Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW turnyras - Vilnius Major Offensive 2013
vytzka
Sveikinu Karoli pelnytai laimejus ir Batma su antra vieta Siaip buvo labai smagu, ypac kad ir pirmas Flames turnyras man kol kas. Viena pergale is triju visai uzskaitau kaip sekminga pasirodyma. Dekui organizatoriams.

P.S. Del Dievo meiles nemazinkit tasku limito iki 1500.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
:troll:
Niblit Groinstabber
Gaila, kad turnyra teko praleist. Tikiuosi, kitą kart mūsų daugiau bus.
Vycka tik dėl tavęs sumažinsim iki 1250
Laukiu foto.
Kronas
Taip, smagus buvo turnyras, bet yra keli pastebėjimai ateičiai (užuominos organizatoriams):

1. Laikas nugalėtoją skaičiuoti pagal taškus, kaip kad visuose normaliuose turnyruose.
2. 2h yra ryškiai per mažas laiko tarpas. Jei būtume tiksliai laikęsi grafiko, tai tikriausiai 7 iš 9 mūšių būtų pasibaigę abipusiu pralaimėjimu.
Tad aš siūlyčiau kitam turnyrui 1700 ir minimum 2,5h vienam mūšiui.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
Smagiai pažaidėm, bet iš tiesu 2h 1780 taškų mūšiams mažoka. Batma minėjo variantą deathclock po 90 minučių kiekvienam. Tiek turėtų užtekti.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Karolis
Turnyras pavyko, dekui organizatoriams.
Kelios buitines nuotraukos zemiau (jei kita kart pavyktu atsinesti papildomu lempuciu ir isisukti i lubas, manau ne tik nuotraukos geresnes kokybes iseitu bet ir seip smagiau butu)

Taip, as irgi pritariu laiko didinimui, nes 2h tikrai per mazai, o ar 80 ar 280 tasku sumazinimas nemanau, kad stipriai pakeistu musio ilguma.

Taip pat kazkaip noretusi daugiau zaideju. Manau viena kart metuose galima butu surengti ir dvieju dienu turnyra su daugiau zaideju, daugiau partiju ir vakariniu pasisedejimu su alumi. Tokiu atveju gal pavyktu pritraukti ir daugiau kaunieciu bei kelis baltarusius ar lenkus.

Taip pat man patiko Krono issakyta ideja turnyra surengti kokioje idomesneje vietoje, pvz. bastejoje, forte ar pan. (o prie vakaro programos galima butu ideti ir edukacine istorijos dali (pvz kauno V forto muziejus organizuoja pasivazinejimus SDKFZ251, turi galimybe duoti paciupineti ir gal pasaudyti is WWII ginklu kopiju) kas butu didesne atrakcija ir taip sudominti daugiau zaideju dalyvauti renginyje).

Audrius vs Karolis









Batma vs Vytautas




Kronas vs Gambler








Kronas vs Vytautas




Audrius vs Batma





Karolis vs Gambler




Karolis vs Vytas





Batma vs Gambler


Audrius vs Kronas