Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
INFINITY modeliu dazymas
Darius
Šiandien nusprendžiau prisėsti ir nudažyti kelias figurėles Haqqislam pasirinkau balta gruntą ir kibau į darbą bet po kelių etapų supratau jog geriau toliau ir nieko nedaryti nes dar esu nepasiruošęs dirbi su baltu gruntu. Taip savo rezultatais dar nebuvau nusivylęs teks merki y acetoną ir naudoti juodą gruntą tik klausimas iškyla kaip galėčiau naudodamas juodą gruntą nudažyti modelį taip, kad išliktų anime įvaizdis?
374
Dariau, naudok ne grynai baltą o kurio nors atspalvio pilką. dar vienas tipsas, kurį kartais naudoju: nugruntavęs baltai nuvashinu stipriai atskiestais juodais dažais (gali naudoti GW washus devlan mud arba badab black). Pats anime efektas pasiekiamas ne grunto pagalba o kitomis technologijomis. Čia gal magyar daugiau galėtų papasakoti. kita vertus ne kiekvienas haqqislamistas panašus į anime personažą. ką konkrečiai dažai? Pvz mano ghulam infantry gana stipriai nuo anime nutolę murziai.
Edited 374 2009-12-13 13:02
البوراك المجد
Darius
aš starterį dažau. Gaila washu neturiu tai turbūt teks codex grey gruntuot.
374
chaos black su daug distiliuoto vandens ir turi washa. skiesti reikia iki tokios konsistencijos, kad pabraukus šlapiu teptuku per nagą vos matytųsi pilkas apnašas. codexas gana tamsus, gali pamaišyti su balta spalva. o starteriniams sunku bus suteikti anime išvaizdą, gali pamėginti sintetinius elementus pratepti kokiu nors inku, bus blizgesnis šiek tiek paviršius
ir sudarys sintetikos įspūdį (ant rankų te pribombasai tokie pasjuos yra, už nugaros dar.
البوراك المجد
Darius
eina povelniu tos figureles xD nu vel nudaziau ir ziuriu kad nesamone gaunasi neina zmoniskai nudazyti apsaugu ant kelieniu atrodo labai kvailai kaip kokio 5mecio spalvinimu knygele. Nugruntuosiu as jas ir paliksiu ramybeje kadanors nudazysiu nes dabar net nezinau nuo ko pradeti dazyti man tuos modelius
Edited Darius 2009-12-13 19:00
exonn
Spėhu reiks prašyt dar vieno seminaro Furor'ouse. Nes man irgi neužilgo gresia Islamistų dažymas
WhiteDragon
Darius parašė:
eina povelniu tos figureles xD nu vel nudaziau ir ziuriu kad nesamone gaunasi neina zmoniskai nudazyti apsaugu ant kelieniu atrodo labai kvailai kaip kokio 5mecio spalvinimu knygele. Nugruntuosiu as jas ir paliksiu ramybeje kadanors nudazysiu nes dabar net nezinau nuo ko pradeti dazyti man tuos modelius

Blogai nudazytu figurkiu draugas yra acetonas
374
siaip acetonas yra blogis. nebent naudoti lauke ir neleisti patekti ant odos, nes patenka per oda ir kenkia inkstams žiauriai (aš pats asmeniškai kai remontuoju lentas, visuomet epoksidke išteptas rankas valausi acetonu). Kur kas geriau dailininkų parduotuvėje nusipirkti acrylic removerio.
šiaip Haqqislamo starteris ne pac smagiausias pasirinkimas dažymui, va pora mano murzių:




Edited 374 2009-12-14 23:10
البوراك المجد
magyar
Niu ka, reiskias padarysim seminariuka :). O 374 čia be reikalo kuklinasi, viskas te gerai su tais islamistais.


Mindaugas
Oho kiek islamistų. Ko į mūšio lauką nelendat? Bailiai!:D

374 - super.. Dirbt ir dirbt man kol taip sugebėsiu ką nors nutepliot
Be aware of all seeing eyezzz...
Mindaugas
Akim paganyt ir idėjų pasisemt

http://www.bibliotekfiles.com/index.php?option=com_phocagallery&view=categories&Itemid=2
Be aware of all seeing eyezzz...
exonn
374, tavo islamistai - gėris...
Darius
Na kadangi dažiau pagal pavyzdį ant dėžutės tai man ten baisybė kažkokia ir gavosi after all ten juk pro paint'as. teks naudoti savo schema
magyar
Iš tiesų, šitam pro-painteriui sunku prilygti. Angel Giraldez'as - neprilygstamas sci-fi srityje. Jis oficialus INFINITY dažytojas. Su juo nebent fantasy srityje galima varžytis, kur jam ne taip gerai sekasi.
Taip kad tikrai siulau nenusiminti, jeigu nepavyks nudažyti taip kaip ant dežutės parodyta. Ne daug kas su juo gali lygintis.


374
Dėkui už pagyras, bet mano islamistams toli ne tik iki giraldezo . kita vertus man labiau sekasi fantasy nei SF. Dėl dažymo taip kaip ant dėžutės: nors spalvų deriniai parinkti ten nerealiai gerai, bet man ranka nekyla dažyti taip pat kaip ten, bent jau kažką reikia būtinai pakeisti, tokia vidinė nuostata kažkodėl gyvena bent jau pas mane. Taigi manau tavo, Dariau, individualus sprendimas bus kur kas geresnis nei kopija to, kas ant dėžutės.
البوراك المجد
Darius
gal apie dazymo procesa galetum kanors pasakyt?
374
Apie dažymo procesą galima daug ir galima nedaug, jei žinoti ko konkrečiai reikia. Vis ketinu kokį foto stepą po stepo parašyti, matyt teks kadu taip ir padaryti su kokiu islamistu.
البوراك المجد
Darius
Tai būtinai
null
Truputį ne į temą, bet norėjau pasidalinti - va čia tai armija! :o

Daugiau kaip 2000 taškų kombinuotų pašarų iš kosmoso, WYSIWYG:

http://www.infinitythegame.com/infinity_ENG/index.php?option=com_fireboard&Itemid=164&func=view&id=20596&catid=20
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
exonn
374 parašė:
Apie dažymo procesą galima daug ir galima nedaug, jei žinoti ko konkrečiai reikia. Vis ketinu kokį foto stepą po stepo parašyti, matyt teks kadu taip ir padaryti su kokiu islamistu.


Būtų puiku jei atsirastu lietuviškos info apie dažymą. Labai laukiam