau, kad tikrai priešingai, bet nėturiu būdų greitai įrodyti). Truputį dar ginčo su teisėjų ir prašymas netingėti ir patikrinti informaciją forume nepadeda.

Žodžių šeip ne taip spredžiu situacijas, ir paskutiniame savo ėjime turiu gan nemažą pranašumą - iššaudyta gan nemažą dalis priešininko pagrindinių karių kontroliuoja dvi antenas iš trijų ir vidurinę Antena saugo gan didelis pakeltų ant aro karių skaičius ir dar minos.

Bet kadangi oponentas eina paskutinis ir dar turi kažkiek orderių aukodmas karius pribėga prie Antenos ir paskutinių orderių išmeta Antenos hakinimo rolla (prieš tai prabėgęs pro trijų bičų saugoma tarpą tarp namų ir dėl to, kad atseit pasakiau kad no o jis kažką suprato, kad no aro taip išgirdęs tai neleido nieko aiškintis ir pareiškė, kad negaliu reaguoti jau. Nes jau pasakiau no. Žodžių dar pasiginčinau nes jau idiotizmas.

Taigi pergalė paskutinių orderių išplėšė mano oponentas, bet per daug nesiparinau, nes suprantu, kad ar taip ar taip jau laimejau turnyrą.

O per apdovanojimų sceremoniją sužinau, kad teisėjai netik, kad nenori prisiimti atsakomybės už blogą teisėjavimą ir nuomonės pakeitimą, bet ir bando suverti viską man su oponentų. Taigi mums duoda gan daug baudos taškų ir aš iš pirmos vietos krentu į penktą o jis iš antros į šeštą. Nelabai smagu, bet naktį po, namuose oponentas surado visas ginčytinas taisyklės, nustatė , kad buvau teisus ir pripažino savo negaražų elgesį ir atsiprašė būtų trečias laimėtas Lenkijos turnyras per metus, bet ką padarysi būna visko.
Batma
Ok, dabar daugiau konteksto. Tada taip, šiuo atveju teisėjo klaidos kad keitė nuomonę vidury turnyro.
Karolis
Tas man ir labiausiai neteisinga pasirodė ir dėl to nemačiau tikslo labai jau gerbti teisėjo nuomone jei jo žodis ar taip ar taip nieko vertas ir su ja ginčinausi