Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Gegužės mėn. dažymas
Paralius
Jei šiek tiek pamanipuliuotume žodžiu 'dažymas', gautume 'žadėjimas'. Siūlau pažadėt ką nors nudažyt, bet rungtis dėl išradingumo, rašant priežastis, kodel nenudažėm.

AKA gegužės mėnesio dažymo tema.

Aš dažysiu pradėtas Malifaux miniatiūras. Nebesidievagosiu, nes veikia kažkaip atvirkščiai...
Luxis
Kaip gausis - pažiūrėsim, bet planuose turiu paskutinį bestigorų filerį, du gorus ir arba wolflord'as arba dar vienas hašišinas. O gal ir dar vienas bestigoras, jis kažkaip keistai į mane žiuri... tikriausiai gailėsi kad aš jam ragų vis nerandu.
null
Jo, su pažadų laikymusi tampa sudėtinga
Darbų eilė tokia - užbaigti Infinity desantinį riterį, tada - Knight of Santiago. Visa kita rikiuojasi toliau...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
planai pabaigti Hoffmaną ir Ryle. pliusai - jie sugręžioti ir suklijuoti ir lauke pliusinė temperatūra grunto purškimui. na ir aišku kalnas infinity modelių surinkimui. yaozao, shinobu kitsune, nindzė, lu duan, rui shi ir o-yoroi koalos
Redagavo blackfishas 2013-05-03 08:52
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Pabaigiau spalvoti gaują plastic soldier shermanų. Decals pas mane tik armored recce, tai shermanam nelabai tinka. Reikia sulaukti kol atvažiuos teisingi


No idea ką čia reikėtų toliau imti, gal ką nors iš warmachine.
Marukas
Nudaziau demigryph knights ie pegasa, bet nedaeina rankos iki fotiko...

Si menesi imsiu 40K orkus ir fantasy orkus.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
Na štai, vėl mėnuo baigėsi, reikia išvadas daryti. Prisižadėjau:

Luxis parašė:

Kaip gausis - pažiūrėsim, bet planuose turiu paskutinį bestigorų filerį, du gorus ir arba wolflord'as arba dar vienas hašišinas. O gal ir dar vienas bestigoras, jis kažkaip keistai į mane žiuri... tikriausiai gailėsi kad aš jam ragų vis nerandu.


Rezultatuose turime bestigorų filerį (beje, jų vardai yra Šaining Armor ir Bonifacijus, jei kam nors įdomu, o kas yra tas atsigulės švedas - aš ir pats žinoti nenoriu), du gorus, dar vieną bestigorą. Lyg tai nelabai nusižengiau, bet ir džiaugtis kažkaip nelabai išeina. Reikia didinti tempą, kitaip nedažyto plastiko/metalo/dervos krūva nemažėja (bent jau pastebimai).