Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Malifaux
Turnyras 12 12 01
Bzik


2012 m. Gruodžio 01 d., šeštadienis, 11:30 val., Rikis. Pylimo g. 38


Formatas:
Disparity
Komandos:
35 SS. Single Faction.
Partijos:
3
Partijos trukmė:
90 min.
Deployment:
Standart
Strategijos:
Fixed Shared Strategy (p. 70 Malifaux Rules Manual)
Kiekvieną partiją TO paskelbia visiems bendrą strategiją.
Schemos:
Laisvai pasirenkama iki dviejų schemų vienam mūšiui, jos gali būti atskleidžiamos. Schemą galima rinktis tik vieną kartą per turnyrą.
Lokacijos:
Fixed Shared Outdoor Locations (p. 63 Malifaux Rules Manual)
Kiekvieną raundą TO paskelbia visiems bendrą Outdoor Location. Prie kiekvieno stalo vienas iš žaidėjų traukia kortą ir tam stalui nustatoma Locations special feature.
Poravimas:
Pirmajame raunde žaidėjai poruojami atsitiktinai, sekančius raundus jie poruojamis pagal DIFF. Daugiau DIFF turintis žaidėjas poruojamas su kitu daugiausia DIFF turinčiu žaidėju, su kuriuo dar nežaidė.
Laimėjimas:
Bus dvi prizinės vietos. Turnyro laimėtojais taps daugiausia DIFF surinkę žaidėjai. Lygiųjų atveju laimėtoją lemia surinkti VP taškai. Jeigu jie taip pat lygūs, laimėtojas nustatomas pagal TP taškus (partijos laimėjimas = 3 TP, lygiosios = 1 TP, pralaimėjimas = 0 TP).
Prieš kiekvieną mūšį TO paskelbia strategiją, sudaromos komandos, paskelbiamas Location, atsiverčiamas jos special feature ir pasirenkamos schemos.
GG taisyklės : http://www.wyrd-g...1print.pdf
Proxy – ne.
Komandos gali būti nedažytos.

Turnyro auka 10 Lt, pirma vieta – 50% fondo, antra vieta – 25% fondo.

Preliminarus grafikas:
11.30 – 12.00 renkasi žaidėjai.
12.00 – 12.30 turnyro pradžia, žaidėjų ir stalų pasiskirstymas, pasiruošimas.
12.30 – 14.00 I raundas.
14.00 – 14.30 pertrauka ir pasiruošimas sekančiam raundui.
14.30 – 16.00 II raundas.
16.00 – 16.30 pertrauka ir pasiruošimas sekančiam raundui.
16.30 – 18.00 III raundas.
FREEDOM! Ir apdovanojimai. Bučiniai, šlovė, komplimentai ir konfeti

Jeigu ką praleidau, priminkit
Registruotis prašom pas mane arba viešai
Redagavo Bzik 2012-11-30 10:04
Batma
Topice yra parašyta 2012-12-01, tačiau viduje yra parašyta "Balandžio 1d"
Bzik
Vėpla aš
blackfishas
pasitaiko ir blaiviems, nieko tokio. registruojuosi,
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Niblit Groinstabber
OMG Malifaux veteranas prabudo , registruojuos ir as.
Bzik
Noriu dar Dar registruokitės.
null
Dar negaliu registruotis, pasirodo, tą dieną gali būti reikalų Šiuo metu sprendžiasi.

EDIT: preliminariai registruojuosi
Redagavo null 2012-11-21 11:15
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Bzik
Puiku, tuomet kol kas turim tokią situaciją:
starfishas
Niblit Groinstabber
null - preliminariai
magyar - bandys
Pikuolis

Kas dar išdrįs?
magyar
O save pamirsai?


Bzik
O ką aš? Aš tądien būsiu užsiėmusi savimi ir žmonėmis ir šeip... Man nėra ką veikti turnyre. Tik neviltis ir liūdesys ten manęs laukia
null
Savim pasirūpinsime patys. Pamatysi, bus smagu padalyvauti ne tik kaip organizatorei, bet ir kaip dalyvei Todėl raginu (nuo žodžio "ragai") registruotis.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Bzik
Dalyvausiu tuo atveju, jeigu bus nelyginis skaičius žmonių ir jeigu bus labai negerai Iš tikrųjų tą dieną turiu per daug planų, kad galėčiau visur pabūti ir viską sužaisti, todėl apsiimu tik organizuoti ir prižiūrėti
Egoofy
Tai tada aš ir prisijungsiu prie turnyro "nueina valyti dulkių nuo figūrėlių bei iš naujo skaito taisykles"
Bzik
Woohoo! Vsio, turim 6 dalyvius ir jeigu dar kokia pora neketina prisijungti, aš galiu ramiai ilsėtis ir laukti šeštadienio bei regzti piktus planus dėl Strategijų ir Lokacijų Miau!
Imperial
Oba as neban'intas!:o ajoa..gi nelaimiu malifaux turnyru..:|
Tai atkeliausiu pamegint dar kart:P



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Žmogau, atsargiau, prilaikyk arklius. Ar čia Warmachine / Hordes skiltis? Obviously not.
O į Malifaux turnyrą, be abejo, welcome. :).


Paralius
Imperial
Pergerai as juos ir taip laikau. Kad visi visalaik postintu viska kur reik,do they? Obviusly not.





[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
[color=Blue]Onii-chan nori jus paprasyti laikytis temos, desu~~~~~~[/color]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Exactly.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]