Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Kovo mėn. dažymas
Paralius
Dažykime, dažykime ir dar kartą dažykime. Praeitą mėnesį kai kurie pamonstravo nuspalvoję ištisus būrius - šaunuoliai! Netingėkime ir šį mėnesį. Spalvokim, dalinkimės WIP, diskutuokim. Balsavimo nedarysim, nes visi mes vienodai nuostabūs, kai ant stalo išrikiuojam dažytas armijas. Beje, terraino gamyba / dažymas irgi nelieka už borto.

Praeitą mėnesį pasifeilinęs, šį mėnesį dar atkakliau mėginsiu spalvoti Lilith gaują. Dvi miniatiūros minimum
Marukas
Na vasario menesi sufailinau nudazyti Empire knightus... kolkas padejau juos i sona. Kovo menesi ir toliau bandysiu teplioti Orkus is 40k,
Planas minimum: 2 orku herojai
Planas maximum: 2 orku herojai + 30 Slugga boyz
Extra planas: Infinity armija
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
kad jau nukankinau net 3 robotus, tai laikas masteriui. jei liks noro ir jo broliui. taigi - Hoffmanas (himself) ir Ryle.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
Pasibaigti morata. nusidazyti jeigu gausiu speculo killer ir shrouded
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Pasibaigti morata. nusidazyti jeigu gausiu speculo killer ir shrouded
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
null
Infinity - pabaigti porą riterių ir nudažyti inžinierių.
Seržantai kaip ir baigti, neprieina rankos nufotkint
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Imperial
Dar koki Chaos katiniuka pagamint ir nutepliot reiks.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Batma
Na per vasarį taip ir neprisiverčiau nuspalvoti Sons of Bragg, reikės kur nors nukišti tuos baisius modelius ir nesiparinti
Artimiausiu metu pabaigsiu spalvoti tris britų Universal Carrierius ir reikės pereiti prie Menoth spalvojimo
Batma

Gal dar kokį kuokštelį žolės įdesiu ant žemės, o gal ir ne
Lord
Jungiuos ir aš prie šito reikalo. Galbūt taip pagaliau turėsiu skavenų warp lightning cannon.
Dwarfs / Skaven
danis2005
Toliau konvejerinu


blackfishas
Konvejers gonna konvejer ;-)
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Linkas ne į temą:
Kaip atrodo skirtingų gamintojų metallic spalvos
blackfishas
Vallejo tikrai ne visi metallicai. o šiaip įdomu pažiūrėti. kolkas man labiausiai patinka vallejo metalinės spalvos ir workšopo mithrill silver (uber).
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Ten tik spalvos kurias jie turėjo po ranka (ir taip sakyčiau gana didelę kolekciją spalvų turi pas save).
Aš namie turiu atvažiavusius Vallejo Liquid Gold dažus, bet dar neprisiruošiau išbandyti
blackfishas
Vallejo turiu metalikus iš paint seto (leathers and metallics). visos spalvos apupennnos. metallikai man žiauriai patinka tuom,kad kuo daugiau sluoksnių jų tepi, tuo metališkesnis efektas gaunas. taprasme artimesnis realiam metalui. dar galėtų gatavus patinos/rūdžių washus gaminti. nors pasigaminti ir nėr sunku, bet vis patogiau
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Jei viešai pasižadėsiu ką nors nudažyti, tai gal netgi ir nudažysiu.



Man baisiai patiko glam-in-a-bottle dažai. Dar pavadinimu Schmincke...

Ir šiek tiek WIP. Rezultatai nedžiugina, bet galutinis rezultatas gal temps iki TTQ.



Gambler
Pabandysiu ir aš šį mėnesį padažyti. Pakolkas planas yra 6 Panzer IV Ambush kamufliaže.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Double_Trouble
Na meginsiu kaip nors ir as bent pora infinity figureliu nudazyt
Rastvedys ir Karvedys


Kovas: paukščiai ir žuvys parskrenda. Pavasarėja...:cyoot: