Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
[D] Menotho septintasis egzekucijos burys
WhiteDragon
Nu va truputis savaitgaliniu darbu. Nusprendziau per galva nesiversti ir dazyti tabletop standartais, cia kai gerai atrodo is busmetrio




danis2005
I like, tokia nestandartinė spalva (Protektoratui)
Batma
As manyciau kad reiktu baltos spalvos pakartotina sluoksni ant pauldronu uzdeti (labai jau rezia akis ta persisvecianti juoda) ir as uzdeciau ant sukneles iskilimu ryskius highlightus, kad is toliau matytusi klostes
WhiteDragon
Ten ne is apachios juoda sviecia, ten washas juodas ant virshaus, Tokia aprukusi nuo dumu balta spalva. Jie gi lauzhus degina
Batma
Hmm.. tada manyciau reiktu ant baltos ne juoda wash, o koki hmm.. ruda/geltona?
Grahg the Elfmuncher
Ant baltos sepijos wash turėtų gerai eit. Aišku aš kai baltos plačiai nenaudoju tai praktikoj nebandęs.
WhiteDragon
Nu nzn jus turbut nelabai bandet tikra daikta balta prie ugnies kishti
Liepsna + dumai palieka juodus nudegimus, todel as visai patenkintas gautu rezultatu. O sepios ir visokios geltonos rudos man primena blukima, ar purva.
Batma
Na prikishus balta popieriaus lapa prie ugnies, jis pradeda ruduoti
WhiteDragon
Ash aisku tik speju, bet galvoju ruduoja nuo to kad pradeda svilti popierius, o ne apruksta. Vienu zodziu praktikos turejau truputi su ugnim tai manau pataikiau
Batma
Na as cia gal greiciau parasiau pasiepiant tavo palyginima is RL. Nes figurele tavo, ir tu ja spalvoji kaip nori. Mes galim geriausiu atveju pasiulyti alternatyvas ka gal siek tiek kitaip darytume. O ar aprukes metalas tavo figureleje bus pavaizduotas kaip oranzinis atspalvis ant sviesiai salotinio metalo yra jau tavo reikalas B)
Tr1ple
Good good. Man patiko
WhiteDragon
Tr1ple parašė:
Good good. Man patiko


Nu va svarbiausia owneriui patiko, jis beje viska base coatino.
Plaukai
Suodžių efektą geriau išgauti galima drybrushu, nei wash. Wash duoda murziną vaizdą. Skuduram galima būtų duoti highlightų su šviesesne mėlyna prieš tai į tarpus įpylus kokio mėlyno ink arba tiesiog badab black wash. Metalinėm dalim highlight'us lengvai galima padaryti su kokiu mithril silver sausu teptuku lengvai braukiant per kraštelius. Highlightai neužims daug laiko, bet žymiai pagerins vaizdą
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
mikepukuotukas
toks mini pastebejimas, figureles labiau evil atrodo su baltom akim ypatingai prie raudonos, melynos, juodos, spalvos.
Mmmmm taip koks skanus medus mmm taip OOOO taip taip beveik galima patirti orgazma bevalgant