Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Pasipiesimas
ikipaskutinio
Sukuriau tema piesiantiems (zinoma tarp ju esu ir as;)) ir dar galvojantiems pradeti. Tema skirta parodyti piesiniams, juos pakritikuoti/pagirti,ir siaip ivairiem patarimam duoti.
Hey go nuts:D
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
ikipaskutinio
Tai ka gal pirmas idesiu senesni piesinuka kad isivaziuot:)

The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Darius
tas manga ir anime styleas man jau va kur.bet seip nupiesta visai gerai.
danis2005
Mano Charas ant Gurps (buves)


(the blue light is from the window )
Necrontyr
Oho, tikrai neblogai dani. Reiktų dar truputi padirbėti su formų tikslumu, nes kas turėtų būti apvalu, nėra visiškai apvalu, o atrodo kreivai. Bet bendras vaizdas ir potencialas iš ties labai geras.
Darius
kirvis bisky weedy
danis2005
What do you wan't for a 40min job
spyglius
nemanau, kad visa tai nupiesti uzjamo 40 min.

ir pabandyk piesdamas paryskinti visu objektu konturus
Edited spyglius 2008-07-01 06:27
WhiteDragon
ne nu jus zmones kadrai cia buvo rpg sesija o ne piesimo pamoka speju per fiesta kuria nors me irgi savo charus paisydavo per sesijas fiestose./...
danis2005
Teisingai White Dragon pasakė, nei pastangų nei laiko aš į šitą keverzonę nedėjau
P.S.
Nu, rodykite savo darbus, man įdomu
ikipaskutinio
Anime pabodo? Prasom wh stilistika( biski skurdoka bet velniai nemate),beje dani intresting character you have:).

The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
danis2005
Eina sau, kietai nupiešta :o
spyglius
vot. radau nesudeginta matematikos sasiuvini:



ikipaskutinio
Tai stai ka tu veiki per matematika:D
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
danis2005
Velnias, aš turbūt vienintelis pistoletų nemoku piešti
danis2005
Seniai, labai seniai, per muzikos pamoką aš piešiau tokius "WTF?" dalykus


ikipaskutinio
MAno klasiokas kazka panasaus irgi piesia;)
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Khornette
Reiks man kurią dienelę nufotkint ir įdėt visas savo pupas iš gurpsų
ikipaskutinio
OKi doki
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Khornette
http://picasaweb.google.com/lh/searchbrowse?psc=G&filter=1&q=yaffi#0
Pirmoji mano gurpsų gyvenime ir vienintelė būtent tokia Yaffi.
Ateity dar įkelsiu.