Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Malifaux
Malifaux KAMPANIJA
blackfishas
kaeris su rasputina? song of ais and faja? c'mon, Rasputina, wintah iz koming [movie=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3Ei_36wQjaQ&list=UUR_f9psVnJmGFABa_Hw_2BQ[/movie]

P.S. čia tau Malifaux bauda buvo už stichijų maišymą
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Nėra čia už ką bausti, Kaeris su Rasputina - puiki kombinacija Вот только не фортануло...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
aš nemačiau kiek ėjimų mūšiui skiriama ar neparašyta? taisyklių knygoje, bent atsisiųstam pdf'e irgi nėra. P.S. žaidžiame rytoj
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Rules manual, p.73 :
Standartinė partija trunka 6 ėjimus. Šešto ėjimo gale žaidėjas, kuris paskutinis aktyvavo savo modelį, verčia kortą. Jei atverčia 10 ir daugiau, žaidžiamas dar vienas ėjimas. Jo gale vėl verčiama korta, bet šįsyk žaidimas prasitęs, jei atsivers 11. Ir taip toleu.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Bzik
matau, kad Niblit tiesiog ypatingai sekasi. Jeigu ne tie Joker'iai, Rasputina būtų pridariusi daug žalos.

Anyways, pratęsiam pirmos partijos terminą iki kito sekmadienio, 28 d. Ir taip, iki vasaros galo gal sužaisim
blackfishas
labarytą. susigulėjo galvoje reikalai, tai brūkštelsiu apie vakarykštį reikalą. Lipom mes į kalną eilininės naujos teritorijos ribų pažymėt. išėjom iš namų ne kukliai. pasiėmiau į pagalbą Guradianą ir Peacekeeperį. darbas atrodė nesunkus, bet ko kalnuose nenutinka. ar akmuo užvirs, ar lipt sunku, vienžo įrankiai parinkti buvo dar tie. nespėjom susmaigstyt visų vėliavėlių, kai iš rūko pamatėm kyšančias keistai švytinčias drakonų galvas. ir ne šiaip drakonų, o japoniškųjų besparnių šlykštukų. "Fak, ir vėl ta geisha Kirai nervus gadins" pagalvojau aš. Geriausia gynyba - puolimas. žinant jos silpnybę artimoje kovoje, žvangindami grandinėmis ir kaukšėdami metalinėm kanopom nurūkom tiesiai pas ją. o čia siurprizas. siauraakių iš ektoplazmos priviso tiek,kad neprasimuši. nu bet mes gi šarvuoto, bb pajams. tai ir buvo esminė klaida, mat vaiduokliams šarvai nė motais. ir dar paprasti ginklai jų nelabai veikia.... (skaityk taisykles ir domėkis priešu, asile) teko improvizuoti. peacekeeprį apstojo gal 3 vaiduokliai. padarė kelias žaisdas, bet aš užtrumpinau kelis laidelius (shor cirquit) ir visi 3 nelaimėliai buvo pasiųsti ten iš kur atėjo. žodžiu taip ir šienavau aš juos. gal tris kartus užlenkiau visus išskyrus Kirai, bet galų gale padariau esminę klaidą, kai paleidau peacekeeperį nuo guardiano ir tas buvo sulestas. tda dar kartą uždubasinau visą priešo armiją, slow to die vaiduokliai užlenkė guradianą ir likau vienas su tais lunatikais kurie vis prisikelinėjo ir prisikelinėjo. likau gyvas, bet paskutiniu ėjimu jie visgi pakeitė mano vėliavėles savosiomis. likau be kalnų ir su krūva metalo laužo (iš tos nelaimės pamiršau scrap tokenus ir jų sprogstamąsias galias nuo kurių Kirai greičiausiai būt mirus). vienžo 8-1 Kirai naudai. pas mane mirė peacekeepris ir guardianas. lochiškai nepaskaičiau taisyklių ir pasilikau tik vieną SS žaidimo gale ir negalėjau prikelti nei vieno.

Tiesa, neaspieita ir be kelių juodų jokerių lemiamais momentais....
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Jo, prieš šmėklas reikia magiškų ginklų, o dar geriau - masinio naikinimo magiškų ginklų. Ir tinkamos dainos:

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KvkKX035484[/movie]

