Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » X-Wing
X-Wing užsakymai
magyar
Sveiki,
Ką gi, džiugu, kad pirmasis X-Wing turnyras praėjo šauniai ir kad RIKYJE užteko vietos ne tik spaceship'ų pilotams bet dar ir kitų sistemų žaidėjams. Tikiuosi tai dar nelimitas :D.

O dabar rimtesni reikalai. Ruošiamas užsakymas tokioms sistemoms kaip Warmachine/Hordes, Infinity, Flames of War ir t.t. Kartu tai ir užsakymas X-Wing produkcijai. Tiesa, X-Wing produkcijos pasirinkimas šiuo metu kaip reikiant apskabytas (vienok, populiarus daiktas), taigi, čia - sąrašas to, ką dabar iš karto galima gauti iš tiekėjo:


Star Wars X-Wing Coreset - 138 Lt (angliška versija)Star Wars X-Wing: Slave 1 - 104 Lt (angliška versija)Star Wars X-Wing: HWK-290 Expansion Pack - 52 Lt (angliška versija)Star Wars X-Wing: Lambda-class Shuttle Expansion Pack - 104 Lt (angliška versija)Star Wars X-Wing: A-Wing - 35 Lt (vokiška versija)Nerandate šiame sąraše to, kas jus domina? Tuomet rašykite į rikis [et] rikis.lt arba PM man, žiūrėsime, aiškinsimės...


Remigijus
Sveiki,

iki kada priimami užsakymai ir kada planuojamas siuntos gavimas?
Starterio ir Slave I tikrai reikės, o dėl kitų dar reikia pagalvoti.
magyar
Sveiki,
Siunta renkame iki rytojaus vakaro ir tikimes kad ji bus issiusta treciadienio ryta. Lauksime jos atvykstant kitos savaites pabaigoje.


magyar
Šiek tiek daugiau info dėl kai kurios produkcijos užsakymo. Kaip žinia, kai kurie gaminiai yra išparduoti ir laukiama FFG reprinto:


X-Wing: TIE Fighter Expansion Pack
This is a reprint! December 13, 2013

X-Wing: X-Wing Expansion Pack
This is a reprint! December 13, 2013

X-Wing
This is a reprint! December 2013

X-Wing: TIE Advanced Expansion Pack
This is a reprint! December 2013

X-Wing: Y-Wing Expansion Pack
This is a reprint! December 2013

X-Wing: A-Wing Expansion Pack
This is a reprint! Q1 2014

X-Wing: TIE Interceptor Expansion Pack
This is a reprint! Q1 2014


Nors kai kurių jų datos skelbia gruodžio mėnesį, natūralu jų tikėtis tik kitais metais.


JuSTiN
O va šis reikalas bus labai aktualus
magyar
Rengiamas naujas X-Wing užsakymas. Beveik visas range'as vėl yra available, įskaitant ir tokią naujieną kaip Imperial Aces.