Per mano mūšį su Bendžium tai žuvo visi. Toks egzistencinis klausimas kyla, ką į antrą kovą leisti...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
gabalas labai į temą. na man irgi reiks galvą pasukti ką į tuos 30ss reiks kišti, nes dabar likau be 16 iš 40pt. šiuo atveju resurectai (ir neverbornai) turi belekokius pranašumus, nes just prisikelia ar išsikviečia sau reikalingus unitus. ar jie irgi miršta? kažkaip čia nepagalvota šitoje vietoje. pvz užlenkiau kokius 4 onryu (jei ne daugiau), 2 Ikiryo, kalną seishinų (tiek buvo paaukoti, tiek užlenkti) ir bent 2 gakius. Lost Liooov pats pasiaukojo vietoje Kirai. ffs
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Bzik
Tikėjausi, kad tokie nesuderinamumai kažkada išlys.
blackfishai, o kur panaudojai tą vieną likusį SS, jeigu ne kažkurio chebranto prikėlimui?
null
Kad taisyklėse parašyta, kad prikėlimui reikalingi 2 SS. Mano Rasputina, pvz., surijo visus SS, bandydama atsilaikyti prieš Chompy, neliko, kuo prikelti ką nors. Aišku, čia kampanijos ypatumas, reikia galvoti, kaip gyvensi ryt, bet šitame žaidime dažnai pasitaiko "all or nothing" situacijų, taip kad resursų valdymas tampa ganėtinai sudėtingas.

Kitas klausimas: jei modeliai mirė, o aš jų neprikėliau, ar galiu tai daryti po antros partijos? O gal galima sumokėti +2 SS iš antros partijos poolo ir pasiimti sveiką ir prikeltą modelį?
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Bzik
Iš listo jie nekrenta. Galėsi prikelti po antros partijos.
Bet iš esmės man nelabai patinka tokia situacija ir reikės kažką sugalvoti geresniam balansui...
Macb3th
as tai kaip supratau jeigu mire unitas, tai gali kita partija ji naudoti, tik jis turi puse hp, ar as kazka maisau?
Everyone who searches for power, without exception, searches for battle. Do you fight in order to become more powerful? Or do you want more power so you can fight?
null
Taip, ir aš taip supratau. Kažkokia bauda turėtų būti - mirtis brangiai kainuoja Pvz., Infinity kampanijoje, jeigu nepasiseka, žuvusio special charo nebegali naudoti iki pat kampanijos galo.

Tik gali nutikti taip, kad antrą partiją žaidžiant vieno armija bus leisgyvė, o kito, kuriam labiau pasisekė prieš tai, visi sveiki ir gyvi. Tada gali gautis žaidimas į vienus vartus, kas, suprantama, dar labiau sumažina šansus ką nors padaryti per trečią partiją.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Bzik
blackfish ir Macb3th - surašykit savo rezultatus pagal PT/ KT/ DIFF, okey?

Ir null su Niblit, kodėl pas jus rezultate atsirado 8 PT? Max juk turėtų būti 6 - 4 už sėkmingą Strategiją ir 2 už Schemą.
blackfishas
nemoku skaičiuoti,tai surašau ką pasiekėme

Macb3th - Schema - frame for murder (announced) - 2vp. Strategija - 4pt. laimėjo.

Blackfishas - Schema - Hold Out - 1vp.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
blackfishas
o situacija su lavonais išties nekokia. gal visgi geriau palikti juos leisgyvius, nei išvis palaidoti vienerioms rungtynėms (raudona kortelė futbole). šiaip jau mačiau,kad nelaimėsiu ir tuos ss naudojau,tik tam,kad neužlenkti masterio (ir gal dar vdruk potfortit). nors iš esmės px ar jis miręs ar ne, visvien prisikelia. būčiau abu lavonus po mūšio prikėlęs.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Bzik
O kas man pasakys, kodėl Rikyje, Kampanijos voke aš neradau jūsų crew list'ų lentelių? Yra tik Rasputinos gauja.
null
Mes su Niblit ėmėm po dvi schemas, matyt, kažką pražiūrėjau...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
mmmm. kriū kriū listai.... na jie anapus. mano liste buvo Hoffmanas sobstvennoj personoj, guardianas ir peacekeeperis. Macb3th liste buvo daug modelių. išbrokijau Datsue Ba ir Ikiryo, nes jie Unique, bet leidau naudoti Ikiryo, nes jis kaip ir sumoninamas. kitaip jo paimti negalima (taprasme jis neturi kainos). ai, dar vienas bugas. damage'ą visuomet roundinau "down" nors spiritams "rounding up". anyway, neperžaidinėsim, nes tai buvo mano pasirinkimas
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Macb3th
blackfishas parašė:

mmmm. kriū kriū listai.... na jie anapus. mano liste buvo Hoffmanas sobstvennoj personoj, guardianas ir peacekeeperis. Macb3th liste buvo daug modelių. išbrokijau Datsue Ba ir Ikiryo, nes jie Unique, bet leidau naudoti Ikiryo, nes jis kaip ir sumoninamas. kitaip jo paimti negalima (taprasme jis neturi kainos). ai, dar vienas bugas. damage'ą visuomet roundinau "down" nors spiritams "rounding up". anyway, neperžaidinėsim, nes tai buvo mano pasirinkimas

Visalaika rounding up...jeigu tai jau toks tavo pasirinkimas tai tebunie..aj del listo, as ji atnesiu kita karta kada, suzymeta.
Everyone who searches for power, without exception, searches for battle. Do you fight in order to become more powerful? Or do you want more power so you can fight?